čtvrtek 18. dubna, 10:58 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Úklid
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Úklid
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: úklid

Paní na úklid

Datum: 19.04.2007 12:19
 

Poslední dobou mě s tímto tématem oslovilo už tolik lidí, že s tím jdu sem smiling smiley.

Jedna moje kamarádka, která má taky velký dům a zahradu, takovou paní má už několik let a nemůže si to vynachválit. Prý, že radši věnuje čas dceři, než uklízení. Paní jí prý někdy i vyžehlí a panuje u nich oboustranná spokojenost. Někdy je doma, někdy ne, prý jí plně důvěřuje.

Já osobně si něco takového představit neumím...

Máte někdo zkušenost z okolí nebo přímo svou vlastní???

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Autor: alca
    Status: začátečník

    Re: Paní na úklid

    Datum: 19.04.2007 12:50
     
    Zkušenost mám z příbuzenstva. Paní chodí 2 x týdně na úklid vily , myslím , že 1 x měsíčně dělá takový větší úklid, žehlí prádlo, nevím jak okna. Paní domu si ji moc chválí ale taky se hned na poprvé výběr nezdařil. Ale teď už několik let chodí stejná paní a jsou spokojené obě strany. Nevím jak to je po finanční stránce ale oklikou jsem zaslechla že paní na úklid má takových domácností několik a vydělá si víc než měla někde v kanclu. Ale to jsou jenom taková jedna paní povídala . tak, že tak.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Paní na úklid

     
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Paní na úklid

    Datum: 19.04.2007 14:23
     

    Moj mladi uz treti rok tiez maju taku pani, co k nim chodi raz do tyzdna - da do poriadku byt, pripadne vyzehli..Ja som ju mala vlani na jesen pri oknach...a mozem povedat, ze to stalo zato.

    Berie stvoku na hodinu - naozaj maka a vidiet, ze precizne, ma uz svoju stalu klientelu..Je treba mat stastie pri vybere..

    Myslim, ze u niekoho to nie je len o prepychu, ale skor o nutnosti...napr. ti nasi mladi robia "od nevidim do nevidim"... a ked im to financne vychadza, tak preco nie - naozaj maju potom o trochu viac casu na seba a hlavne na maleho.....

    Aj pre mna to vtedy bola tiez velka pomoc pri tych oknach, sama si s nimi neviem dat rady , lebo mame na nich mreze, ktore sa musia dat dole...takto nam to spolu islo krasne od ruky a nebola som ani taka znicena ako inokedy, ked prevraciam cely dom na ruby...Predtym by ma to nikdy nenapadlo, ze by som vsetko nezvladla sama, ale....myslim, ze ten cas pomaly uz prichadzaconfused smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Paní na úklid

    Datum: 19.04.2007 20:15
     
    Tak někdo takový by se mi vzhledem k mé pracovní době hodil. Jen jde o to mít trefu na tu správnou osobu grinning smiley . Sice mi chodí žehlit, prát, ... tchyně, to je ale pomoc nevyžádaná thumbs up, navíc mi dává najevo, že to či ono v domácnosti nestíhám, což by mi od cizí paní určitě nehrozilo. Jenže - pořiďte si paní na úklid na vesnici sad smiley , která má pětadvacet chalup.
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Paní na úklid

    Datum: 20.06.2007 17:42
     
    Anavi, tak ty tu paní na úklid máš a stydíš se to přiznat? grinning smiley
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Paní na úklid

    Datum: 20.06.2007 17:54
     
    Určitě se není za co stydět. Také o paní na úklid uvažuji. Potřebovala bych její pomoc při úklidu apartmánů. Zatím uklízíme s manželem, ale nějak nás to zmáhá. O oknech ani nemluvě - máme jich tu pětadvacet! Mladá sousedka mi nabídla její kamarádku, která je na mateřské, tak asi jejích služeb využiji, pokud se domluvíme na ceně. Jestli to vyjde, dám sem zprávu, co budu vědět nového. winking smiley
     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Paní na úklid

    Datum: 23.06.2007 00:27
     
    Holky proč byste se měly stydět . Vždyť v té dnešní uspěchané době je to super věc pokud si to člověk může dovolit. Navíc jinde ve světě to funguje úplně normálně. Vám to pomůže časově že se pak můžete víc věnovat rodině a těm dotyčným to pomůže finančně. Jen škoda že tady nejsou běžně agentury které tuto práci zprostředkovávají a mají už lidi ověřené.
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Pani na uklid

    Re: Paní na úklid

    Datum: 18.11.2009 09:07
     

    Dobrý den,

    Vaše rodina je velmi zaměstnaná?????

