čtvrtek 25. dubna, 02:00 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Rady a porady tety Zlaty
hodnocení: 5.00
Diskutujte! V tomto blogu bych chtěla, aby se každý kdo má nějakou bolístku, nebo problém v řešení jaké koliv situace vyjádřil. A my všichni se snažili poradit jak a v čem postupovat. Jsou tyto otázky řešeny na určitých blogů, ale musím listovat abych,postupně došla k nějaké informaci,toho kterého blogu. Tak například.:jak postupovat při jakékoliv nehodě -skvrna,rozbití-čehokoliv,samostatné umělecké práce(kreslení,modelování,hrnčířství,kameni)co použít v té které situaci neb jinou věcí lze zaměnit.Tyto všeobecné informace potřebné pro domácnost,zahradu,školku,školu,rodinu-takové= pel mel.
 
 
 
 
Autor: balanclady
Status:

Oprsklá mádež

Datum: 19.05.2008 21:33
 
Dnes jsem jela v přeplněné tramvaji s tříletou vnučkou.Nemohu za to ,že vypadám jako mladá mamina. BYL TAM DĚDA O HOLI A TOHO TAKY NIKDO NEPUSTIL. Tak se mu hodilo ,aby neustále mluvil o tom proč mladou pani s malým dítětem ,mladík okolo 28 let nepustí sednout. ,,Prosím Vás nepustil by jste tu paní sednout s dítětem? " mladík klidně seděl dál a odpověděl :,,nechtěl, vždy když pustím sednout maminku ,tak si sedne a dítě nechá stát" Stála jsem za ním a to už jsem navydržela ,abych neodpověděla tomu mladíkovi,že dnešní mládež je čím dál tím oprsklejší.Seděl a slyšel mě ani nehles. A to, když vystupoval ,předním na sedadla seděla jeho mamka v mém věku . A ta dělal taky kamenou tvář. Prostě co vychováváme tak to si asi zasloužíme. LIDI - dělejte něco ! thumbs up
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 6 z 8
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 10.04.2009 13:20
     

    A to i maminky s dětma jsou taky pěkně oprsklé.Dětičky sedí a maminky za ně a v jedné řadě bylo jedno volné místo mamka si tam dala tašku a byl plný autobus .Je zvláštní ,že na to místo se každý koukal ,ale maminky se vůbec ani nesnažily tašku sundat.Já stála dál a byla bych jim to řekla.Moje kamarádka si myslela ,že si sedne ,ale je taková neprůbojná tak stála.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Oprsklá mádež

     
     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 10.04.2009 14:21
     

    Věrko, s tou maminkou to mám podobně, je jí 75, mě bude 54, já k ní přijedu a chci jí vytáhnout kapku na procházku a ona na to: " vem si hůlku, ty jí víc potřebuješ". Já už si raději vozím svojí. Babči jsou prostě super. smiling smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 18.01.2010 18:29
     

    Zase ta oprsklá mládež .V práci se dostanou mladší generace na vedoucí místa a nejradši bych jim podtrhla stoličku.Jednají s váma jako by jste byli jejich vrstevníci.A hlavně jsou tak drzý ,že se hned bráněji tím jako bych já na něj řvala .Parchanti.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 18.01.2010 18:31
     

    Balanc...omyl. To je ta mládež, která má to zdravé sebevědomí...co se ve světě neztratí...co má ostré lokty...a tak to má byt!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley (rozumím ti eye rolling smiley)

     
  • Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 18.01.2010 18:35
     

    Ještě že du do důchodu.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 18.01.2010 18:37
     

    balanc...bych mohla vyprávět....mám v kanclu kluka 26 a holku 23......kluk ujde, nějakou úctu ke mě má, ale holka je fracek...její máma učitelka, ale ona vychování prážádný.....taky jí to dávám ale sežrat, nemazlím se s ní. Už trochu zkrotla, ale když vidím, jak se chová k ostatním kolegyňkám, tak zuřim, ale nemontuju se do toho. Každýho věc jak si koho pustí k tělu, že?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 18.01.2010 19:40
     

    irisko, asi to nejde říct plošně... mé kolegyni je devatenáct a i když si tykáme, chová se slušně. Jen v pátek mě teda trochu vyhodila z konceptu smiling smiley, když jsem jí říkala, že by mi mohla nechat svého přítele, protože ona je potvůrka, on hodnej a je ho pro ni škoda. Že já bych si ho jinak vážila winking smiley. A ona s takovým klídkem, ani se neotočila od klávesnice, pravila: Prosim tě, dyť by to mohl bejt tvůj syn!!!! grinning smiley grinning smiley

    Tak jsem jí na to řekla: Seš dost drzá, víš to? a ona: Vim... grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 18.01.2010 19:42
     

    Na druhou stranu - kamarádce je 36, šéfuje asi pěti holkám, jedné je 22. Minule měla nějaký průšvih, tak na ni zvýšila kamarádka hlas a ta mladá jí řekla: Hele, nechceš se uklidnit??? eye popping smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 18.01.2010 19:59
     

    Anavi.......za celou dobu co jsem dělala s mladejma, tahle je děs....ale nedovolí si ke mě zase nějak moc.....jak říkám, nikdy jsem si je nepustila k tělu, i když mi tykají. A takový ty vlezdoprdelky šéfům......nesnáším...a to tahle teda umí. Ale zatím bez výsledku grinning smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 18.01.2010 21:57
     

    Mona nevím zda tento příklad je to zdravé sebevědomí.Mě to připadá chytat se drápky za každou cenu ať to stojí ,co to stojí.Hlavně ,že já budu ten na koni. Jinak ať si mají sebevědomí ,ale ať není prohnilé ,ale to zdravé a čestné.Toho se asi nedočkám.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 19.01.2010 06:26
     

    balanc...však já to myslela ironicky... winking smiley

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 19.01.2010 08:16
     

    To já byla minulý týden v Albertu, byly tak tři odpoledne a fronty u kasy dlouhé jak písnička. Nějaká baba s kočárkem se regulérně začala cpát dpředu s tím, že má dítě a tudíž přednost, načež jsem se neudržela a řekla jí, že tím spíš by mohla jít nakupovat jindy než když jdou všeci z práce, když je doma celej den sad smiley Jsem se neudržela

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 19.01.2010 08:35
     

    a kde je psáno, že s kočárem má přednost?

    mě zase vytočí, když s kočárem jezdí mezi regálama....pamatuju ,že jsme děcka nechávali před sámoškama.....co to ted je za zvyk se jen divím......jo když je nechaj v krámu někde kde je místo....to beru, ale protláčet se v sámošce ouzkou uličkou už je na mě moc...Lidi jsou různý.

     
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 19.01.2010 10:51
     

    Irisko, nejdnu stranu máš pravdu, ale zkuz v týhle době nechat dítě před sámočkou, když je to všude samej úchylák, to já bych teda neudělala nono smiley nono smiley

     
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 19.01.2010 10:51
     

    Jo, ještě, s kočárkem je dneska přednost eye popping smiley eye popping smiley eye rolling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Rady a porady tety Zlaty (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.