čtvrtek 28. března, 16:28 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Aktivity a volný čas
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Aktivity a volný čas
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Padák - rozvoj pohybu a týmové spolupráce

Datum: 25.05.2007 19:42
 

Rozhodla jsem se objednat na letní tábor dva padáky o různém průměru - 6 a 3, 6 m. Už jsem o této nové aktivitě slyšela mnoho pozitivního z hlediska spolupráce, kooperativy dětí apod. Jenže o možnostech, jak všelijak ho využít, jaké hry s ním dělat, ještě moc známo není. Něco jsem už vypátrala v jedné knize Pohybové hry - zde je to spíše ze sportovní oblasti a ještě bych ráda nějaké hry. Máte s tím někdo zkušenosti?

 

 

[minishop.newart.cz]

[www.rokycany.diakoniecce.cz]

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345
    Aktuální stránka: 5 z 5
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Radule

    Re: Padák - rozvoj pohybu a týmové spolupráce

    Datum: 02.11.2009 09:01
     

    Ahoj všem a hlavně Libi, konečně jsem našla, co jsem potřebovala. Dík za inspiraci. Více takovýchto nadšenců ochotných udělat něco pro druhé. Stahnutí manuálu k padákování se povedlo. smiling smiley)

     
  • Autor: Reklama

    Re: Padák - rozvoj pohybu a týmové spolupráce

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Padák - rozvoj pohybu a týmové spolupráce

    Datum: 25.11.2010 17:48
     

    Libi...nebo kdokoli ostatní...nemáte někdo tip na nějakou příručku o cvičení s padákem? Myslím, že už něco vyšlo....

    Díky.

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Padák - rozvoj pohybu a týmové spolupráce

    Datum: 25.11.2010 19:03
     
    cvicime-pro-radost.jpg
    Další fotografie:

    Mončo, pár knížek k tomu už je vydáno - kdyžtak se ozvi, kdyby jsi k tomu ještě něco chtěla (obě knížky mám)

     

    Eva Kulhánková - Cvičíme pro radost - jedna kapitola je tomu věnována

     

    Eva Hurdová - Hrajeme si s padákem - celá publikace je o padáku, využití i s písničkami, pohádkami, ...

     

    ... já mám teď úplně nově koupený i padák ze síťoviny, takže k tomu musím domyslet zase nějaké činnosti, protože s ním nejde všechno jako s klasickým padákem a úplně nově mám objednaný balon o průměru 1. 20 z padákoviny, takže jsem zvědavá až dorazí, co všechno s ním půjde (ale cena je hrozná thumbs up )

     

    ... a další hry nejen s padákem můžeš najít, když si najedeš na stránky Masarykovy univerzity na závěrečné práce a do vyhledavače tam zadáš hesla jako psychomotorika, psychomotorické, psychomotorická cvičení, padák, netradiční pomůcky, tak ti tam vyjede spousta prací, které se toho týkají - dají se stáhnout zdarma buď ve formátu doc nebo pdf (je tam toho i hodně i o psychomotorice ve vztahu k hyperaktivitě, k poruchám chování, k mentálnímu postižení apod.) - občas když lektoruju psychomotoriku, tak tam pro inspiraci taky zabrouzdím winking smiley

     

    + dvě fotečky z letošního podzimního tábora - vyšlo nám nádherné počasí ke hrám venku winking smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Padák - rozvoj pohybu a týmové spolupráce

    Datum: 25.11.2010 19:20
     

    Libi...super...díky moc. My teď budeme dva padáky kupovat (pro školu), takže i tyto publikace se budou hodit. winking smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Padák - rozvoj pohybu a týmové spolupráce

    Datum: 25.11.2010 19:39
     

    není zač ... když můžu a vím, tak pomůžu a poradím flower smiley

     
  • Autor: JanaT
    Status: nováček

    Re: Padák - rozvoj pohybu a týmové spolupráce

    Datum: 09.09.2011 17:54
     

    Dobrý den, moc prosím LIBI zda má ještě k dispozici brožuru ohledně cvičení s padákem. Našla jsem tuto diskuzi s ročním spožděním smiling smiley Děkuji moc za odpověď. Jana

     
  • Autor: RadekP
    Status: nováček

    Re: Padák - rozvoj pohybu a týmové spolupráce

    Datum: 11.08.2021 14:52
     

    Zdravím, tuto hru sice neznám, ale našla jsem zajímavé tipy třeba i tady: [www.antonieemma.cz] pohybová hra pro celou rodinu.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Padák - rozvoj pohybu a týmové spolupráce

    Datum: 12.08.2021 16:52
     

    Další z méněpočetné .... dnes snad převažující skupiny lidí .... začínám mít pocit, že tím, že nejsem jiná jsem nenormální ....

    Radek o sobě píše v ženském rodě, nu co už, jen nechápu, proč tohle ONO vytáhlo dávno zapomenutou diskuzi a cpe nám tu zase bezplatnou reklamu .... tontokrát už nebudu psát, aby se na to vysralo .... Mé dámy a TAKu, prosím, tyhle živly nahlaste, ať táhnou do propadliště, děkuji.

    Je tu ještě jedna reklama, asi v o všem a o ničem ........

     
  • Status: expert

    Re: Padák - rozvoj pohybu a týmové spolupráce

    Datum: 12.08.2021 20:37
     

    Eli, ještě chvíli blbnutí a lidi nebudou nakonec i bez cpaní reklamy vědět, co jsou. Jestli ženská nebo chlap.Doba je poněkud vykloubená. eye rolling smiley

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Aktivity a volný čas (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.