čtvrtek 28. března, 15:09 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Rady a porady tety Zlaty
hodnocení: 5.00
Diskutujte! V tomto blogu bych chtěla, aby se každý kdo má nějakou bolístku, nebo problém v řešení jaké koliv situace vyjádřil. A my všichni se snažili poradit jak a v čem postupovat. Jsou tyto otázky řešeny na určitých blogů, ale musím listovat abych,postupně došla k nějaké informaci,toho kterého blogu. Tak například.:jak postupovat při jakékoliv nehodě -skvrna,rozbití-čehokoliv,samostatné umělecké práce(kreslení,modelování,hrnčířství,kameni)co použít v té které situaci neb jinou věcí lze zaměnit.Tyto všeobecné informace potřebné pro domácnost,zahradu,školku,školu,rodinu-takové= pel mel.
 
 
 
 
Autor: balanclady
Status:

Oprsklá mádež

Datum: 19.05.2008 21:33
 
Dnes jsem jela v přeplněné tramvaji s tříletou vnučkou.Nemohu za to ,že vypadám jako mladá mamina. BYL TAM DĚDA O HOLI A TOHO TAKY NIKDO NEPUSTIL. Tak se mu hodilo ,aby neustále mluvil o tom proč mladou pani s malým dítětem ,mladík okolo 28 let nepustí sednout. ,,Prosím Vás nepustil by jste tu paní sednout s dítětem? " mladík klidně seděl dál a odpověděl :,,nechtěl, vždy když pustím sednout maminku ,tak si sedne a dítě nechá stát" Stála jsem za ním a to už jsem navydržela ,abych neodpověděla tomu mladíkovi,že dnešní mládež je čím dál tím oprsklejší.Seděl a slyšel mě ani nehles. A to, když vystupoval ,předním na sedadla seděla jeho mamka v mém věku . A ta dělal taky kamenou tvář. Prostě co vychováváme tak to si asi zasloužíme. LIDI - dělejte něco ! thumbs up
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 7 z 8
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 19.01.2010 11:51
     

    beruško u nás v sámošce je místo u pokladen, kde ty kočárky nechávají...je to malá sámoška, ale když jede s kočárem mezi regály, tak šílím.....já bych ho dnes taky před marketem nikde nenechala to je jasný....

     
  • Autor: Reklama

    Re: Oprsklá mádež

     
     
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 19.01.2010 12:24
     

    Tak to jo, když je místo u pokladen, ale venku ani náhodou.

     
  • Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 19.01.2010 14:20
     

    Holky stejně jak se to změnilo, my dětičky musely nechavat stát venku a nekdy jsem se taky bála a dnes kde jsem s vnoučkem nemohla dovnitř tam jsem nenakupovala ani omylem.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 19.01.2010 14:59
     

    jaja pamatuju, jak jsme si je kolikrát mamky hlídaly navzájem v kočárkách, okukovaly jak rostou, kolikrát jsem i houpala plačící cizí mimčo.....okukovala jaký kdo má peřinky......stálo před sámoškou třeba i 6 kočárků..seznámila jsem se i s jinýma maminkama...no jo je to pryč.....

     
  • Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 19.01.2010 15:07
     

    JJ bývalo to tak, dokonce jsme sáhly do cizího kočárku a daly dítku dudlík

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 19.01.2010 15:12
     

    NO pěkně děkuju Jájo, tak to jsi byla ty co mi strkala dudlík a škrábla mně do tváře, kde mám do dnešního dne jizvu? grinning smileygrinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 19.01.2010 15:19
     

    Néééé to já néééééééé já byla opatrná a dělala jsem to nen když kočárek mooooc řval

     
  • Autor: helen
    Status:

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 19.01.2010 16:43
     

    Jo taky jsem nechávala kočárek před obchodama . Jednou jsem byla v obchodě, kluk v kočárku před.

    Manžel jel z práce , viděl kočár , tak s ním vtipně zajel za roh . No , umíte si představit , jak mi bylo !!!

    Naštěstí hned vykouk , aby nebyl vdovec .. Ten to schytal , že jsem málem byla vdova jágrinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 19.01.2010 16:46
     

    Já si na tyhle účely pořídila klokanku. Tedy u těch mladších...nejstarší jsem také tenkrát nechávala před sámoškou... eye rolling smiley Dnes bych si to netroufla...ale také by mi vadilo cpát se s tím kočárem do sámošek...

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 19.01.2010 18:03
     

    Nás nechávala mamka dokonce před poledne stát pod balkonem před panelákem... opravdu si v dnešní době nedovedu představit! eye popping smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 19.01.2010 18:12
     

    Já takhle nechávala svoje děti, chceš tím naznačit, že bych mohla být tvoje matka??? grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 19.01.2010 19:12
     

    no jo to mi připomíná, že stárnu....fujtajblangry smiley grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 19.01.2010 19:30
     

    Holky spaly před barákem pořád a do krámu jsem je taky netahalasmoking smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 19.01.2010 20:08
     
    Nooooo, ja sa priznam, ze ja som vzdy bola takaaaaa kvocna, co nikdy svoje male deticky nenechala bez dozoru!
    Ani pred domom - v zahrade nespavali same...( cokeby nejaky mravec...alebooooo nedajboze nejake zviera - v nasej zahrade - a to naozaj v centre mesta!! - sa objavilo veru vselico...raz dokonca aj tchor... )
    Do obchodu sa s kocikmi fakt vtedy nesmelo...tak som vzdy deculo vyberala a vlacila na rukach......Uff, ked si spomeniem, ze to bol casto dost horor s jednou rukou niest kosik, vyberat tovar...a na druhej krutiace sa, lebo revuce dieta...
    Hm...nezabudnem ako raz v zeloovoci maly tak zalostne plakal, ze ludia naokolo ma posielali dopredu...ale pani predavacka vyhlasila, ze mamicky na materskej nemaju aj tak nic na praci a kopec volneho casu...tak nech si postojim..)
    smoking smiley Takzeeeee....tieto zazitky ma poznacili... a tak mi vlastne mamicky s kocikmi "nevadia" - nerobi mi problem ked ich prednostne obsluzia, v predajni ich obidem...aj na ulici ..... aj ked tiez obcas vidim, ze zrovna ohladuplne sa nechovaju a ocividne neberu na ostatnych ohlad...
    Hihi...aleeeeee budiz im odpustene, mozno maju za sebou tazky den...ale mozno mnohe nevedia co cinia smoking smiley...a mozno nikdy to ani s nimi nebude... inak! NO a co... smoking smiley
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 19.01.2010 22:16
     

    Dneska aby dítě měl člověk přidělané k tělu.Nikdy nevíš kde na tebe co čeká.Já jsem nechávala hrát svoje děti na písku před panelákem a koukala jsem se na ně až z devátého patra. Dnes bych to ,ale vůbec neudělala opravdu je ta doba hrůzostrašná. Možná ,že byla i tenkrát ,ale nikdy jsme nebyli tak informovaní o zločinech ,které se dějí okolo nás. To bylo na tom jednodušší. eye rolling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Rady a porady tety Zlaty (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.