čtvrtek 28. března, 12:55 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Prckové
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Prckové
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert
Klikni pro filtrování

Oslava narozenin s kamarády - doma

Datum: 02.11.2007 08:40
 

Ahoj!

budu ráda za kazdý typ, jak zabavit 6 5-6 letých prcku na oslave narozenin mého dítete. Budou u nás 3 hodiny, pocítala jsem, ze je na hodinku prozenu venku, ale bojím se, ze nám pocasí udelá skrt pres rozpocet.

Neco mne napadá, ale taková ta klasika, jako na hledání predmetu, rozpoznávání neceho se zavázanýma ocima a tak. Neznáte neco originálního? A hlavne, aby se pritom nedelal moc rámus, máme pod nám blbou sousedku.

 

Díky.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Oslava narozenin s kamarády - doma

    Datum: 02.11.2007 19:02
     
    našla jsem tady tohle:
    [www.week.cz]
     
  • Autor: Reklama

    Re: Oslava narozenin s kamarády - doma

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Oslava narozenin s kamarády - doma

    Datum: 02.11.2007 19:02
     
    a možná, že Libi má ještě něco v zásobě
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (02.11.2007 19:03)
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Oslava narozenin s kamarády - doma

    Datum: 02.11.2007 21:52
     

    když ten rámus k těm hrám tak nějak patří grinning smiley , sice je potřeba něco přečíst, to ale můžou obstarat dospělí winking smiley

     

    1. do nádoby naházet lístečky s jednotlivými částmi těla - udělat dvojice a postupně tahat lístečky a spojovat se příslušnými částmi těla, dokud to půjde (spojit levé ucho a následně i pravé je nemožné grinning smiley )

     

    2. ocitli jste se v nemocné zoo - tahat lístečky a předvádět ostatním, kteří hádají , o jaké zvíře se jedná a jakou nemocí trpí - žirafa má kašel, slona bolí v krku, ...

     

    3. děti si posadi t před sebe a říkat jsem sultán solimán a dneska nemám rád písmenko E, co byste mi dali za dárek (5 a 6 leté děti by to už mohli zvládnout) - nesmí říct slovo, kde je E - kdo to splete -) fixem tečku na čelo, po chvíli to obměnit a třeba dneska nemám rád písmenko A, co byste mi dali k jídlu,....

     

    4. pomocí brčka přenášet nastříhané papírky z jednoho stolu na druhý

     

    5. skládat rozstříhané obrázky

     

    6. poznávat předměty nemusíš jen podle hmatu - co takhle zkusit chuť něbo i bezvadný je čich (nebo i podle zvuku v plechovce)

     

    7. velmi oblíbená je hra Žer Ančo žer - pomůcky: rukavice, čokoláda, příbor, čepice - hráči se střídají v hodu kostkou, uprostřed nich leží třeba n aprkýnku čokoláda, komu padne šestka ten můžu jíst čokoládu,ale nejdříve simusí obléct čepici, rukavice a pak čokoládu ukrajit příborem - jí tak dlouho dokud někomu dalšímu nepadne taky šestka (mnohdy už má v ruce příbor a musí zase všechno svléknout zpárky grinning smiley )

     

    8. vyprávět nějaký příběh a domluvit se na nějakém slově, na které budou děti reagovat - třeba lžíce, lžička apod. - děti sedí v kroužku a dovnitř něho dát třeba zrovna lžičky, ale o jedno míň než je dětí - jakmile se v příběhu objeví slovo lžička - musí šáhnout po jedné lžičce, kdo ji nemá vypadává a zase se jedna lžička ubírá (žili byli pan a paní Lžíčařovi, kterí měli synka, který uměl jíst jenom lžící ....)

     

    9. vzájemné krmení - bude oslava, jídlo určitě nějaké bude, ale postačí i jablíčko (bezvadný je jogurt grinning smiley ) na několik dílků - dvojice se posadí proti sobě a oběma se zaváží oči a jeden krmí toho druhého (důležité je zavázat oči oběma, protože druhý pak nemůže pohybem hlavy napomáhat tomu slepému)

     

    ......... atd. atd. atd. winking smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Oslava narozenin s kamarády - doma

    Datum: 02.11.2007 22:42
     
    Libi, Anavi, moc dík.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Oslava narozenin s kamarády - doma

    Datum: 06.11.2007 07:56
     
    Jo, jo, na Libi je opravdu spoleh thumbs down
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Oslava narozenin s kamarády - doma

    Datum: 19.11.2007 10:59
     
    Anavi, nkonec se stejne skoro nic nehrálo. Bylo jich dohromady 6 a jeden jim to porád kazil. Takový rozmazlenec. Porád chtel bejt vsude první, vsechno chtel pro sebe atd. Tak jsem je po 2 a pul hodinách vyhnala hrát si ven, i kdyz mzilo. I tak stihli udelat z bytu kulnicku na dríví za pul hodiny. A dort uz taky nikdy delat nebudu. nemeli cas a nakonec jsme ho sezrali sami, tedy spís já. Malej na dorty stejne není.grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Oslava narozenin s kamarády - doma

    Datum: 20.11.2007 00:51
     
    Já ti psala, že se na ně máš vykašlat!!!winking smiley grinning smiley
     
  • Autor: Kukuc
    Status: začátečník

    Re: Oslava narozenin s kamarády - doma

    Datum: 21.11.2007 20:36
     

    Didi napsal(a): ------------------------------------------------------- > Anavi, nkonec se stejne skoro nic nehrálo. Bylo > jich dohromady 6 a jeden jim to porád kazil. > Takový rozmazlenec. Porád chtel bejt vsude první, > vsechno chtel pro sebe atd.

     

     

    Jo, ta matka, že?

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Oslava narozenin s kamarády - doma

    Datum: 21.11.2007 20:51
     

    Tak pravda, nejaké matky detí se tam také chvilku zdrzely, ale matka ctvrtáka tam rozhodne nebyla. Tu jsi asi mela na mysli, ze?

    Tak toho muj syn nepozval, i kdyz se vnucoval. Nemá ho rád. Jeho maminka je zrovna tak vlezlá a nikdo s ní nechce nic mít.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    M.a.r.t..i.n.a.

    Re: Oslava narozenin s kamarády - doma

    Datum: 10.03.2008 11:34
     

    Ahoj nevíte náhodou ještě nějaký tipy na oslavu narozenin???Právě ji budu pořádat, ale fakt nevím co s kámoškama budem dělatsad smiley byla bych moc moc moc ráda,kdyby jste mi něco napsalismiling smiley ale aby to nebylo nijak moc složitésad smiley

    Mooooooooooooooooooooooooooocinky vám děkuju

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Oslava narozenin s kamarády - doma

    Datum: 10.03.2008 11:37
     

    Martino confused smiley Kolik vám je????

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    M.a.r.t..i.n.a.

    Re: Oslava narozenin s kamarády - doma

    Datum: 10.03.2008 11:39
     
    Proč???sad smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Oslava narozenin s kamarády - doma

    Datum: 10.03.2008 11:41
     
    Mně z toho vyplynulo, že jste dospělé a to já fakt nemám problém se zabavit se svými vrstevnicemi, tak proto... Když už bychom si neměly co říct, což se teda stává málokdy smiling smiley, tak karty, Scrabble atd. to jistí winking smiley
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    M.a.r.t..i.n.a.

    Re: Oslava narozenin s kamarády - doma

    Datum: 10.03.2008 11:44
     

    Vadilo by kdyby mi bylo 11???grinning smiley

     
Stránky:  123 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Prckové (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.