čtvrtek 28. března, 11:54 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Krása a kosmetika
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Danysek
Status:
Klikni pro filtrování

Péče o pleť

Datum: 29.07.2012 00:10
 

Všechny vás zdravím smiling smiley ,chtěla jsem se zeptat,co vy používáte na péči o pleť a celkově o celou pokožku těla.Já mám ráda kosmetiku AVON kterou střídám s ORIFLAME a teď budu zkoušet i novou kosmetiku TianDe.Co také miluji je obyčejná,LEVNÁ kosmetika od značky Balea,kterou zakoupíte v každé drogerii DM,před třemi dny jsem si od Balei koupila měsíčkovou vazelínu,protože jsem na ni četla dobré hodnocení na internetu,že parádně změkčuje pokožku a má naprosto všestranné využití ( jako balzám na rty,na obličej,suché a popraskané paty,...)..dokonce jsem se dočetla,že má hřejivý účinek,zvláště když nanesete na chodidla,a mohu to opravdu potvrdit.Tak mám další skvělou věc za pár korun v mé sbírce thumbs down

Jinak na pokožku vždy používám nějaký hydratační krém,celkem jedno jaký,nijak netrpím na přecitlivělou,nebo suchou pokožku.

Co se obličeje týče,tam to střídám...2x týdně si dávám krémovou pleťovou masku (momentálně mandlovou ),1x týdne slupovací masku (doteď jsem použivala s výtažky z jantaru od Balei,teď chci vyzkoušet od TianDe s aloe vera).Po každé takové kůře,at se jedná o pleť. masky,nebo sem tam nějaký ten peeling vždy na noc nanesu na obličej krém,který mi pak pleť ještě více zjemní- momentálně mám od ORIFLAME.. (jsem s ním naprosto spokojena,krásně voní a hezky mi zjemní pleť) smiling smiley 

Napište své zkušenosti,jak vy si pečujete o pokožku,jaké produkty používáte,atd.Také by mohla tahle diskuze sloužit jako poradna pro ty,co hledají dobré zkušenosti s určitými produkty od všech možných značek winking smiley Těším se na vaše příspěvky flower smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234567 | další
    Aktuální stránka: 1 z 7
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Péče o pleť

    Datum: 29.07.2012 11:23
     

    Jak tak zjišťuju, měla bych něco začít dělat. Já se jen vydrbu nějakým sprcháčem a tím to končí. Na obličej používám jen čistící vodu od Nivea a pak se namažu nějak hydratačním krémem. Buď zase Nivea, nebo Garnier. Na ruce používám krém z Ikea. Toť vše. V životě jsem žádnou masku na obličeji snad neměla. A to mi bylo 40. Jo a na rty mám klasiku měsíčkový Astrid. Já na to nějak nemám čas.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Péče o pleť

     
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Péče o pleť

    Datum: 29.07.2012 11:24
     

    Danysku, koukám, že se tak nějak orientuješ. Já bych spíš potřebovala nějakou regeneraci na vlasy. Mám je teď takové poničené melírem.

     
  • Status: začátečník

    Re: Péče o pleť

    Datum: 29.07.2012 12:03
     

    Na obličej jsem začala používat kosmetiku z lékárny "Bioderma". Je sice dražší, ale zatím jsem spokojená. Používám z toho řadu na zmatnění pleti. Jinak si ráda objednávám kosmetiku na Fleur de Sante. Prostě experimentuji, ale někdy na unavenou pleť nepomůže ani svěcená voda grinning smiley . Jo a na vlasy si nemohu vynachválit "MATRIX", jak šampon na barvené vlasy, tak kondicioner. Zatím mi to vozila dcera, ale našla jsem už i internetový obchod. Je to balení i s pumpičkou.

     
  • Autor: Danysek
    Status:

    Re: Péče o pleť

    Datum: 29.07.2012 12:14
     

    Amee,máš tam odemne zprávu winking smiley

    Nadezdo,o kosmetice bioderma jsem četla hodně kladných hodnocení,nikdy jsem ji však nezkoušela.Taky by se mi docela hodil přípravek na zmatnění pleti,tak třeba pořídím od Biodermy.Není nad to slyšet názor od někoho,kdo s tím má osobní zkušenost winking smiley

     
  • Status: začátečník

    Re: Péče o pleť

    Datum: 29.07.2012 12:27
     

    Miluji sluníčko a dokážu se opalovat hezky dlouho. Proto teď zkouším od Biodermy nějaký opalovací krém na obličej. Nejenže jsem chráněná proti UV, ale také bez vzniku vrásek z opalování.... No to jsem si musela koupit grinning smiley grinning smiley . Zatím mohu říct, že je příjemný a výsledek asi poznám později. eye rolling smiley

     
  • Autor: Danysek
    Status:

    Re: Péče o pleť

    Datum: 29.07.2012 12:30
     

    Nadezda,tak to bych měla koupit mojí mamce eye rolling smiley Ta se na sluníčku dokáže škvařit i 6 hodin v kuse..to já na sluníčku nevydržím dlouho,raději jsem bílá jak ředitelka vápenky grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Péče o pleť

