sobota 20. dubna, 06:44 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka101
Status: nováček

Parní žehlička Ariete

Datum: 28.03.2010 21:14
 

Prosím poraďte.

 

Na výstavě jsem koupila červenou žehličku Solac CVG Electronic Evolution za 2499kč. Paní , která mě ji prodávala, byla velmi přesvědčivá. Doma při žehlení jsem pak byla nemile překvapena, nejenom že vůbec nedělala to, co mě ta paní předváděla, ale na netu ta samá žehlička je k mání za 1799kč. Tato žehlička se prezentuje jako parní, ale je to obyčejná napařovací žehlička, u které se musí přepínat teplota podle druhu tkaniny a vyžehlené prádlo se musí dosušovat. V žehličce je čistící filtr, který se těžko shání. Já jsem ho nakonec sehnala na výstavě v Olomouci za 180kč. Než jsem si tuto žehličku koupila, byla jsem zvyklá na jinou, Ariete - Vapor plus. S ní jsem žehlila všechno prádlo bez přepínání teploty,nepotřebovala jsem čistící filtry, prádlo bylo do sucha vyžehlené a práce s ní byla rychlá . žehlička má jednoduché ovládání. Měla jsem ji snad 15 let a ty nejlepší zkušeností s ní má i celá naše rodina. Bohužel se teď asi 2 roky zpátky nedala sehnat. Až nedávno jsem zajásala našla jsem ji na netu za 4990kč.Samozřejmě bych ji i za tuto cenu koupila, ale protože chci i pro kamarádky, prosím neviděl ji někdo z Vás na výstavách ? Vím totiž že se na výstavách dá koupit levněji.

 

Děkuji Majka

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Lucka123

    Re: Parní žehlička Ariete

    Datum: 11.04.2010 11:55
     

    Ahoj holky,

    taky jsem strašnou dobu hledala Arietku, úplně stejně jsem si koupila Solac a taky nejsem spokojená. Teď o víkendu jsme byli na výstavě v Pardubicích v Ideonu a paní ji tam měla za 3000Kč. Jsou tam ještě dneska, tak si ji půjdu odpoledne objednat.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Parní žehlička Ariete

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    tonicek

    Re: Parní žehlička Ariete

    Datum: 15.06.2010 19:17
     

    Ahoj Lucko jak prosím vypadá ta Arietka???šedý plast spodek hliník a příkon 800w??? koupil jsem kdysi takovou ve ws -Hodonín,byla bezva měli jsme ji 10let a rád bych stejnou-ůdajně je měli na předváděčce v Tescu-neposlala by jsi obrázek???nemohu tu stejnou nikde najít-dík T.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Rouubalová Šárka

    Re: Parní žehlička Ariete

    Datum: 27.07.2010 08:09
     

    Dobrý den Majko,

     

    Žehličku Ariete model Vapor Plus Evolution 6399 jsem našla nza 2890 Kč na :

    PRIVEST Praha 4 Na Zlatnici 301/2 tel. 241 410 819.

    6ehličku model 6299 jsem viděla na výstavě v Praze Letňanech. Líbila se mi a stále přemýšlým si ji koupit. Nemám žádnou zkušenost a nevím zda je to ta správná o které píšete.

    Moje tel. číslo je 257 090 853. Mohu Vás poprosit zda by bylo možné se mnou spojit a poradit zda je to správný tip.

     

     

    Mnohokrát děkuji za odpověď Šárka

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    lenkaaa

    Re: Parní žehlička Ariete

    Datum: 27.09.2010 13:05
     

    prodám tuto novou žehličku ariete vapor plus, koupená teď v létě na výstavě za 3.000,- neumím s ní, použila jsem jí jen 2krát. prodám za 2.300,- včetně poštovného.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Markéta0123

