sobota 20. dubna, 03:13 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Koupelna
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Koupelna
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Osušky a ručníky

Datum: 22.08.2011 20:52
 

Lidičky, kdybyste náhodou někde viděli osušky v barvách, jako jsou na obrázku, tak dejte echo. Nemůžu tuhle kombinaci barev v jednom druhu nikde splašit. Ještě bych k tomu potřebovala šedou, ale ta není podmínkou. No a samozřejmě bez kytiček a podobných ozdob.

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (22.08.2011 20:57)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234567 | další
    Aktuální stránka: 1 z 7
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 22.08.2011 21:10
     

    Majčí, zkus Asko, tam jsem kupovala šedivé ručníky. A barev měli taky docela výběr.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Osušky a ručníky

     
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 22.08.2011 21:13
     

    Nebo sleduj Tchibo, tam občas mívají pěkné barvy. [www.tchibo.cz]

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 22.08.2011 21:16
     

    Tchibo sleduju, zatím nic sad smiley

     
  • Autor: ilka
    Status:

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 22.08.2011 22:34
     

    dneska jsem nakupovala ručníky do firmy, dají se hezké pořídit v JYSKU a světe div se i v Tesco mají jednoduché a "huňaté"....

     
  • Autor: ilka
    Status:

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 22.08.2011 22:47
     

    ... tchibo už ručníky mělo, tak dva měsíce zpátky, kupuju u nich winking smiley akorát že ještě snad neměli jenom jednu barvu, zpravidla jsou nějak míň či více pruhované.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 23.08.2011 06:51
     

    V Tescu jsem kdysi narazila na jednu osušku v té správné barvě, ale jedna mi byla k prdu sad smiley Docela by mě lákalo pořídit si osušky s podílem bambusového vlákna. Měli jsem je v Řecku v hotelu a fakt dobře sály.

     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 23.08.2011 07:32
     

    tak tu zelenou vim kde byc nasla.... u nas v koupelnegrinning smiley kupovane v marks and spencer, ale uz tak rok zpatky, ale mivaji tam rucniky furt, akorat uz ted nesleduju jake barvy

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 23.08.2011 07:37
     

    Tak na webu nemají snad jedinou osušku. Máš smůlu, jedu ti vybrakovat koupelnu a hleď sehnat ještě tu druhou barvu.

     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 23.08.2011 07:43
     

    zkousela jsi kika? tam maji taky osusek jak nastlano...

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 23.08.2011 09:09
     

    No koukala jsem na webovky a nic. Když jsem tam byla před půl rokem, tak taky nic.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 23.08.2011 09:41
     

    Klasický výrobce veba nic?

    Já má od nich tu zelenou, petrolejovou teda ne, k ní temně fialovou, taky pěkná kombinace. Kupováno v hypernově/albertu hpn. Rovněž už aspoň dva roky..

    Zkušenost s bambusovými ručníky by mě moc zajímala, myslím tedy dlouhodobá. Vlákno se může chovat zase jinak, ale třeba u bambusových plenek dochází četným praním a užíváním k efektu dřevnatění, nebo jak to nazvat. Froté pleny jsem teda neužívala tak dlouze a intenzivně jako plátěné - upřesňuji, že u froté to nenastalo, u plátěných ano. Měla jsem dvě časově odstupňované várky, krásně na nich rozeznat, která je sepranější a která novší (ale i u té novší už se to projevuje). Netvrdím ovšem, že bavlna se svým způsobem nevyžije ve srovnatelném čase, jen nad tím právě dumám.. Bavlna ale řídne a plešatí, kdežto ten bambus "dřevnatí" - úplet ztrácí pružnost (a tím i původní rozměr, smršťuje se). Prala jsem prakticky neustále na výrobcem doporučených čtyřicet, šedesátku jen opravdu výjimečně. To ale neznamená, že by se na tu šedesátku jako šokově srazil (jako by se třeba srazilo něco citlivého).

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (23.08.2011 09:43)
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 23.08.2011 14:24
     

    Majko, tak zrovna tu hráškově zelenou jsem včera kupovala v Lidlu ve výprodeji ( musím uznat, že ty jejich německý osušky jsou kvalitní ) a to za 100,- ks. Měli ještě bílou, béžovou a tmavě hnědou.

    Viz barva na fotce, pod tím fénem.

    [www.lidl.cz]

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 23.08.2011 15:54
     

    Já včera v Lidlu byla a koupila jsem prostěradlo za 99. Pasuje mi konečně naprosto dokonale. Říkala jsem si, že jako provizorium za ty prachy paráda, ale jestli to kočky hned neroztrhají, tak je to můj adept na pocvalu.

    Průšvih je, že mám představu dvou až tří barev, které musejí být tudíž z jedné řady výrobků. sad smiley

    Tady bych si pravděpodobně vybrala, ale mají to jen v soupravách angry smiley

    [www.halens.cz]

     
  • Autor: ilka
    Status:

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 23.08.2011 19:34
     

    ... ještě webovky dadka vracov - nutné pohledat

     
Stránky:  1234567 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Koupelna (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.