úterý 23. dubna, 09:25 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Prckové
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Prckové
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert
Klikni pro filtrování

Oslava narozenin s kamarády - doma

Datum: 02.11.2007 08:40
 

Ahoj!

budu ráda za kazdý typ, jak zabavit 6 5-6 letých prcku na oslave narozenin mého dítete. Budou u nás 3 hodiny, pocítala jsem, ze je na hodinku prozenu venku, ale bojím se, ze nám pocasí udelá skrt pres rozpocet.

Neco mne napadá, ale taková ta klasika, jako na hledání predmetu, rozpoznávání neceho se zavázanýma ocima a tak. Neznáte neco originálního? A hlavne, aby se pritom nedelal moc rámus, máme pod nám blbou sousedku.

 

Díky.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    gabriela pychova

    Re: Oslava narozenin s kamarády - doma

    Datum: 27.09.2009 15:49
     

    Dobry den potrebovala bych poradit naky hry na mokrou i suchou variantu chci aby ta oslava byla co nej originalnejsi spinning smiley sticking its tongue out a bude to oslava třinactých narozenincoffe smiley predem moc dikgrinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Oslava narozenin s kamarády - doma

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    miki

    Re: Oslava narozenin s kamarády - doma

    Datum: 07.12.2009 14:12
     

    smiling smiley Mam tady jeden napad na hru FREEZE DANCE kdo to nezná-

     

    1)Potřebujete:Nejmíň 3lidi(DETI),přehrávač

     

    2)jeden stojí u přehrávaču a vypíná hudbu takže-děti(lidi) jak mile zapnete hudbu tak libovolně

    tancují když hudbu vypnete musí zmrznout v te podobě jak tancovali(zůstanou stát).smiling smiley winking smiley grinning smiley thumbs down

    Ten kdo se pohne vipadává až nakonec zůstane jen jeden - vítěz(může se dýchat ,mrkat,polykat)

     

    3)Pro starší děti je dobré nechat hudbu viplou i půl min. nebo i 1min. je to potom složitějšígrinning smiley

     

    4)JE TO VYNIKAJÍCÍ HRA-ZKUSTE JI,JE I ZÁBAVNÁ!!!!!!!!!grinning smiley AHOOOOOOOOJJJJJJ!!!!!!!!!!thumbs down winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Oslava narozenin s kamarády - doma

    Datum: 07.12.2009 18:44
     

    Nedávno jsme absolvovali jednu takovou oslavu doma... byli to teda jen sedmiletí. A musím říct, že program nebyl ani třeba - zavřeli se do pokojíčku, stavěli stavby z Lega jako o život, do toho hráli různé hry a dospěláky vůbec ke štěstí nepotřebovali smiling smiley.

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Oslava narozenin s kamarády - doma

    Datum: 08.12.2009 15:49
     

    Naše děti si hráli taky na dospěláky ,ale dost mě to zarazilo ,protože vznikalo objevování těla a to jim je 6 let. Musela jsem tam poslat rodiče ať to zařídí. Připadalo my to dost divoké. Doktrorská pohádka a ve skutečnosti se vším všudy bylo dost děsivé.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    pavliik

    Re: Oslava narozenin s kamarády - doma

    Datum: 26.01.2010 11:57
     

    děkuju za rady.... v březnu pořádám s dvěma kamarády 20. tak tu zoo určitě využiju!!

    Ať to není jen ochlastu xD děkuju mooc!!

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    lulu

    Re: Oslava narozenin s kamarády - doma

    Datum: 01.02.2010 17:29
     

    hej huste hry hlavně s tím krmením v patek mam oslavu tak to využiju!'§§!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down smiling smiley smiling smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley grinning smiley grinning smiley mls smiley mls smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Oslava narozenin s kamarády - doma

    Datum: 06.06.2010 21:40
     

    Nedávno jsme oslavovali v Mc Donaldu a pro děti to bylo báječné.Nemusela jsem tam s nima být,meli k sobě nějakou zaměstnankyňi ,která se o ně po celou 1 hodinu starala a dělala jim soutěže a hry dostali všichni nějaké dárečky a hlavně oslavenec ten si to užíval úplně nejvíc.Bylo to dobré jak pro rodiče tak pro děti.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    lucia lorencova

    Re: Oslava narozenin s kamarády - doma

    Datum: 03.10.2010 15:09
     

    tongue sticking out smiley ahoj co tak pozvat nejakeho kouzelníka určite by se nekdo v okolí nšel.flower smiley

     
  • Autor: tinuse
    Status: začátečník

    Re: Oslava narozenin s kamarády - doma

    Datum: 09.02.2014 13:34
     

    Moje nervy, od 4 let děláme oslavy radši mimo domov s dětmi, doma pak je nejbližžší rodina. Na posledních narozeninách jsme byli v centru honzik na praze 4, je to soukromá školka, ale pronajímají prosotry právě pro tyto příležitosti

     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Prckové (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.