čtvrtek 28. března, 18:13 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Exotická zvířata
 
Autor: Libi
Status:

Papoušci, andulky, ...

Datum: 21.05.2007 21:05
 
a.jpg
Další fotografie:
V městském sadu v Pelhřimově mají nové zateplené voliéry pro papoušky. Vím, že tu dříve mívali mývali (ufff, teď jsem se nějak zapletla do i/y grinning smiley ), ale už jsem tu nějak dlouho nebyla, tak jsem jen koukala, jak je to tu nově opraveno.
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 2 z 8
  • Autor: Alena1
    Status:

    Re: Papoušci, andulky, ...

    Datum: 10.05.2009 09:51
     

    Náš čerstvo vykúpaný miláčik!

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Alena1 (10.05.2009 09:52)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Papoušci, andulky, ...

     
     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: Papoušci, andulky, ...

    Datum: 10.05.2009 09:54
     

    Krásná zmoklá slípka grinning smiley

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Papoušci, andulky, ...

    Datum: 16.05.2009 12:15
     
    100_0486.jpg
    Další fotografie:

    Celej můj život provázela andulka. Po každé jsou to Pepíčci. Vždy máme samečka jsou přítulní a mazlivý. Jednou se stalo, že nám uletěl. Stalo se to tenkrát tak, že mamča otevřela dveře návštěvě a Pepíček jí na přivítanou přitěl na rameno. Jenže ta návštěvě se natolik polekala, Pepíka hrubě odehnala a on vyletěl na chodbu a jedním jediným oknem, co bylo otevřené uletěl. sad smiley Bylo to neštěstí jen co se rozednilo, celá rodina ho po ulicích sídliště hledala. Jeden s pískacím gumovým prasátkem druhej se zrcátkem. A nic sad smiley sad smiley . Za deset dní se ozvali mladí lidé od nás ze vchodu a ty měli našeho Pepíka. Přiznali, že nám andulku vrátit nechtěli, jelikož si prý s ní užili hodně legrace. Jenže dost cestovali a neměl by jim kdo ptáčka hlídat. Celou tu návštěvu jim povídal " Já jsem Pepík Lojín z Janova" thumbs down grinning smiley. Toho naučila moje maminka a jak je vidět k něčemu to bylo. thumbs down

     

    Teď má moje mamča modrýho anduláka Pepíka. Kdysi byl moc šikovnej a neskutečně upovídanej. Bohužel měl před půl rokem jakýsi záchvat. Prý to byla asi mrtvice. Od té doby je na lékách. Nepovídá, ale milej je stále stejně flower smiley

     

    Přidávám fotky

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Papoušci, andulky, ...

    Datum: 16.05.2009 12:17
     

    A tohle je náš špekounek. Je línej lítat, takže ho do toho musíme nutit. A moc rád baští. eye rolling smiley

    Prostě jako my dva s přítelem winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Papoušci, andulky, ...

    Datum: 16.05.2009 12:18
     
    100_4902.jpg
    Další fotografie:

    flower smiley

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Papoušci, andulky, ...

    Datum: 16.05.2009 12:21
     
    obraz028.jpg
    Další fotografie:

    A ještě fotka z mobilu na náramcích. winking smiley

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Papoušci, andulky, ...

    Datum: 16.05.2009 12:27
     

    Loty to je úplně jako náš Oskar. Ten taky občas povídá a nejčastěji volá na kočky. čicí pojď čiči

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Papoušci, andulky, ...

    Datum: 16.05.2009 12:29
     

    A kterej? Ten zelenej, nebo ten modrej ?

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: Papoušci, andulky, ...

    Datum: 16.05.2009 12:37
     

    Loty, modrej Pepík je úžasnej a ten modrej mlýnek pod ním ten taky. No a špekounek je nádhernej a bodejť by lítal když je tak krásně kulatej. Naše slípka taky furt baští, ale zatím ještě nevypadá tak pěkně vykrmeně jako ten váš.

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Papoušci, andulky, ...

    Datum: 16.05.2009 12:40
     

    Simi, to už jsou starší fotky. Teď je trošku útlejší. Ale kdybych toho mizeru nehonila, tak nelítá vůbec. Je to hrozná pecka. Pořád se chce nosit. angry smiley grinning smiley

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Papoušci, andulky, ...

    Datum: 16.05.2009 12:43
     

    Koukám teď na tu tvojí andulínu a moc se mi líbí. Je vidět, že je to mláďátko.

    Ten mámy se od rána do večera cpe a je jak anorektik grinning smiley . Dlabe i to sladky zrní na tyčkách. Ten můj má jen zrní, ovoce a zeleninu. A je to špekoun eye rolling smiley.

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: Papoušci, andulky, ...

    Datum: 16.05.2009 13:01
     

    Tak to maj andulky asi stejný jako my lidé. Někdo se cpe a nepřibere a někdo jako třeba já se podívá do ledničky a už má 2 kila navíc. sad smiley Loty, když tak pak přihoď ještě nějaké foto špekouna, protože mě se strašně líbí jak je takovej kulaťoučkej.

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Papoušci, andulky, ...

    Datum: 16.05.2009 13:03
     

    eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley 

     
  • Autor: Alena1
    Status:

    Re: Papoušci, andulky, ...

    Datum: 16.05.2009 19:20
     


    Lotynka napsal(a):

    Celej můj život provázela andulka. Po každé jsou to Pepíčci. Vždy máme samečka jsou přítulní a mazlivý. Jednou se stalo, že nám uletěl. Stalo se to tenkrát tak, že mamča otevřela dveře návštěvě a Pepíček jí na přivítanou přitěl na rameno. Jenže ta návštěvě se natolik polekala, Pepíka hrubě odehnala a on vyletěl na chodbu a jedním jediným oknem, co bylo otevřené uletěl. sad smiley Bylo to neštěstí jen co se rozednilo, celá rodina ho po ulicích sídliště hledala. Jeden s pískacím gumovým prasátkem druhej se zrcátkem. A nic sad smiley sad smiley . Za deset dní se ozvali mladí lidé od nás ze vchodu a ty měli našeho Pepíka. Přiznali, že nám andulku vrátit nechtěli, jelikož si prý s ní užili hodně legrace. Jenže dost cestovali a neměl by jim kdo ptáčka hlídat. Celou tu návštěvu jim povídal " Já jsem Pepík Lojín z Janova" thumbs down grinning smiley. Toho naučila moje maminka a jak je vidět k něčemu to bylo. thumbs down

     

    Teď má moje mamča modrýho anduláka Pepíka. Kdysi byl moc šikovnej a neskutečně upovídanej. Bohužel měl před půl rokem jakýsi záchvat. Prý to byla asi mrtvice. Od té doby je na lékách. Nepovídá, ale milej je stále stejně flower smiley

     

    Přidávám fotky

    Naše korely, tá hore je v poradí tretia sa tiež všetky volali a volajú Pepíčekspinning smiley sticking its tongue out , spoločná náhodička, však?

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Papoušci, andulky, ...

    Datum: 17.05.2009 18:41
     

    Aleno,náhodička???spíš celorepublikový standart,grinning smiley páč všechny kámošky ,mající cokoli létacího v kleci,to zovou Pepíček.winking smiley

    my máme Pauliho / podle toho filmu /,ale máš slyšet,ty jména,když mě naštve.grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Exotická zvířata (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.