čtvrtek 25. dubna, 16:21 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a fitness
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: ostruhy patě

Ostruha v patě

Datum: 22.05.2008 21:56
 

Mám ji už roky, bolí pořád ať jsem se snažila ji s pomocí doktora léčit a nebo jako teď na ni kašlu a dělám že neexistuje, vždycky chvíli o ní nevím , ale hned se zase spolehlivě ozve je mi věrná.

Na srazu jsem se dozvěděla , že Drahuš je taky Malá mořská víla...při každém kroku bodnutí nožem. Je to výstižné, kdo nezažil neuvěří, člověka to nezabije, ale život to řádně znepříjemní.

Povedlo se Vám někomu se té šílené bolesti alespoň na čas zbavit?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 9
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 03.04.2010 13:52
     

    Jajo, já jsem důsledná byla. Udělat přesně to, co se má. A tím si hlavně ušetřit obíhání po doktorech, kde trpím jako zvíře. Nesnáším čekanísad smiley A léky od doktora ti taky nemusí zabrat. Tak proč to prvně neskusit zadarmo, že jo. Nechci být za tu, která řekne, mám bebí a vy se mnou něco dělejte.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ostruha v patě

     
     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 03.04.2010 14:12
     

    Já nejsem důsledná nikdy a v ničem, a jak vidno se to nevyplící angry smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 03.04.2010 17:47
     


    jaja99 napsal(a):

    Já nejsem důsledná nikdy a v ničem, a jak vidno se to nevyplící angry smiley

    jajo, to je i můj problém sad smiley stydlin smiley. Dostanu třeba dobrý bylinky, vím, že pomohly, ale myslíš, že si je pak čas od času uvařím preventivně? Ani omylem. Jak jsem z nejhoršího venku, tak na všechno kašlu...

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 03.04.2010 18:27
     

    Jájo, manža jde na první sezení na rázovou vlnu hned po velikonocích. Před tím ho poslal na rentgen a tam mu potvrdili ostruhu 6 mm. Jsem zvědavá kolik jich bude muset absolvovat. Pak dám vědět.

     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 03.04.2010 18:43
     

    Máco super, těšíme se na info

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    šarik

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 08.04.2010 10:05
     

    Vážení bývalí spolutrpitelé,

    mám ostruhy od 20 let, trpěl jsem jako zvíře, byl jsem na laseru, RTG ozařování, kompresorových "rázových vlnách", nosil jsem vložky gelové i jiné, louhoval paty citronem a octem a bylo to všechno k ničemu. Ale nakonec mě předloni dcera našla vysokotlakou rázovou vlnu Evotron, vrazil jsem do toho 3900 Kč, doktor mi to rozmlátil a za 6 týdnů jsem byl bez potíží a !!zatím jsem i nadále!!! Je to asi opravdu jediná zaručená metoda.

    Dá se to najít na [www.ibolest.cz]

    (a ta ordinace je na Petřinách v Praze, ve Stamicově ulici).

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    pokorný

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 08.04.2010 10:08
     

    Zkuste [www.ibolest.cz]

     

    já to měl 5 let a tady mi 100% pomohli po jednom sezení

     

    je to fakt neuvěřitelný, myslím, že ni jiného nepomáhá

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    lisil

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 01.05.2010 09:41
     

    Vážené m. m. víly,

     

    já trpěl přesně 12 let, vyzkoušel jsem všechno, potom jsem našel na internetu pracoviště, kde mi to rozbili přístrojem EvoTron.

     

    /vysokotlaká rázovka/ . Je jich asi 5 v ČR, nechci dělat reklamu, ale dá se to na netu najít.

     

    Hodně štěstí

     

     

    Lisil

     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 01.05.2010 10:33
     

    Dík za radu a líbí se mi, že neděláš reklamu na netu si ta pracoviště najdu. Mohl bys prozradit cenu?

     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 12.06.2010 21:53
     

    Máco jak to pomohlo manžovi? Běhá jako srnec?

     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 24.06.2010 17:51
     

    Máco jak manža??? Běhá????

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 24.06.2010 19:12
     

    Taky jsem si u sebe všimla, že mě ty ostruhy bolí, když nosím nějaké těžké věci. Tak se tomu snažím trochu vyhýbat. Radši jdu dvakrát, než jednou a s plným nákladem. Můžu říct, že jsem na sobě vyzkoušela ty pytlíky s přesličkou, nebo co to bylo a chůze je teď přijatelná. Žádné velké bolesti nemám a to jsem před tou kůrou nemohla skoro ani chodit.

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 24.06.2010 20:12
     

    Jájo koukám, že to co jsem napsala se neuložilo takže, manža běhá opravdu dobře a rozhodně mu to pomohlo a vyplatilo se do toho investovat. O patě neví, ale hlavně to chce dobré boty a prý moc nechodit v pantoflích kdy ti noha vyklouzne a naráží na hranu. Sice by se daly peníze investovat i jinak,ale protože to pomohlo tak toho vůbec nelituju.

     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 24.06.2010 20:46
     

    Maco kolik potřeboval sezení??

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 24.06.2010 21:09
     

    Nakonec měl čtyří a něco za vstupní takže za 2200,-. Fak jsem nakonec ráda, že jsem ho k tomu dokopala.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a fitness (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.