pátek 19. dubna, 02:37 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka101
Status: nováček

Parní žehlička Ariete

Datum: 28.03.2010 21:14
 

Prosím poraďte.

 

Na výstavě jsem koupila červenou žehličku Solac CVG Electronic Evolution za 2499kč. Paní , která mě ji prodávala, byla velmi přesvědčivá. Doma při žehlení jsem pak byla nemile překvapena, nejenom že vůbec nedělala to, co mě ta paní předváděla, ale na netu ta samá žehlička je k mání za 1799kč. Tato žehlička se prezentuje jako parní, ale je to obyčejná napařovací žehlička, u které se musí přepínat teplota podle druhu tkaniny a vyžehlené prádlo se musí dosušovat. V žehličce je čistící filtr, který se těžko shání. Já jsem ho nakonec sehnala na výstavě v Olomouci za 180kč. Než jsem si tuto žehličku koupila, byla jsem zvyklá na jinou, Ariete - Vapor plus. S ní jsem žehlila všechno prádlo bez přepínání teploty,nepotřebovala jsem čistící filtry, prádlo bylo do sucha vyžehlené a práce s ní byla rychlá . žehlička má jednoduché ovládání. Měla jsem ji snad 15 let a ty nejlepší zkušeností s ní má i celá naše rodina. Bohužel se teď asi 2 roky zpátky nedala sehnat. Až nedávno jsem zajásala našla jsem ji na netu za 4990kč.Samozřejmě bych ji i za tuto cenu koupila, ale protože chci i pro kamarádky, prosím neviděl ji někdo z Vás na výstavách ? Vím totiž že se na výstavách dá koupit levněji.

 

Děkuji Majka

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: vaclav1951
    Status: nováček

    Re: Parní žehlička Ariete

    Datum: 21.12.2010 07:54
     

    Dobrý den vespolek ! Jsem žehlící muž a bez Ariette či Prosteam si neumím žehlení už představit. Bohužel mě po několika rocích postupně odešly 2 žehličky z WS Inter. Problém je ve ventilku, který se zanáší, ale dá se nahradit ventilkem z bezdušové pneumatiky z auta. Druhý problém je v tom, že hliniková či slitinová tlaková nádoba časem začne utíkat. I to se dá spravit, ale životnost se tím prodlouží asi jen o rok či tak. Je to práce pro domácího kutila. Celá žehlička se rozebere, tlaková nádoba nahřeje na plynovém vařiči, aby povolil tmel, který spojuje obě skořepiny. Pak se zpátky spojí a utěsní silikonovým tmelem bezbarvým, který má teplotní výdrž asi 150 st.Celsia. Zase se vše složí dohromady. Ale bohužel, žehlička je extrémně namáhaná tím tlakem páry, tak kupuji svou už 3. v pořadí. Zdraví všechny žehlící dámy Václav

     
  • Autor: Reklama

    Re: Parní žehlička Ariete

     
     
  • Autor: Jita
    Status: nováček

    Re: Parní žehlička Ariete

    Datum: 22.12.2010 12:11
     

    Ahoj Nadíku, arieta dorazila v naprostém pořádku, už s ní žehlím a jsem spokojená, je to opravdu ona. Danča dodržela slovo do puntíku, jinak všem krásný svátky a na žehlení se o svátcích vykašlete, vždyť Ježíšek se přece narodil ve chlévě,

    a přesto je nazýván králem králů , pa Jíťasmiling smiley

     
  • Autor: DANKA
    Status: nováček

    Re: Parní žehlička Ariete

    Datum: 16.02.2011 20:18
     

    MOJE NABÍDKA Z 12.10.2010,UŽ BOHUŽEL NENÍ AKTUÁLNÍ!CENA SE ZVÝŠILA NA 3990KČ!POKUD BY JSTE I NADÁLE MĚLI ZÁJEM KOTAKT ZŮSTAVÁ STEJNÝ 733134172.DANČA

     
  • Autor: eva10
    Status: nováček

    Re: Parní žehlička Ariete

    Datum: 16.05.2011 19:59
     

    Hezký den všem kteří už žehlí,nebo se chystají žehlit s parní žehličkou Ariete. Tuto žehličku prodáváme za bezkonkurenční cenu 2990,- kč. Objednávku můžete poslat na můj e-mail, nebo tel. 733604039. Můžete si žehličku za tuto cenu koupit taky na výstavách, kde ji také předvádím. Nejbližší výstava bude 19.-22.5. v Liberci na výstavišti. Další výstava je 27.-29.5. v Opavě. V Lysé n. Labem budu mít výstavu 16.-19.6. Další termíny výstav vám ráda sdělím.