    Re: Parní žehlička Ariete

    Datum: 29.09.2010 21:23
     

    Lenko a všichni kdo neumíte s Arietkou žehlit. Je opravdu škoda se jí zbavovat. Taky jsem se s ní musela naučit žehlit a nedám na ni dopustit. Dokonce ani nevypínám z elektřiny, když během žehlení dolévám vodu. Když je totiž všechna voda vypařená, žehlička tudíž není pod tlakem, mohu pojistný ventil odšroubovat a vodu dolét. tím se žehlení ještě více urychlí. poradila jsem to mnoha kamarádkám které taky mají Arietku a celé roky už tímto způsobem žehlíme. Možná to je důvod, proč ti Arietka nesedí. Jinak kdysi před lety jsem ji koupila od firmy WS Hodonín. Bohužel jsem zaznamenala, že to co nyní WSka prodávají , jsou mírně řečeno nepodarky. Kamarádka si od nich nedávno koupila nějakou červenou žehličku, bylo jí totiž na výstavě prodavačkou řečeno, že už se Ariety nevyrábí a že to co oni nyní prodávají, že je vylepšená Arietka. nono smiley . Není tomu tak a vím o dalších nespokojených lidech, kteří takto byli napáleni. Arieta je naštěstí na světě, ale už ne od WSky .Vídám ji na výstavách, ale prodává ji jiná firma. Dokonce jsem kamarádce poradila, ona si ji koupila a je to ta samá Arieta, kterou mám já. Všem kdo tuto žehličku máte, přeji pěkné a rychlé žehlení. Vim o čem mluvím. spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Božena Andrušková

    Re: Parní žehlička Ariete

    Datum: 05.10.2010 12:26
     

    Ještě prodáváte žehličku Ariete vopor plus 6399?? pokud ano, mám vážný zájem. Děkuji za odpověď B.A. thumbs down

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Petra Kopecká

    Re: Parní žehlička Ariete

    Datum: 08.10.2010 17:21
     

    Dobrý den, můžete mi prosím napsat, jaký přesně tip žehličky prodáváte a zda-li je stále k dispozici.?? Děkuji

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    DANČA

    Re: Parní žehlička Ariete

    Datum: 12.10.2010 19:50
     

    DOBRÝ DEN,ARIETE VAPOR PLUS 6399 PRODÁVÁME NA VÝSTAVÁCH ZA 2,990KČ. POKUD BYSTE MĚLI ZÁJEM OZVĚTE SE NA TEL. 733 134 172.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Jíťa

    Re: Parní žehlička Ariete

    Datum: 12.10.2010 20:36
     

    Dančo prosím a Arieta kterou nabízíte je to ta samá jako se dříve vyráběla , byla zelená , nyní pokud vím tak je modrá, což jistě nevadí pokud je stejně dobrá, mám vážný zájem moc díky za odpověď.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Danča

    Re: Parní žehlička Ariete

    Datum: 15.10.2010 20:16
     

    Dobrý den Jítosmiling smiley ,objednávka je vyřízená dneska jsme Vám ji poslali,příští týden ji máte doma. Určitě budete spokojená,přeji at Vám slouží nejméně dalších 10 let. Kdybyste jste cokoliv potřebovala číslo na mě máte tak stačí zavolat nebo napsat sms. Mějte se hezky.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Eva Blechová

    Re: Parní žehlička Ariete

    Datum: 08.11.2010 09:52
     

    Dobrý den

    Četla jsem Váš příspěvek ohledně žehličky Ariete. Taky jsem si ji koupila asi před deseti lety na výstavě od firmy WS Hodonín a jsem s ní nadmíru spokojená. Teď bych si potřebovala koupit novou- ale tu stejnou a nevím kde. Nemohla by jste mi poradit, která firma ji prodává a kde bych na ni mohla natrefit. Moc bych Vám byla vděčná.

    Díky za radu.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    EmiJu

    Re: Parní žehlička Ariete

    Datum: 10.11.2010 09:37
     

    Přeji hezký den, také jsem si asi před 14 lety koupila Arietku a nedám na ni dopustit, stála v té době nějaké 4000,-, zaujala mně na výstavě a nelituji, že jsem si ji koupila. Žehlím vše na jednu nastavenou teplotu - tu nejvyšší, ještě jsem nic nespálila, tak jak paní na výstavě ukazovala, že položí rozpálenou žehličku na silonky a nic se nestane, tak je to pravda. Povlečení žehlím poskládáné na polovinu, takže to tlakem páry vyžehlí, trika pouze z jedné strany, na věšáku košile. Žehličku je potřeba po doplnění vodou nechat nahřát dokud nezhasne, pak z ní voda neteče. Neměnila bych, teď jí sháním dceři, jinou nechce.

     
  • Autor: vvelecka
    Status: nováček

    Re: Parní žehlička Ariete

    Datum: 16.11.2010 10:38
     

    Dobrý den, pokud je zboží stále k dispozici, ráda bych žehličku koupila. Zdraví Věra.

     
  • Autor: nadik
    Status: nováček

    Re: Parní žehlička Ariete

    Datum: 26.11.2010 17:21
     

    Ahoj Jíťo,chtěla bych se tě zeptat zdali žehlička zn.ARIETE opravdu od Danči dorazila a zdali je to opravdu ONNA!Chtěla bych si jí taky objednat jen si nejsem jistá.Dík za odpověď.N

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.