pátek 29. března, 09:12 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vaření
hodnocení: 4.90
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Oslavy - co u vás nesmí chybět

Datum: 30.08.2021 14:59
 

Co u vás v žádném případě nemůže chybět na stole při větší oslavě?

 

U nás česneková pomazánka na x způsobů, zelenina a něco sladkého ke kávě. winking smiley

 

Nedávno jsme byli na oslavě, měli tam nespočet chlebíčků, jednohubek, pečené maso, miniřízečky... ale - nic ke kafi!!!! Dort oslavenec nechtěl nakrojit, což byla samo jeho volba, ale většina dámského osazenstva trpěla. winking smiley coffe smiley Bůček se mi ke kafi nehodí... grinning smiley

 

Čeká mě nachystat občerstvení pro 40 lidí, tak budu vděčná za každý tip. thumbs down

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (30.08.2021 15:05)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456
    Aktuální stránka: 6 z 6
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Oslavy - co u vás nesmí chybět

    Datum: 18.09.2021 15:56
     

    25.9 jsou v Napajedlích Svatováclavské slavnosti . bývá to tam velké- je tam hřebčín , tak je průvod i s końmi . jede Václav s Eliškou a doprovod v dobovém oblečení , je tam velký jarmark a zajímavá přestavení . šermíři , ohňová šou - naši hrají .. kdo to máte blízko - jste zvaní winking smiley drinking smiley poteče i medovina .

     
  • Autor: Reklama

    Re: Oslavy - co u vás nesmí chybět

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Oslavy - co u vás nesmí chybět

    Datum: 20.09.2021 09:36
     

    Tak kéž by jim vyšlo počasí... love smiley flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: Oslavy - co u vás nesmí chybět

    Datum: 20.09.2021 10:13
     
    242320450_3091400501137701_6049499926697354468_n.jpg
    Další fotografie:

    Holky nám sem tam pršelo, ale bylo to super. Hrála úžasná středověká kapela z Kutné Hory Melissa. Na to, že to byl první (doufejme) ročník tak nezůstaly dluhy , tak nějak se to zhruba zaplatilo. Pořádala to vlastně soukromá osoba, nikdo bohatý to nezaštiťoval , sponzoři jen takoví, že přispěli pomocí. Zábava veliká, spokojení i účastníci, protože si udělali kontakty do budoucna. Rytíři na fotce s plastovými meči, ty měly obrovský úspěch u dětí, děti se bavily nevíc.

    [www.youtube.com]

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil jaja99 (20.09.2021 13:58)
     
  • Status: expert

    Re: Oslavy - co u vás nesmí chybět

    Datum: 20.09.2021 10:21
     
    242134217_554062295803140_3492234437161929175_n.jpg
    Další fotografie:

    A taky se jedlosmiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Oslavy - co u vás nesmí chybět

    Datum: 20.09.2021 10:30
     

    Jájo, tak to je paráda, že to tak vyšlo a že si to všichni užili. winking smiley love smiley flower smiley thumbs down

    A jídlo vypadá parádně. mls smiley mls smiley mls smiley No.. u mě je jasné, po čem bych sáhla. tongue sticking out smiley

     
  • Status: expert

    Re: Oslavy - co u vás nesmí chybět

    Datum: 20.09.2021 10:39
     

    Byly tam i úžasné dorty z cukářské firmy Zelená vrána, ale to já nemusím:-)

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Oslavy - co u vás nesmí chybět

    Datum: 20.09.2021 10:41
     

    Koukám, že to mají nějaké zdravé... ale nafocené to mají teda na stránkách nádherně. love smiley flower smiley thumbs down

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Oslavy - co u vás nesmí chybět

    Datum: 20.09.2021 11:56
     

    no vida- a nová tradice je na světě.. vydařilo se a i turisti asi byli spokojeni .. thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Oslavy - co u vás nesmí chybět

    Datum: 21.09.2021 17:46
     

    Jajo, už jsem si říkala, kde je reportáž. Takže dík. Vypadá to bezvadně. A určitě se povedlo. love smiley thumbs down A nepochybně jsi i ty přispěla velkou měrou ke zdaru celé akce.

     
  • Status: expert

    Re: Oslavy - co u vás nesmí chybět

    Datum: 21.09.2021 18:04
     

    Holky na obsluhování já nejsem, jsem spíš na práci v pozadí. Talže jsem si to užila s templáři je tam můj nejstarší . A už vše šlo vlastně mimo mě. Synek je ten sedící v plášti. Je to moc fajn parta lidí, bylo to veselé odpoledne, baví se a ani alkohol k tomu nepotřebují. Jak stárnu jsem čím dál protivnější a špatně připité lidi snáším.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Oslavy - co u vás nesmí chybět

    Datum: 22.09.2021 09:23
     

    Jájo, já je nesnášela už ve 20 winking smiley grinning smiley a nelepší se to. Takže jsem byla ráda, že jak ten můj na té své oslavě pečoval o blaho všech, tak utekl "panákování" ... nemám ráda ten cíl "opít oslavence"... nějak mi uniká smysl té věci - jako že kamarádi chtějí, aby jejich jinému kamarádovi bylo blbě? sad smiley confused smiley eye rolling smiley nono smiley

     
  • Status: expert

    Re: Oslavy - co u vás nesmí chybět

    Datum: 22.09.2021 09:54
     

    JJ taky je nesnáším odjakživa, ale je to se mou čím dál horší a jsem čím dál protivnější.

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vaření (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.