čtvrtek 28. března, 21:08 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a fitness
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: ostruhy patě

Ostruha v patě

Datum: 22.05.2008 21:56
 

Mám ji už roky, bolí pořád ať jsem se snažila ji s pomocí doktora léčit a nebo jako teď na ni kašlu a dělám že neexistuje, vždycky chvíli o ní nevím , ale hned se zase spolehlivě ozve je mi věrná.

Na srazu jsem se dozvěděla , že Drahuš je taky Malá mořská víla...při každém kroku bodnutí nožem. Je to výstižné, kdo nezažil neuvěří, člověka to nezabije, ale život to řádně znepříjemní.

Povedlo se Vám někomu se té šílené bolesti alespoň na čas zbavit?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456789
    Aktuální stránka: 9 z 9
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    dagmar3012

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 03.07.2010 16:18
     

    dobrý den,i já mám takové potíže dva roky,nejdřív mi poslali na rehabilitace ,které se skládaly s perličkové koupele -15 min,a nějakým ultrazvukem mi měla sestra jezdit po patě-ale oni nemají čas tak jsem si to musela dělat sama zkroucená také 15 min,ani jsem si to nedodělala jak mi braly křeče v boku.další léčba byla ozařování pat obou pat ,absolvovala jsem tři série po třech ozáření tak že 9 krát-opět bez úspěchu,obě paty bolely no hrůza .po půl roce od ozáření jsem šla k ortopedovi ,píchl mi obstřik do každé paty ,první --jsem nevěděla co mi čeká ,bolest hrozná,druhou nohu mi už držela sestra protože bych to nevydržela.můžu říci že mi pomohlo až toto,bolest necítím je to už asi tři měsíce,občas se ozvou píchavé bolesti ale to jenzlomeček toho co jsem ty dva roky vydržela.brrrrrr

    RADÍM JEDINĚ OBSTŘIK-TEN POMŮŽE(alespoň mě.)

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ostruha v patě

     
     
  • Autor: zuzak
    Status: nováček

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 13.01.2011 19:25
     

    Mám za sebou snad všechno, ultrazvuk, rázovou vlnu, kortikoidy, ,měděné destičky.......ale bolesti na obou nohou již rok....ozařování mi lékař nedoporučuje, prý jsem na to ještě mladá...hmmm...je mi 41...tak nevím...

     

    Je nějaké řešení? je to začarovaný kruh! ...nemůžu bezbolestně chodit, proto příbírám na váze a ...........existuje operace? ...údajně ano,ale lékař mi tvrdí, že ne..... už si nevím rady...den je pro mě utrpení.....

     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 13.01.2011 19:33
     

    Operace prý je až poslední možnost jsem slyšela a na to si opravdu mladá sestře řekli, že to až kdyby hrozil vozík, tak nevím...

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 13.01.2011 19:45
     

    asi bych vyměnila doktora a optala se jinde. Třeba by léčil ještě jinak. Držím moc palečky, znám tu bolest.winking smiley

     
  • Autor: zuzak
    Status: nováček

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 13.01.2011 22:15
     

    ach, jo.....propadám beznaději...udělala bych snad cokoliv , co by pomohlo...

     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 26.08.2015 20:33
     

    Tak jsem se po letech odhodlala jít s ostruhou k ortopedovi. Ultrazvuk jsem odmítla, protože mi v minulosti nepomohl. Ozařování zamítl on, že může poškodit patní kost a počítá se do celkového ozáření za život. Takže jsme se schodli na rázové vlně. Dg. byla kalcifikace při úponu achilovy šlachy oboustraně a entezopatie achilovy šlachy oboustraně.

    Rázovou vlmu mi doporučil zkusit nejdříve jen na pravou patu aby se vidělo jak zabere. Hned po první aplikaci jsem vyběhla jak zamlada winking smiley, druhá pata bolela o to víc. Na druhém sezení jsem požádala o ošetření obou pat. Levá pata nereaguje tak rychle jako pravá, ale přes to jsem začala chodit a každý den ujdu 5-7 km bez problémů.

    Jak bude léčba pokračovat vám dám vědět:-)

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 26.08.2015 20:58
     

    tak já byla - asi je to deset let - na ozářky cesiem - 5 roků byl klid - podruhé na ozářky už blíž , v okresním špitále a sice rentgenem . pokoj - a už déle než 5 let .. nikomu to nepřeju , nechala jsem to dojít daleko -snad právě tím mudrováním doktorů s ultrazvukem i babským radám . nepomohlo nic a jenom jsem si tu neskutečnou bolest prodloužila .

     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 26.08.2015 21:04
     

    Já už chodila jen po zahradě nikam dál jsem se pěšky nehrnula, teď bych mohla tancovat. Taky se tluču do hlavy, že jsem to nechala zajít tak daleko.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 27.08.2015 07:53
     

    jájo, poslední dobou se bojím na něco pomyslet smiling smiley - hned vzápětí dostávám odpovědi smiling smiley. V neděli jsem chodila po zahradě, a říkala si, jak jsi asi na tom s tou patou, jestli jsi ještě za malou mořskou vílu grinning smiley. Já měla docela dlouho pokoj, ozve se to jen zřídkakdy. Ale víc toho najezdím na kole, než nachodím a tam je to o.k.

    No a teď narazím na tvůj příspěvek! Tak kéž by to bylo v pohodě! flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 27.08.2015 08:16
     

    Letos v létě to dospělo do stadia, že už to nešlo vydržet, a já vydržím hodně moc, ale to se nedalo a tak jsem šla s obavami k dr., tam já chodím když už je mi opravdu úzko. A bylo. Je mi mnohem líp, už zase chodím denně na procházky, což už nešlo, byla jsem ráda, že jsem obsloužila zahradu a padla.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 27.08.2015 08:57
     

    jajo, tak to jsi si pěkně "užila" sad smiley . Omezení chůze je dost špatný, já mám potíž s kolenem a taky jsem někdy nemohla chodit. Tak hlavně že už je líp thumbs down flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 27.08.2015 12:29
     

    Pinko dávám teď denně kolem 7km, pěkně piánko, je to úžasná úleva, že už to jde.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a fitness (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.