pátek 29. března, 16:37 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Balkonové květiny
hodnocení: 4.10
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Balkonové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Adriana
Status: začátečník
Klikni pro filtrování
Tagy: pandorea

Pandorea

Datum: 16.03.2007 07:31
 
Máte někdo zkušenosti s Pandoreou? Mám velikou rostlinu,je krásná a chci ji množit.V létě jsem to zkusila,ale řízky se nechytly.Já ji namnožila ze semen-z dovolené jsem si přivezla lusk.Je to krásná rostlina na balkon nebo terasu,mám z ní radost,ráda bych se podělila s ostatními a taky si myslím,že by řezem zesílily ty šlahouny.
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: karolina
    Status: začátečník

    Re: Pandorea

    Datum: 21.10.2007 16:46
     
    Hlásím, že jsem taky novou šťastnou majitelkou Pandorey od Adrianky thumbs down thumbs down spinning smiley sticking its tongue out. Musím si pořádně nastudovat pěstování.... Zatím je v chladnu....
     
  • Autor: Reklama

    Re: Pandorea

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Pandorea

    Datum: 22.10.2007 07:31
     
    Taky ji mám....Adriano roste...winking smiley
     
  • Autor: hana
    Status: začátečník

    Re: Pandorea

    Datum: 21.01.2008 11:31
     
    Adriano všechny se ujmuli rostou krásně mám radost můžu je zaštípnout nebo je brzy please smiley
     
  • Autor: JanaP
    Status: nováček

    Pandorea

    Datum: 18.12.2007 10:43
     
    Prosím o radu, jak přezimovat pandoreu. Na podzim jsem dostala krásnou rostlinu, mám ji v obýváku a začala mi opadávat, žádnou chorobu či škůdce na ní nevidím. Je to normální nebo dělám něco špatně?flower smiley
     
  • Autor: hana
    Status: začátečník

    Re: Pandorea

    Datum: 03.02.2008 21:56
     
    omylem jsem dala příspěvek jinam,asi jste se divili na co se ptám ale chtěla jsem se zeptat na Aeschynanthus Pandoreu vůbec nemámstydlin smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Pandorea

    Datum: 03.02.2008 22:08
     
    Hani to neva..my si to přeberem..klidně zastihni a můžeš je dát zakořenit.Také se na to chystám,čekám až odkvetou. I tu Pandoeru jsem kus ustřihla.. winking smiley
     
  • Autor: hana
    Status: začátečník

    Re: Pandorea

    Datum: 05.02.2008 21:52
     

    Lado dík zítra na to pujdu a snad taky pokvetou až budou starší sad smiley moc se mi líbí

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Pandorea

    Datum: 24.04.2008 18:00
     
    Už začíná pěkně růst, má asi půl metru.. winking smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Pandorea

    Datum: 10.05.2008 13:13
     

    Roste jak z vody, jen nevím, jestli není v malém květináči....Je v hranatém 16x16cm..to bude asi málo co?

    Mám jí dát do většího?

     
  • Autor: wzteklina
    Status:

    Re: Pandorea

    Datum: 22.07.2008 07:35
     

    Prosím o radu. Co způsobuje opadávání nasazených poupat?Zatím ji mám doma na parapetu,světlo i zálivka jsou snad v pořádku, že by suchý vzduch v bytě?Děkuju Janap

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Pandorea

    Datum: 22.07.2008 07:38
     

    Neporadím..po poupatech zatím ani památky...winking smiley

     
  • Autor: wzteklina
    Status:

    Re: Pandorea

    Datum: 22.07.2008 13:45
     

    No jsem hrozná, jak se objeví něco zajímavého, tak jsem jak na koni smiling smiley,no pak se s tím peru a ta mrška shazuje a shazuje confused smiley,včera mi na to stačilo přihlášení k Weeku.... jo to byly kopance po půl roce. Jinak jsem si z Lysé přivezla navíc Durantu,parádní kytička, ale nevím o nic víc než z netu,no ale neodolala jsem.Beru to,že jde o subtropy,tropy....takže to bude náročné.No moje milá rodinka říká,že jsou u nás na prvním místě zvířátka,pak kytičky a pak...oni....ale jak víte,vy všechny "květomilky",to není pravda... winking smiley Jo Pandorea půjde ven, zima, nezima.....

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Pandorea

    Datum: 22.07.2008 15:31
     

    Durantu mám taky...roste,ale nekvete...taky takovej pokus..Jo a obě mám od jara venku.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Pandorea

    Datum: 08.04.2013 13:59
     
    dscn1396.jpg
    Další fotografie:

    Objevila jsem diskusi, tak sem hodím fotky. Je to z loňska.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Pandorea

    Datum: 26.08.2015 00:01
     

    cancourku mám ji letos nádhernou. Je v zemi , loni kvetla a letos na ní nic nevidím. Tobě už kvete?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Balkonové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.