čtvrtek 25. dubna, 17:30 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

PC nebo notebook?

Datum: 23.03.2008 07:38
 

Začínám uvažovat o pořízení nového PC. Jen pro mne.

K čemu mi má sloužit? Práce s wordem, excelem, power pointem....., přístup na internet, vypalování CD (zálohování uložených dokumentů a fotek), tisk...nepotřebuju webkameru a jiná podobná příslušenství.

Takže: do čeho spíš jít, na co si dát pozor, jaké jsou výhody - nevýhody....prostě mi poraďte. (já se stejně budu určitě radit s nějakým odborníkem - tohle je jen pro mou informovanost, abych vůbec věděla, o co go grinning smiley ).

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 4 z 6
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: PC nebo notebook?

    Datum: 22.04.2008 17:11
     
    Disk, na kterém není operační systém, se většinou nezaviruje a tak se tam mají dávat citlivé věci, aby ti je někdo nezneužil a taky když spadne systém - nenávratně, tak věci uložené na druhém disku, jsou po nové instalaci stále k dispozici a nepřijdeš o ně.
     
  • Autor: Reklama

    Re: PC nebo notebook?

     
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: PC nebo notebook?

    Datum: 22.04.2008 18:02
     

    Už tam jdu přesunout všechna svoje účetnictví, děkuji Drahuško.

    A já furt proč mi to takhle kamarád nainstaloval.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: PC nebo notebook?

    Datum: 22.04.2008 18:51
     

    Amee

    a vytvoř si na ploše zástupce, ať nemusíš "lízt" na druhý disk a pak ani nepoznáš, že máš účto jinde. Budeš ho mít stále po ruce. Zástupce si udělej až po přesunu, protože jinak by nenašli cestu!

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: PC nebo notebook?

    Datum: 13.05.2008 22:03
     
    Zůstanu asi při starém.Mám pořád co dělat abych vše pochopila. sad smiley
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    libor

    Re: PC nebo notebook?

    Datum: 11.12.2008 05:37
     

    Instalovat Počítač je šíleně snadná. Stačí Vám počítač s operačním systémem a zbytek nutných programů najdete na adrese kliknetezde.cz - je zde perfektní výběr softwarů zadarmo akorát k nainstalování legálního PCthumbs down

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: PC nebo notebook?

    Datum: 11.12.2008 11:21
     

    Díky za radu.neregistr.

     
  • Autor: Buturka
    Status: nováček

    Re: PC nebo notebook?

    Datum: 04.10.2009 18:13
     

    mela sem pc a ted mam notebook a notase bych si uz nikdy nekoupila nejsm s nim spokojena zlatej pc thumbs down

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: PC nebo notebook?

    Datum: 04.10.2009 18:17
     

    já jsem spokojená s obouma....v práci PC a doma noťas....ale oni se mnou určo ne, páč kolikrát chci po nich asi nemožnégrinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: PC nebo notebook?

    Datum: 04.10.2009 20:03
     

    tak to já bych noťas brala, byla bych s ním mobilní, takhle jsem odkázaná sedět jen u stolu

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: PC nebo notebook?

    Datum: 05.10.2009 14:29
     

    Tak to ja jsem odkazana sedet s notasem u stolu diky internetu a kabelu k zasuvce eye rolling smiley grinning smiley chtelo by to mit v byte wifi a to by pak teprve byla pohoda!

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: PC nebo notebook?

    Datum: 05.10.2009 15:38
     

    Asi za 14 dní mi přijde wifi modem a usb modem na mobilní net, tak se děsně těším! Noťásek už mám( tedy neťásek grinning smiley grinning smiley grinning smiley)

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: PC nebo notebook?

    Datum: 05.10.2009 16:33
     

    Mám notebook a nějak na něj nedám dopustit už několik let. Teď mám v plánu brát si ho i na přednášky a zapisovat si rovnou. To pak bude pohoda. Ale zase na druhou stranu, nestříhám filmy apod., takže stolní PC bych ani nevyužila. smiling smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: PC nebo notebook?

    Datum: 05.10.2009 16:36
     

    Janino zavidim winking smiley ale pry to mame doma taky v planu,tak uvidim. Tyto veci resi manzel smiling smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: PC nebo notebook?

    Datum: 05.10.2009 18:39
     

    suee, já ho dostala od syna love smiley love smiley love smiley je malinkej a červenej - když jsem ho tak před ním popisovala kamarádce, protočil panenky. Prý typický ženský popis grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: PC nebo notebook?

    Datum: 05.10.2009 18:41
     

    vůbec to tu nečtu, abych nemusela Janince závidět moody smiley moody smiley moody smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.