    Pracujete několik hodin denně a nic už pak nestíháte.

    Starosti se na Vás jen hrnou a na domací práce nemáte ani pomyšlení.

    Nabízíme vám od klasických standartních úklidu až po generální úklid, pochůzky, ranní služby a mytí oken.

    Pokud máte zájem, ozvěte se rádi sváma budeme spolupracovat. Tel : 602 978 698

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Paní na úklid

    Datum: 18.11.2009 21:20
     


    Anavi napsal(a):

    Poslední dobou mě s tímto tématem oslovilo už tolik lidí, že s tím jdu sem smiling smiley.

    Jedna moje kamarádka, která má taky velký dům a zahradu, takovou paní má už několik let a nemůže si to vynachválit. Prý, že radši věnuje čas dceři, než uklízení. Paní jí prý někdy i vyžehlí a panuje u nich oboustranná spokojenost. Někdy je doma, někdy ne, prý jí plně důvěřuje.

    Já osobně si něco takového představit neumím...

    Máte někdo zkušenost z okolí nebo přímo svou vlastní???


    Tak to já si to představit umím a už docela vážně o něčem takovém uvažuji. Jsem stále ve skluzu, mám pocit, že jen hasím velké požáry - tedy dělám jen to, co už hoří a nesnese odkladu. Taková výpomoc jednou týdně by mi moc pomohla. Sousedi na vesnici to sice asi nevydýchají, ale takhle to zas nevydýchám já a padnu na hubu. Ono to dost dobře nejde mít barák i zahradu jako klícku, chodit do práce a zároveň i žít. Cestování, času s vnučkami ani svých dalších koníčků se vzdát nechci, tak budu muset něco vymyslet. A práce mi spíš bude přibývat, jak přibývají roky obojím rodičům A oboje jsou ve svém domku, což je další práce navíc. Ráda si tu přečtu vaše názory a zkušenosti. A pak se snad rozhoupu a uberu si pracovní náklad z mých beder. grinning smiley Věra

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Paní na úklid

    Datum: 02.02.2010 16:51
     

    já jsem na čistotu úchylná a NIKDO neuklidí tak dobře jako já grinning smiley.Raděj budu mít pár dní binec, který si pak poklidím podle svého, než aby se mi do toho někdo montoval winking smileyse znám, že bych se stejně neudržela a aspoň komandovala a chudák paní na úklid. grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Paní na úklid

    Datum: 02.02.2010 16:56
     

    Já na úklid serusmoking smiley smoking smiley ,tak paní by u mě asi trefilostydlin smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Paní na úklid

    Datum: 02.02.2010 16:56
     

    Já na úklid serusmoking smiley smoking smiley ,tak paní by u mě asi trefilostydlin smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Paní na úklid

    Datum: 02.02.2010 17:02
     

    tvůj názor je zcela pochopitelný i napoprvé winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Paní na úklid

    Datum: 02.02.2010 17:33
     

    Proč je to tam dvakráteye popping smiley eye popping smiley eye rolling smiley eye rolling smiley no nevadí,opakování je matka moudrostigrinning smiley

     
  • Autor: jitkie
    Status: začátečník

    Re: Paní na úklid

    Datum: 02.02.2010 20:08
     

    Paní na úklid je skvělá výpomoc,spousta času pro sebe.Ale je třeba vybrat spolehlivého člověka a hlavně diskrétního.Vidí ve vaší domácnosti ,téměř do všeho.winking smiley winking smiley

     
Stránky:  123 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Úklid (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.