     
  • Autor: hockis
    Status: nováček

    Re: Parní žehlička Ariete

    Datum: 17.05.2011 11:02
     

    No to rád slyším, že budou k prodeji v Liberci na výstavě (také jsem žehlící muž :-) ), měl jsem už dvě, ale obě odešly na totožný problém, totiž ta tlaková nádoba se rozpadla, nejprve postupně přestaly napařovat, potom třeba chvíli nic a najednou velký parní ráz, který ovšem občas s sebou vzal i trochu toho dreku zevnitř a pak to bylo na oblečení :-( , první mi la efungovala asi 7 let, tohle se stalo, když jsme se přestěhovali do jiné části města s tvrdší vodou, tak jsem si asi dva roky zpátky pracně pořídil novou, přímo v Itálii, tam byla e e-shopu za 55 Euro, takže nádherná cena, začal jsem di ní pro jistotu dávat jenom a pouz e destilku, ale ta nová vydržela tak dva roky ( ale možná, že to byl vadný kus, protože jsem bral známým tři další a žádné podobné zkušensoti nemají), Už mě napadlo, že bych tam tu vodu dával teplou, aby ta tlaková nádoba nedostávala takové rázové šoky mezi horkou vodou, vlastně párou, a studenou vodou při novém naplnění. A nejde to tedy nai nijak vyčistit, protože když do toho dám ocet, citron nebo ty nové přípravky, tak prostě za chvíli jediné, co se stane je, že vaypadnou další kousky červených jako šupin , kterých je zjevně plná ta nádoba i trysky :-( ale jinak, když šlapala, byla super :-)

     
  • Autor: janmodell
    Status: nováček

    Re: Parní žehlička Ariete

    Datum: 12.12.2011 10:15
     

    Ví někdo jak obstojí žehlička Ariete ve srovnání s žehličkou se samostatným parním vyvíječem ?

    Jaké jsou výhody a nevýhody těchto systémů ?

    Díky za Vaše názory

     
  • Autor: Kaspina
    Status: nováček

    Re: Parní žehlička Ariete vapor plus

    Datum: 11.05.2012 14:53
     

    poslala jsem dotaz na poruchu této žehličky na firmu. Dost mě rozčílilo, že oprava by mě vyšla na více jak poloviční cenu pořizovací ceny žehličky. Máte-li dobrou zkušenost, kde sehnat ventil napište mi prosím.

    Dobrý den, mám od vás žehličku Ariete vapor plus. Zakoupila jsem si ji na VVLysé nad Labem od vaší prodejkyně.
    Žehlička mi fungovala dobře, pak ale začala ucházet pára velice moc a tak jsem vyměnila gumičku, nějakou dobu to bylo dobré, ale musím to mít na stupni č.7 a stejně mi brzy ujde pára.
    Podle všeho to vypadá, že tam je přefouknutý ventil. Žehličku už nemám bohužel v záruce. Je možné objednat si ten ventil?


    Od: WM Profi s.r.o. <mittner.cz@volny.cz>
    > Předmět: Re: žehlička ariete
    > Datum: 09.5.2012 22:32:45
    > ----------------------------------------
    > Dobrý den > pokud máte žehličku zakoupenu od naší firmy, samozřejmě Vám ji opravíme. Na
    > zboží poskytujeme jak záruční tak i pozáruční servis.Bohužel samostatné náhradní díly k žehličce neposíláme, vždy je potřeba žehličku poslat do našeho servisní centrály na následující adresu:WM Profi s.r.o., Veslařská 142, Brno 637 00*
    Podle Vašeho popisu závady by se mohlo opravdu jednat o špatný ventil, to ale musí posoudit autorizovaný technik.
    Předběžná cena opravy by byla asi 1500 Kč + 199 Kč za poštovné a balné.
    Pokud byste měla o opravu žehličky zájem, pošlete ji k nám na výše uvedenou
    > adresu. K žehličce přiložte kopii prodejního dokladu nebo záručního listu,
    > dále stručný popis závady a přesnou adresu kam Vám ji máte poslat opravenou
    > zpět. *Napište tam na sebe* také telefonický kontakt a *email* abychom Vás
    > mohli, po konzultaci s autorizovaným servisem, informovat o ceně pozáruční opravy. S pozdravem Antonín Mittner>

    *WM Profi s.r.o.*
     

     
  • Autor: ArwenHoran
    Status: nováček

    Re: Parní žehlička Ariete

    Datum: 21.04.2015 15:48
     

    Dobrý den,

    asi zním jako úplný pako, ale nemůžu přijít na to, kde se Ariete plní vodou. Poradíte?

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.