středa 24. dubna, 06:17 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a fitness
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: boboci
Status: začátečník

orbitrack

Datum: 25.08.2006 17:36
 
Běhám na Orbitracku a chtěla jsem se dozvědět kolik spálim kalorií např.za půl hodiny běhu.Nevíte někdo kde bych tyto tabulky našla.Díksad smiley
 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    blabolinka

    Re: orbitrack

    Datum: 15.09.2006 09:51
     
    Obecně lze říci, že do věku 30 let bys měla mít tep při zátěži okolo 120-130 tepů za minutu, a pak bys spalovala cca 70 kJ za 10 minut. Takže např. aby jsi spálila jeden větší nanuk, musíš běhat hodinu smiling smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: orbitrack

     
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: orbitrack

    Datum: 01.10.2006 17:31
     

    Přes zimu taky proháním orbitrack-rozhodně lepší než rotoped.Na tabulky moc nekoukám , to by jednoho odradilo. Mám ale dobrej pocit, když asi po osmi minutách ze mě začnou téct čůrky potu. Makám dál vždy 30 min. a mám toho dost.Potom chvíli zvedám činky,sklapovačky,kliky,... . Tohle opakuji 3x týdně. Zabere to asi 80 min.

    Nemám výstavní bicepsy a ploché břicho (vlastně mám,ale je určitě schovaný pod menšími špíčky) , ale na fizičce to je znát. Jde hlavně o vlastní pocit, že člověk něco dělá a jen nekyne.

    Tak makej a vydrž       l.     thumbs down

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    luci.b

    Re: orbitrack

    Datum: 31.07.2008 13:48
     

    Orbitrac je super, nevíte ale, kde se dá koupit? Našla jsem ho jen řpes teleshopping, ale na ten jejich výrobek jsou docela špatné recenze... třeba toto: [www.mrtester.cz] thumbs up thumbs up

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Lenka Koucová

    Re: orbitrack

    Datum: 22.08.2008 21:11
     

    Za půl hodiny je to něco okolo 900 kJ, liší se to dle intenzity aspoň tak to mám u mého stroje (Kettler Tenso 500 - [www.fitham.cz] ), tak to bude podobný.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    fitnesska

    Re: orbitrack

    Datum: 20.12.2008 17:41
     

    Ahoj,mám taky orbitrek a jsem velmi spokojená,ale kardio vždy zařazuji po posilování,tak by to mělo být,ne před posilkem,to je pak člověk vyčerpaný a nemá sílu ještě zvedat činky,takže já mám posilko a po tim šlapu 30 minut na orbitreku,ve volný den šlapu 40 minut,myslím tím,když nemám posilování,teď uvažuji o stepperu,aby to nabylo pořád stejný na orbitreku,je třeba to také střídat,jestli jste někdo koukal na jste to co jíte,dostala tam René ten stepper,který je hlavně na vnější strany stehen,zadek i vnitřní stranu stehen,šlape jakoby do boku,no moc se mi to líbilo

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    fitnesska

    Re: orbitrack

    Datum: 20.12.2008 17:43
     

    Já mám orbitrek z tv shopu už 3 rok a nemám s ním problém thumbs down

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Alenka

    Re: orbitrack

    Datum: 08.10.2010 09:45
     

    Podívej se na [www.kaloricketabulky.cz], jsou to moc šikovný stránky winking smiley

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: orbitrack

    Datum: 08.10.2010 14:22
     

    Ahoj, my máme taky orbitrek, bez problému, momentálně funguje spíš jako věšák na oblečení winking smiley , protože jsme kapku zlenivěli. Párkrát už jsem si o něho málem vystřelil oko, když jsem procházel kolem, to mám asi za to, že ho nepoužívám grinning smiley.

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: orbitrack

    Datum: 17.12.2013 12:38
     

    To by mě zajímalo, jestli ještě někdo cvičí, nebo se z orbitreku stal věšák winking smiley

    Přes léto jsem venku, tak mám pohybu dost, ale teď jsem ho vytáhla z kouta a u televize cvičím spinning smiley sticking its tongue out Odcvičím si svůj stanovený čas a pak příležitostně u reklam. Manžel ho musel promazat, nějak vrzal.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: orbitrack

    Datum: 17.12.2013 12:58
     

    Synkův dosloužil, tak jsem mu ho věnovala. A teď se přestěhoval a neměl ho už kam dát, tkaže jsem ho prodali za velmi malou cenu.

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: orbitrack

    Datum: 17.12.2013 13:15
     

    Každému, kdo by nad tím přemýšlel bych poradila, aby šel raději na procházku. A koupil si něco co využije. Když už to doma mám, tak se donutím, abych u televize neležela. Stejně mě tam nic nezajímá thumbs up Ale po většinu roku, to stojí sad smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: orbitrack

    Datum: 17.12.2013 13:25
     

    Taky to doma máme, ale já se nepřinutím, abych na to vlezla stydlin smiley akorát se to tady plete grinning smiley

     
  • Autor: Emilka12
    Status:

    Re: orbitrack

    Datum: 17.12.2013 13:41
     

    Já ho mám taky,potřebuji občas rozdychat prudušky páč je mám nemocné.Jináč rači chodím ven na procházky rychlou chuzí grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a fitness (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.