čtvrtek 25. dubna, 02:10 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Koupelna
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Koupelna
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Osušky a ručníky

Datum: 22.08.2011 20:52
 

Lidičky, kdybyste náhodou někde viděli osušky v barvách, jako jsou na obrázku, tak dejte echo. Nemůžu tuhle kombinaci barev v jednom druhu nikde splašit. Ještě bych k tomu potřebovala šedou, ale ta není podmínkou. No a samozřejmě bez kytiček a podobných ozdob.

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (22.08.2011 20:57)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 6 z 7
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 20.09.2011 09:23
     


    suee napsal(a):

    Jéé to je zas krásné téma grinning smiley něco jako o ruličce toaletáku na wc winking smiley

    ručníků mam ve výbavě taky hafo ale většina leží ladem a do naší červeno-bílé koupelny máme bílé,červené a pozůstatek z minulé oranžové ručníky. měním dle potřeby a osušku máme každý svou většinou jiné barvy než ten druhý aby nedošlo k záměně, ne že by mi to nějak vadilo ale přeci jen....ručník na ruce jeden společný, povětšinou neprakticky bílý eye rolling smiley tak měním často. a nesmí chybět ručník na vlasy, na turban grinning smiley

    na návštěvě je to někdy mazec ale používám ten nejblíže umyvadlu též.

    Suee, to mne taky napadlo mit kazdy jinou barvu osusky, ale pak cekat az se mi nashromazdi pracka v te barve je opruzangry smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Osušky a ručníky

     
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 20.09.2011 09:46
     

    terko oranžový peru s červenýma dohromady, jen ta bílá je někdy problém. ale máme i vínový povlečení tak to peru s ručníkama a bílého prádla býva taky většinou dost. je fakt že už jsem jeden bílý ručník (manželův oblíbený husaberg eye rolling smiley ) obarvila na růžovo grinning smiley už není tak oblíbený smiling smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 20.09.2011 10:33
     

    Terko, pokud jsou ručníky trochu kvalitní, tak by neměly pouštět barvu. Taky peru všechny barvy dohromady, jen bílou a extra světlé zvlášť. Nové je dobré nejdřív samostaně vyzkoušet.

    Nejhorší na praní jsou věci tmavé s bílým kouskem nebo naopak. To pak vážně nevím, s čím to prát, aby ta bílá část zůstala bílou (to jsou ta trika 2 v jednom, tedy tmavé triko s bílým límečkem ap.). Věra

     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 20.09.2011 11:14
     


    SPIKE napsal(a):

    Terko, pokud jsou ručníky trochu kvalitní, tak by neměly pouštět barvu. Taky peru všechny barvy dohromady, jen bílou a extra světlé zvlášť. Nové je dobré nejdřív samostaně vyzkoušet.

    Nejhorší na praní jsou věci tmavé s bílým kouskem nebo naopak. To pak vážně nevím, s čím to prát, aby ta bílá část zůstala bílou (to jsou ta trika 2 v jednom, tedy tmavé triko s bílým límečkem ap.). Věra

    jo Vero, nakupu techto "inteligentnich" tricek se snazim vyvarovat, to asi nekdo vymyslel hlavoueye rolling smiley

    ja vzdycky pro jistotu davam takovy ten papirek, kdyby nejaka barva sla dolu

    prave jsem myslela, jako kdyz jeden ma bilou osusku a ten druhy tmavou, pak cekat nez se uspini dalsi aby se naplnila pracka... ja silim, kdyz mam v kosi na pradlo moc veci, ktere cekajieye rolling smiley uchylka, ja vim, ale nejradsi jsem, kdyz je kos na pradlo prazdny, to je pokoukanickogrinning smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 20.09.2011 12:18
     

    Ivanko, to sice jo, myslela jsem čistě v rámci zachování duševního zdraví (viz předchozí popis neovlivnitelného souběhu koupelnových událostí ve vaší rodině). drinking smiley

    Anavi napsal(a):

     

    Hanule napsal(a):

    Pásly by k tobě, Ivanko. thumbs down Pochopitelně bych vynechala ten bílý. drinking smiley


    jsem vlastníkem vínových, ale ty krémové mě lákaly taky... já si na světlé potrpím love smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 20.09.2011 14:33
     
    5090388.jpg

    Ahoj Majko, zkus mrknout na stránky Otto, mají tam docela dost odstínů zelené

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Martulka0408 (20.09.2011 14:41)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 20.09.2011 14:56
     

    Jo, přesně, kdyby to tou kytkovanou bordurou nepos*ali...

    Na Otto už jsem koukala, ale už jsem částečně za vodou. Koupila jsem v Albertu ve slevě hezké zelené bavlněné a Hanule mi koupila ty s bambusem. Právě dnes doschly a můžou se zúčastnit obíhačky. Sž budu mít nějakou zkušenost s rozdílem bambusu a bavlny, poreferuju.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 20.09.2011 15:42
     

    Já ty lídlácké naházela ještě večer v jedenáct do pračky, abych je mohla dneska vyvěsit do koupelny smiling smiley. Dokonce se hecnu a tu koupelnu předtím vyluxuju a vycídím, aby to mělo ten správný šmrnc smiling smiley.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 22.09.2011 12:13
     

    tak vidím, že řeším podobné "zásadní" věci grinning smiley

    Z výbavy a poděděno mám fůru ručníků "každý pes, jiná ves" v různém stavu sepranosti. A toužím po modroučkých do modré koupelny. winking smiley 

    Vymyslela jsem, že se jich zbavím tak, že je nechám na ruce, ručníky na ruce nám po 15 letech soužití hromadně odcházejí...

    Až "to" přijde a budeme mít sladěné ručníky, tak asi nakoupím nějaké ty plastové rozlišovací přichytávací věšáčky, na poziční metodu to u nás nevidím. winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 19.01.2012 16:29
     

    Vybrala bych si nejen osušky a předložky, ale moc by se mi líbila ta šedobílá koupelna s doplňky love smiley do zelena a vínova thumbs down

     

    [www.tchibo.cz]

     

    A taky se mi líbí ta dřevěná předložka před vanu thumbs down

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 19.01.2012 16:54
     

    Taky bych si tam vybrala.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 03.06.2015 18:24
     

    Za ty prachy bych radši obíhala barák, abych oschla.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 04.06.2015 00:14
     

    eye popping smiley

     
  • Status: začátečník

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 03.11.2016 12:54
     

    Já kupuji ručníky, a i další bytový textil, tady [www.dante.cz]. S kavlitou výrobků jsem velmi spokojená. Ručníky zůstávají jemné a skvěle sajou. A to je ani nežehlím. smiling smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 03.11.2016 14:39
     

    Froté se myslím ani žehlit nemá.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Koupelna (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.