pátek 19. dubna, 05:14 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Krása a kosmetika
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: nákup

Parfémy

Datum: 30.12.2008 12:40
 

Objednáváte někdo parfémy přes net?

Kamarádka jedině přes ebay... My jsme zatím objednávali jen přes [www.parfemy.cz].

Je to levnější, ale zase nic převratného.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 18 z 20
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Parfémy

    Datum: 06.11.2013 10:01
     



    tak63 napsal(a):



    skrblice napsal(a):



    tak63 napsal(a):

    ... používám HUGO BOSS a říkám: "Je jepší hodně vonět, než trochu smrdět." winking smiley

    používá i moje polovička a občas tajně i já grinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down

    ... manželce jsem ho koupil taky (růžovej) a když ho na sebe cákne (aplikuje), tak je k sežrání ... winking smiley mls smiley

    No vidíš a na mně je Boss moc kořeněný ... winking smiley 

     

    Manželovi jsem postupně koupila Terre d'Hermès, Dior Homme Intense, Dior Homme a na sport Essential Sport (Lacoste). Nejvíc používá Dior Homme. Syn má moc rád Mexx Man a Mexx Fresh Man.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Parfémy

     
     
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: Parfémy

    Datum: 06.11.2013 10:15
     

    Zkuste pánské Azzaro Bright Visit. Tady to chlapi moc nepoužívají (v českých parfumeriích asi bude výjimečně), nicméně dobře by udělali thumbs down .

     

    Kamarádka slízí úspěchy s J'adore od Diora, za mě nic extra, ale to je fakt strašně subjektivní záležitost.

     
  • Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 06.11.2013 10:19
     

    Já loni dostala Ferre, když se navoním snachy hned čenichají, čím že to voním. Je úžasné, šetřím si ho, hii taky co se vonět tady u nás, kde kolikrát několik dní nevídím živáčka, že? Ale když se navoním, za chvíli voní psi i kočky jak je pomazlím :-)

     
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: Parfémy

    Datum: 06.11.2013 10:21
     

    někde na netu je webovka s recenzemi uživatelů každé vůně - hodnotí tam několik faktorů (výdrž apod.) plus ještě píšou vlastní story thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 06.11.2013 10:25
     

    Denisko, ona voní na každém jinak. A je fakt, že když se navoním Jadorem, není člověka, aby se nezeptal, čím tak HEZKY voním...

    Deniska napsal(a):

     

    Kamarádka slízí úspěchy s J'adore od Diora, za mě nic extra, ale to je fakt strašně subjektivní záležitost.

     
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: Parfémy

    Datum: 06.11.2013 10:29
     

    Anav, je to fakt, třeba ty moje oblíbenkyně jsou hodně kontroverzní. Taky jsem si to nekoupila hned, ale po vyzkoušení na pokožce. Je nejlepší dát domu dva dny minimálně a zkusit jak na označeném papírku (když je toho víc, člověk zaručeně zapomene, který byl který), tak i na těle thumbs down

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Parfémy

    Datum: 06.11.2013 10:36
     



    Anavi napsal(a):

    Denisko, ona voní na každém jinak. A je fakt, že když se navoním Jadorem, není člověka, aby se nezeptal, čím tak HEZKY voním...

    Deniska napsal(a):

     

    Kamarádka slízí úspěchy s J'adore od Diora, za mě nic extra, ale to je fakt strašně subjektivní záležitost.

    Na elninu ho právě mají ve slevě (poškozená krabička), ale je to teda stovka.

    [www.parfemy-elnino.cz]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 06.11.2013 10:42
     

    lanimko, je to nějaký Jadore Voile... to je asi jiný, než mám já. Používám ten původní, klasiku.

    A sháněl mi ho známý z velkoobchodu, stovku za 1 500 Kč. Jenže tam končí, tak mám už smůlu. Dva tisíce a víc za něco, co vylítne do vzduchu smiling smiley, je už pro mě fakt dost.

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Parfémy

    Datum: 06.11.2013 10:59
     



    Anavi napsal(a):

    lanimko, je to nějaký Jadore Voile... to je asi jiný, než mám já. Používám ten původní, klasiku.

    A sháněl mi ho známý z velkoobchodu, stovku za 1 500 Kč. Jenže tam končí, tak mám už smůlu. Dva tisíce a víc za něco, co vylítne do vzduchu smiling smiley, je už pro mě fakt dost.

    To jsem si nevšimla, flakón je dost podobný. winking smiley

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Parfémy

    Datum: 06.11.2013 11:11
     

    Ve dnech 12.-13.11.2013 se ve vybraných obchodech koná Den dopravy zdarma [dendopravyzdarma.cz]

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil lanimka (06.11.2013 11:13)
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Parfémy

    Datum: 06.11.2013 12:05
     

    Připojila jsem diskuzi ke stávající.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 06.11.2013 12:29
     

    oblíbená vůně mojí mamky winking smiley

    kordula napsal(a):

    .... já mám ráda spíš pánské, kořeněné,..... nebo Mochus , wild love, také se už asi nevyrábí

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Parfémy

    Datum: 06.11.2013 12:36
     



    LadaB napsal(a):

    Připojila jsem diskuzi ke stávající.

    Děkuji flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 06.11.2013 12:53
     

    Na chlapa, spíš sportovce, je pro mě nepřekonatelná vůně Hugo Boss 6 [www.parfums.cz] a pro nějakého oblekáče zase Dior Fahrenheit thumbs down

    Ten Fehrenheit je zajímavý v tom, že třeba na bývalém příteli to byla unikátní vůně a byl přitažlivý až běda stydlin smiley grinning smiley , když se tím navoněl, pak ji měl kolega a to se teda nedalo nono smiley confused smiley , vůbec mu ta vůně nesedla, vonělo to na něm jako Pitralon thumbs up

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (06.11.2013 12:54)
     
  • Status:

    Re: Parfémy

    Datum: 06.11.2013 13:25
     



    Anavi napsal(a):

    Na chlapa, spíš sportovce, je pro mě nepřekonatelná vůně Hugo Boss 6 [www.parfums.cz] a pro nějakého oblekáče zase Dior Fahrenheit thumbs down


    Tak to je přesně moje krevní skupina winking smiley dobrý výběr thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Krása a kosmetika (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.