sobota 20. dubna, 15:29 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: ilka
Status:

Párkovač - hotdogovač

Datum: 25.11.2012 22:20
 

zvažuju neteři a synovci párkovač - asi nejvděčnější jídlo pro děti a jejich různé oslavy.... máte zkušenosti s nějakým konkrétním typem? asi zbytečnost do domácnosti, ale už nevím co jim vymyslet -mají všechno sad smiley díky za radu , neb za chvilku "je to tady"!!!! ale teď se díváme na 2012 tak možná ani nic potřebovat nebudu.

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Párkovač - hotdogovač

    Datum: 26.11.2012 09:30
     

    Ilko, já ho kdysi dostala. V ten moment o párky v rohlíku děti přestaly stát, tak jsem ho zase darovala dál... Je to krám

     
  • Autor: Reklama

    Re: Párkovač - hotdogovač

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Párkovač - hotdogovač

    Datum: 26.11.2012 09:49
     

    drahuš, kamarádka má tři děti, také to od někoho dostaly a prý je to u nich hitem při každé větší dětské návštěvě a používají to doposud. Když měl jejich syn oslavu narozenin, všechny děti si vyžádaly hot-dog smiling smiley. Tak asi jak kde to leží v koutě. winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Párkovač - hotdogovač

    Datum: 26.11.2012 10:10
     

    Když u nás se velké dětské návštěvy nepěstovaly winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Párkovač - hotdogovač

    Datum: 26.11.2012 10:23
     

    drahu, to je bohužel hit nové doby sad smiley sad smiley . Já toho byla taky odpůrcem. Jenže děti dostanou ve škole pozvánku a samo tam chtějí a pak je mi trapné to těm dětem neoplatit sad smiley. Kdyby to bylo na mě, klidně se bez toho obejdu.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Párkovač - hotdogovač

    Datum: 26.11.2012 11:21
     

    Tenhle krám mám taky někde doma. Použila jsem ho možná tak dvakrát ... sad smiley

     
  • Autor: Macik07
    Status: nováček

    Re: Párkovač - hotdogovač

    Datum: 24.05.2013 17:02
     

    My ho taky dětem kupovali. v planeu. není to asi ani žádná značka. stál asi 300 kč a zatím (od vánoc) je k nezaplacení.

     
  • Autor: Macik07
    Status: nováček

    Re: Párkovač - hotdogovač

    Datum: 24.05.2013 17:03
     

    My ho taky dětem kupovali. v planeu. není to asi ani žádná značka. nebyl vůbec drahý stál asi 300 kč a zatím (od vánoc) je k nezaplacení. ale od té doby co ho máme doma už toho tolik nevyužíváme.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.