pátek 29. března, 07:40 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Adule
Status: začátečník

pánev na smažení

Datum: 12.02.2009 00:14
 

Potrebuju poradit s panvi na smazeni. Mam doma teflonovou panev od Tescomy, ackoliv jsem pouzivala jen plastove nacini, je cela poskrabana a navic zkroucena. Jeste mam 2 nerezky, ty jsou super, ale treba takova vajicka ci palacinky v nich delat nejdou.

Chtela bych nejakou, ktera vydrzi, mohla bych pouzivat i kovove naradi...mate zkusenosti? Diky

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 3 z 4
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: pánev na smažení

    Datum: 03.06.2013 19:44
     

    Na skolkeramice. Já mám smaltovaně staré 35 let a pak 20 let starou sadu takových stříbrnych...

     
  • Autor: Reklama

    Re: pánev na smažení

     
     
  • Autor: tanacamo
    Status: nováček

    Re: pánev na smažení

    Datum: 28.03.2014 16:43
     
    panev maso.jpg

    Já bych věděla jakou pánev na grilování venku na ohni. Většinou každý griluje na roštu, ale dá se grilvoati na pánvi. Má to své výhody oheň neolizuje grilované jídlo a nevytváří se škodlivé látky.

    Dobré řešení nabízí Muurika její grilovací pánve můžete položit přímo na ohniště nebo postavi na nožky, více info na Gril Muurikka.cz

     
  • Autor: Luckky2102
    Status: nováček

    Re: pánev na smažení

    Datum: 06.11.2014 10:48
     

    Ahoj, náhodou jsem narazila na tuto diskuzi a ráda bych se podělila o zkušenost s poměrně neznámou značkou pánví. Já ji dostala od maminky k narozeninám a musím uznat, že jsem byla mile překvapena.

    Kdo by měl zájem, může kouknout zde: [skeppshult.cz]

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: pánev na smažení

    Datum: 07.11.2014 09:33
     

    Vypadají pěkně, budou asi drahé,co? Jaké máte zkušenosti s keramickou? Nemůžu se rozhodnout confused smiley

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: pánev na smažení

    Datum: 12.11.2014 20:11
     

    Pinka- sestřenka dostala greenpan keramiku asi za 3000, při prvním vaření se přehřála a od tý doby se na ní přichytává úplně všechno. I řízky, které plavou v oleji. Některé bílé keramické vydrží bílé jen chvilku. (teda všechny, které jsem zatím u někoho viděla) Takže když už, tak raději černou a se silnějším dnem. Já miluju Tefal a u Tescomy vím, že je to jen na 3 roky, tak poslední rok už ji taky občas vrazím do myčky, (to už mám v šuplíku novou) jinak ne. Prášek do myčky obsahuje i jemný písek a ten pak poškodí povrch. A řízky smažím na nerezu, tu do myčky strkám pravidelně

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: pánev na smažení

    Datum: 13.11.2014 09:10
     

    samanko, dík za názor, taky mi pořád nejlíp vychází nějaká se silným dnem. Ty nepřilnavé povrchy uměle vytvořené nejsou věčné a asi nejlepší bude silná a z jednoho materiálu coffe smiley

     
  • Status:

    Re: pánev na smažení

    Datum: 07.04.2015 19:57
     

    já jsem si zvykla na keramické pánve a hrnce a opravdu moc se mi to zamlouvá. Nepřipaluje se nic moc prima vaření.

     
  • Autor: nelina
    Status: začátečník

    Re: pánev na smažení

    Datum: 08.04.2015 18:35
     

    Máš ozkoušenou nějakou značku hrnců a pánví? Docela jsem o keramice přemýšlela, ale pořád nevím.

     
  • Status:

    Re: pánev na smažení

    Datum: 08.04.2015 19:37
     

    Nelčo, my dostaly od našich Gorenje na Vánoce, pak mám ještě jednu keramickou pánev z Teska a taky dobrý.

     
  • Autor: susa
    Status: nováček

    Re: pánev na smažení

    Datum: 15.04.2015 22:14
     

    já nedám dopustit na nerez hrnce

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: pánev na smažení

    Datum: 16.04.2015 08:26
     

    Já mám litinovou a je super. O keramické jsem slyšela, že jak se v ní jednou přepálí tuk, že je v háji confused smiley

     
  • Status:

    Re: pánev na smažení

    Datum: 07.05.2015 12:51
     

    aha, tak to se mi ještě nestalo, tak budu doufat, že se to nestane winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: pánev na smažení

    Datum: 11.07.2016 12:34
     

    jdu vybírat litinovou pánev (mám ji slíbenou love smiley ). Poradí někdo?

    [panve.heureka.cz]

    [www.super-naradi.cz]

     
  • Status: expert

    Re: pánev na smažení

    Datum: 11.07.2016 19:52
     

    Litinové nádobí miluji a používám téměř každodenně. Ale osvědčila se mně jedině pánev, která stála 3 tis., pokud jsem koupila levnější, po čase začaly lepit winking smiley . Značku si už nepamatuji, mám ji už asi 15 roků a je nejlepší. Takže jsem ti moc neporadila. Jednou jsem koupila litinové pánve různých velikostí, jedna z nich měla hrubší povrch a nebyla dobrá

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: pánev na smažení

    Datum: 11.07.2016 21:30
     

    Moje litinová pánev, kterou jsem si strááááááášně přála (cca před 20 lety) je sice nadosah, ale nepoužívám ji .... těžká jako kráva. Nejpoužívanější na smažení je nerezová kdysi koupená v Makru (nemá pokličku, zesílené dno) a na další vařící akce opět nerezovka s poklicí, něco jako Zepter, koupená v sadě s ostatním nádobím cca 15 let nazad v Rakousku. Na obě se nepřichytává, jsou dostatečně velké, velice snadno jdou umýt.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.