pátek 19. dubna, 03:50 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Exotická zvířata
 
Autor: Libi
Status:

Papoušci, andulky, ...

Datum: 21.05.2007 21:05
 
a.jpg
Další fotografie:
V městském sadu v Pelhřimově mají nové zateplené voliéry pro papoušky. Vím, že tu dříve mívali mývali (ufff, teď jsem se nějak zapletla do i/y grinning smiley ), ale už jsem tu nějak dlouho nebyla, tak jsem jen koukala, jak je to tu nově opraveno.
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 6 z 8
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Papoušci, andulky, ...

    Datum: 24.10.2011 13:57
     
    kytky 104.jpg
    Další fotografie:

    nezbytná očista eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Papoušci, andulky, ...

     
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Papoušci, andulky, ...

    Datum: 15.02.2012 14:36
     
    Další fotografie:

    Průzkum skříně a následná večeře. eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Papoušci, andulky, ...

    Datum: 15.02.2012 20:49
     

    Lostris, ten je moc pěkný love smiley.

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Papoušci, andulky, ...

    Datum: 15.02.2012 22:37
     

    A moc drzý eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Papoušci, andulky, ...

    Datum: 16.02.2012 21:05
     

    ... nádhernej-ná.

    Můj švára měl podobného a mluvícího. Měl ho od malička a naučil ho mluvit:"Pepíku,co děláš, ahoj, nazdar, ty vole, ... .

    Pak jsem přijel na návštěvu JÁ. Bylo mi asi 8-9 let a ptáček se mi motal po stole kde jsem si maloval a on poskakoval okolo zrcádka. Tak jsem zrcádko vzal a dal na podlahu aby mi neskákal po stole. Pepík hned letěl k zrcádku a machroval před ním. Já na něj tak nějak zapomněl a přestal si ho všímat. No a potom mě zavolali k obědu. já vstal od stolu. Udělal krok stranou a Pepíka zašláp!!! sad smiley

    Je to 40 let, ale mám to furt před sebou.

    Takový malý trauma z dětství sad smiley.

     
  • Status:

    Gučášek

    Datum: 17.02.2012 09:01
     
    100_8957.jpg
    Další fotografie:

    To je náš Gučášek - Alexand rudohlavý love smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Gučášek

    Datum: 17.02.2012 13:54
     

    Heli, je krásně zbarvený. Taky jsme doufali, že se vybarví, ale je to asi samička, tak zůstane furt jen zelená. sad smiley

     
  • Status:

    Re: Papoušci, andulky, ...

    Datum: 17.02.2012 14:09
     

    Lostris..my jsme taky trnuli,jestli se dobarví, protože holky u těhle alexů jsou hodně nevýrazný..a klaplo to, ale i tak....neměli bysme ho méně rádi -hlavně že jsou hodní thumbs down ať holky, tak kluci

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Papoušci, andulky, ...

    Datum: 17.02.2012 14:14
     

    Ta naše potvůrka není hodná ani omylem nono smileyfurt do něčeho klove, všude se.e, a od rána řve, jak najatá. V létě na balkoně to nevadí, ale doma eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smileyčím víc řve, tím víc mi zvyšujem hlas, abychom se slyšeli a tím víc zas řve ona a je to na palicu drinking smiley drinking smiley drinking smiley

     
  • Status:

    Re: Papoušci, andulky, ...

    Datum: 17.02.2012 14:19
     

    Lostris..a jaký to je druh?? že tak hnuláká - na pohled by to do ní člověk neřek :-) My máme Alexandra rudohlavého a ten je jak pěna, takže dobry

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Papoušci, andulky, ...

    Datum: 17.02.2012 14:25
     

    Kupovali jsme ho pod názvem papoušek nádherný a měl by to být asi taky nějaký alexandr, ale kdo ví. Prodejce na burze nám tvrdil, že je to sameček a že se krásně vybarví a vidíš, máme ho už 5 let a je furt stejně zelený.

     
  • Status:

    Re: Papoušci, andulky, ...

    Datum: 17.02.2012 14:28
     

    Los..na papoušek nádherného to nevypadá a příbuzný alexanda - no to bych netypla. Je mi hrozně povědomý - zkusim to najít - někdo ze známých ho má...

     
  • Status:

    Re: Papoušci, andulky, ...

    Datum: 17.02.2012 14:46
     

    Beru zpět..je to papoušek nádherný , ale s Alexama příbuzná neni...je to škoda že řve, dovode to být otravný co?? zkoušela jsi ji nějak zabavit v kleci?? nové hračky nebo kokos naplnit semeny a ovocem -zabaví se a mlčí :-)

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Papoušci, andulky, ...

    Datum: 17.02.2012 23:49
     

    náš papoušek je moc nezávislý, řve hlavně proto, abych ho z té klece pustila a pak když létá po bytě a všechno uždibuje, tak do toho ještě řve. eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Papoušci, andulky, ...

    Datum: 27.04.2012 23:12
     

    .. to znám, měli jsme anduláka , byl to borec, mlel jednu básničku za druhou, sousedé nám darovali páreček, sem si řekla, jedna - nebo tři , to uživíme.Ovšem nedošlo mě, že to bude takový řev. Já ale říkám, že mají radost ze života a u nás s kočičkou se jim líbí - spinká jim na kleci thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Exotická zvířata (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.