sobota 20. dubna, 04:05 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 3.5

Ostrožky

Datum: 11.06.2010 15:09
 
11.6 022.jpg
Další fotografie:

eye popping smiley My ještě nemáme diskuzi o ostrožkách?? Tak sem s nimi...už začínají. winking smiley love smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 21
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Ostrožky

    Datum: 28.07.2013 12:16
     

    Jarko, nádherné ostrožky!! Kde se dají tyto sehnat? please smiley ... o svoje jsem loni přišla, nějaká plíseň je zlikvidovala.

    A jinak - všechny krásné smiling smiley 

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ostrožky

     
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Ostrožky

    Datum: 28.07.2013 12:22
     

    Lanimko - ostrožky nemusíš kupovat za drahé peníze .. teď mají semínka .. zjisti kdo by podarovala vysej zralá a suchá do truhlíku .. dej do igelitu a udržuj vlhké .. plíseň občas mají , ale já stříkám zároveň s růžema .-taky floxy .

    ještě jedna technická -- ty novošlechtěné novinky většinou semena nemají .. prodávají třeba Krulichovi .

     
  • Status: expert

    Re: Ostrožky

    Datum: 28.07.2013 12:25
     

    Lepší jsou ty obyčejnější, občas se přesejou a nemusejí se dokupovat. Ony obecně ostrožky nejsou dlouhověké trvalky a po nějaké době zajdou, je třeba za ně mít náhradu a jak se přesejou je to ok.

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Ostrožky

    Datum: 28.07.2013 12:55
     

    Kaaj, Jájo - semínka mám koupené, směs barev. Až přejdou ta vedra, tak je vysadím - potřebuju hlavně modré flower smiley

     

    Jarko, kdybys náhodou měla nějaká semínka těch Tvých navíc, tak bych moc prosila please smiley - poštovné samozřejmě uhradím.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Ostrožky

    Datum: 28.07.2013 13:27
     

    Jájo , ale já mám ty co jsem kupovala v H. už asi desátý rok - a pořád v pohodě .. thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Ostrožky

    Datum: 28.07.2013 13:29
     

    Buď ráda :-) to je dobře asi se dobře staráš a líbí se jim:-). Já je nikdy neudržela dýl než dva roky, teď mám od Dany a ty jsou silné mohutné u mě jim asi vadila ta kyselost v zemi

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Ostrožky

    Datum: 28.07.2013 13:31
     

    mě zatím ani jedna nepřežila zimu a to jsem neměla letničky sad smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Ostrožky

    Datum: 28.07.2013 13:41
     
    dscn4243.jpg
    Další fotografie:

    nevím - nestarám se vůbec - okopávat by mně nenapadlo a jen sem tam zaliju . ale nijak moc .. rády vyhnívají - jestli to není právě ten problém ,. já mám velmi těžkou půdu - tak se ani moc nevylamují .. jenom když je veliký vítr - tak mi tu deseti výhonovou polámal . ale zase nic -- roste dál ..

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Ostrožky

    Datum: 28.07.2013 13:48
     

    máš nádherný thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Ostrožky

    Datum: 28.07.2013 14:03
     

    Mě se letos vylomil jediný na nové koupené, jinak všechno ustály OK ato i hnojím, protože jsem si kdesi přečetla, že mají enormní spotřebu živin a vápna. Měla jedm ty nejvyšší ke dvěma metrům a všechno ustály, jen už dokvétají, něco necám na semínka abych někde pohodila a byla zásoba nových, ony ty malé rádi sežerou slimáci. Jsou po nich jak jatí

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Ostrožky

    Datum: 28.07.2013 14:11
     
    dscn3955.jpg
    Další fotografie:

    díky - mám mnohem víc ... nakonec jsou v ostrožkách z loňska . loni jsem vysela - bylo jich fakt dost a byla jsem překvapená , že krásné a neznámé .-některé ještě stihly ukázat i květ . byly mezi nima sytě hořcově modré - to mi udělalo radost . ty jsem neměla ..poslednií je z Hornbachu - a byla dost drahá . samo , že skoro nemá semena .

     
  • Status: expert

    Re: Ostrožky

    Datum: 28.07.2013 14:15
     

    Kajo úžasný a ta bílá semínka dělá hodně? Ta je špičková úplně k sežrání. love smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Ostrožky

    Datum: 28.07.2013 14:17
     

    já je dost ostříhala - musím se podívat , jestli tam něco zůstalo .. sad smiley

     
  • Status: expert

    Re: Ostrožky

    Datum: 28.07.2013 14:20
     

    To nevadí, taky se na ně chystám trochu je umravnit ale pere tam slunce až zajde jdu na ně.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.