    Datum: 29.07.2012 12:32
     

    Používám tohle [www.kosmetikamrtvemore.cz] Krémy jsou lehounké a nedráždí. Dlouho jsem něco hledala, protože mám extrémě citlivou pleť. A ani to není tak drahé

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Péče o pleť

    Datum: 29.07.2012 14:12
     



    Danysek napsal(a):

    Nadezda,tak to bych měla koupit mojí mamce eye rolling smiley Ta se na sluníčku dokáže škvařit i 6 hodin v kuse..to já na sluníčku nevydržím dlouho,raději jsem bílá jak ředitelka vápenky grinning smiley grinning smiley

    Já se opalovat snažím, ale stejně jsem bledá. Nevíte někdo co mě chybí, když se opaluju a opálená nejsem angry smiley Všichni z rodiny sedí spíš ve stínu a jsou krásně hnědí a smějou se mě sad smiley Prý je to tím, že jako jediná nepiju pivo eye rolling smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Péče o pleť

    Datum: 29.07.2012 14:14
     

    ... musíš jíst mrkev winking smiley

     
  • Autor: Danysek
    Status:

    Re: Péče o pleť

    Datum: 29.07.2012 14:17
     

    Arturko,v tom bohužel neporadím. sad smiley ..co se opalování týče,jsem dost pozadu eye rolling smiley ale určitě se tu najde někdo,kdo má nějaké vyzkoušené tipy winking smiley

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Péče o pleť

    Datum: 29.07.2012 15:07
     

    Arturko na opalování kašli, není to zdraví a dělaj se po tom vrásky. U nás bydlela ženská, ale ta už to teda přeháněla, celý prázdniny dokázala proležet na dece, je teda pravda, že když si jí viděla z dálky, tak to vypadalo, že se zrovna vrátila od moře, jak byla černá, ale ten pohled zblízka, to už bylo jiný kafe, byla stejně stará jako moje máma, ale to její rožnění jí přidalo minimálně 30 let navíc, ona neměla vrásky, ale přímo krátery a oproti mamče vypadala jak babička. eye popping smiley Než sem měla možnost vidět tu pani zblízka, tak jsem byla taky hotová, celá rodina se opálila krásně do hněda a já šla vždycky do červena, ale né aby mi to potom zhnědlo nono smiley , červená se do mě vcucla a byla sem zas bílá, díky ní sem si vsugerovala, že bílá je taky dobrá. grinning smiley 

    Hele a taky nepiju pivo, možná na to u vás kápli. grinning smiley

     

    A co se krémů týče, dřívávejc sem taky jela ve velkym v avonu i oriflamu, utratila sem za to víc než dost a že by mě to nějak nadchlo se zrovna říct nedá, párkrát sem se mázla a pak to většinou poslala dál. Teď mám jeden čistící gel a krém od vichy na obličej a na tělo neutrogenu, občas se od kluků máznu lecidermem a spokojenost

     
  • Status: začátečník

    Re: Péče o pleť

    Datum: 29.07.2012 15:24
     

    Arturko, opalování asi záleží na tom jaký jsi tip. Já mám bráchu, který se opaluje moc špatně a navíc do červena. Já naopak jdu hned do hněda. No a z těch vrásek mám také strach, proto hledám nějaké krémy a po opalování si pusu hýčkám a omlouvám se jí grinning smiley . Jenomže vyleze slunce a já samozřejmě nezdravě na něm ležím i v pravé poledne grinning smiley . Asi jednou zapláču...

     
  • Autor: Danysek
    Status:

    Re: Péče o pleť

    Datum: 29.07.2012 22:00
     

    Ano to je pravda..záleží na typu pokožky.Tak jak se někdo opálí krásně do hněda a jiní do červena,také je u každého jiná doba opalování.Někdo se krásně opálí za chviličku,někdo ani za den.Na mě leze sluníčko docela dobře,a opaluji se do hněda,ale mým problémem je to,že já opravdu před sluníčkem zdrhám eye rolling smiley 

     

    Jinak ještě v té péči o pleť na obličeji.Většinou to střídám,jeden den dám masku na obličej,druhý den peeling ( nějak moc ty peelingy nemusím,ale mám tu koupené jedno balení,tak to chci vypatlat,ať mi to tu neleží),ale až dopotřebuji peeling,tak přejdu jedině na slupovací masky,které mi velice vyhovují flower smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Péče o pleť

    Datum: 29.07.2012 22:35
     

    holky taky mám světlou pokožku a na sluníčku jdu do červena. Ale začla jsem každé jaro dlabat Betakaroten a občas zajdu na solárko. Můžu říct, že od té doby jsem nebyla spálená od sluníčka, ale jdu do hněda. A nejvíc mi štvalo, že nohy jsem měla jak ředitel vápenky a ne a ne se opálit. Ale solárko pomohlo. A ještě mi solárko pomáhá na atopický ekzém co mám na ruce. Z krému na obličej právě teď mám od Oriflame krém [cz.oriflame.com]

    jsem s ním nesmírně spokojená. Vždy čekám, když je ve slevě winking smiley

    Jo a ještě k těm slupovacím maskám. Kosmetička mi poradila, že je nemám používat páč mám suchou pleť a ty slupovací prý vysušujou ještě víc.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil iriska (29.07.2012 22:37)
     
Stránky:  1234567 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Krása a kosmetika (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.