čtvrtek 25. dubna, 03:35 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Úklid
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Úklid
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: úklid

Paní na úklid

Datum: 19.04.2007 12:19
 

Poslední dobou mě s tímto tématem oslovilo už tolik lidí, že s tím jdu sem smiling smiley.

Jedna moje kamarádka, která má taky velký dům a zahradu, takovou paní má už několik let a nemůže si to vynachválit. Prý, že radši věnuje čas dceři, než uklízení. Paní jí prý někdy i vyžehlí a panuje u nich oboustranná spokojenost. Někdy je doma, někdy ne, prý jí plně důvěřuje.

Já osobně si něco takového představit neumím...

Máte někdo zkušenost z okolí nebo přímo svou vlastní???

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Paní na úklid

    Datum: 24.01.2014 21:13
     

    Tak já mám vymyšlený, že až budu stará a nebudu moct zvládat, že si aspoň jednou týdně zaplatím nějakou mladou holku na úklid. Na vesnici bych sehnala grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Paní na úklid

     
     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Paní na úklid

    Datum: 24.01.2014 22:33
     

    Já se s tím setkávám v práci čím dál více. Zákazníci mají chlapy( správce) co se jim starají o zahrady a vše co se týká oprav a ženské uklízí. Když si u nás něco koupí a chtějí dopravu tak to přebírají uklízečky. Arturko ve které vesnici jsou ty mladé holky....já jen že bych jim uklidil grinning smiley.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Paní na úklid

    Datum: 25.01.2014 16:06
     

    Radime, já myslela , že ty paní na úklid doma máš? winking smiley

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Paní na úklid

    Datum: 25.01.2014 22:12
     

    No jo, ale ta je strašně drahá grinning smiley.

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Paní na úklid

    Datum: 26.01.2014 11:53
     

    Táák proto se říká: moje drahá polovička winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Paní na úklid

    Datum: 28.01.2014 10:05
     

    Není se za co stydět, když je člověk pracovně vytížený ... Radši jsem si sjednala paní na úklid než chůvu - tu bych nechtěla, děti rychle vyrostou a přijít o jejich dětství je strašná škoda, pak v pubertě Vás už tolik nepotřebují. Hlídání totiž nemám, navíc obden dojíždím za rodiči, kteří potřebují pomoct. Manžel jezdí domů až večer. Paní ocením hlavně v pro nás "termínových" datech, kdy musí být v práci všechno hotovo. Mám ji na doporučení kamarádky.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Paní na úklid

    Datum: 28.01.2014 10:38
     

    Lanimko, tak v tom máš pravdu, že je lepší si nechat uklidit než pohlídat děti. A při tom je běžnější mít paní k dětem než na úklid.

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Paní na úklid

    Datum: 28.01.2014 11:25
     



    cancourek napsal(a):

    grinning smiley přesně tak,nejdřív bych uklidila, aby baba neřekla,že máme doma bordel... smoking smiley

     

    Sice je to dva roky starej příspěvek, ale mluví mi z duše. Kdybych si to mohla dovolit, klidně bych do toho šla. Jenže když si představím, co bych musela uklidit, abych ji mohla vpustit... Kolik šuplíků, svou skříň, kuchyňskou linku,... Aby to nedopadlo jako když jsme si kdysi zavolali ladiče pian. Ladič přijel, párkrát břinknul a pak řekl "můj mistr vždycky říkal, ať na takovej nástroj řeknu já vám zavolám příští týden a uteču, takže děkuju a já vám zavolám." A už jsme o něm nikdy neslyšeli. nono smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Paní na úklid

    Datum: 28.01.2014 11:31
     

    Stano, já jsem letos poprvé využila služeb úklidové firmy v časové tísni před svatbou dcery. Nechala jsem si umýt okna a kuchyňskou linku (ovšem jen zvenku - neumím si představit, jak by mi uklízeli vnitřek skříněk, to musím přebrat sama a určit, co vyhodit, co je dále použitelné i jak to uspořádat...). Njespíš bych u toho musela být a dohlížet, co s čím udělat, apk jen určit, co mají umýt. Teď jsem u toho taky asistovala, prala jsem záclony a věšela je zpět na umytá okna. Stejný den mi uklízeli i hospodu po malování, kde jsem byla zapojena taky fest.

    Ale on pomůže i ten úklid zvenčí.

     
  • Autor: Andrea01
    Status: nováček

    Re: Paní na úklid

    Datum: 08.12.2014 12:05
     

    Já si pořídila paní na úklid od společnosti úklid pechoč a nemůžu si jí vynachválit, je moc milá, přátelská a spolehlivá. Nestydím se jí zanechat byt, který je pro mě v hrozném stavu a za pár hodinek mám vyluxováno, vytřeno a umyto, že by se z podlahy dalo jíst. Kdo by měl zájem, napište do zpráv, ráda Vám na ní pošlu číslo. Pracuje v oblasti Mělníka.

     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Úklid (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.