čtvrtek 25. dubna, 07:02 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Rady a porady tety Zlaty
hodnocení: 5.00
Diskutujte! V tomto blogu bych chtěla, aby se každý kdo má nějakou bolístku, nebo problém v řešení jaké koliv situace vyjádřil. A my všichni se snažili poradit jak a v čem postupovat. Jsou tyto otázky řešeny na určitých blogů, ale musím listovat abych,postupně došla k nějaké informaci,toho kterého blogu. Tak například.:jak postupovat při jakékoliv nehodě -skvrna,rozbití-čehokoliv,samostatné umělecké práce(kreslení,modelování,hrnčířství,kameni)co použít v té které situaci neb jinou věcí lze zaměnit.Tyto všeobecné informace potřebné pro domácnost,zahradu,školku,školu,rodinu-takové= pel mel.
 
 
 
 
Autor: balanclady
Status:

Oprsklá mádež

Datum: 19.05.2008 21:33
 
Dnes jsem jela v přeplněné tramvaji s tříletou vnučkou.Nemohu za to ,že vypadám jako mladá mamina. BYL TAM DĚDA O HOLI A TOHO TAKY NIKDO NEPUSTIL. Tak se mu hodilo ,aby neustále mluvil o tom proč mladou pani s malým dítětem ,mladík okolo 28 let nepustí sednout. ,,Prosím Vás nepustil by jste tu paní sednout s dítětem? " mladík klidně seděl dál a odpověděl :,,nechtěl, vždy když pustím sednout maminku ,tak si sedne a dítě nechá stát" Stála jsem za ním a to už jsem navydržela ,abych neodpověděla tomu mladíkovi,že dnešní mládež je čím dál tím oprsklejší.Seděl a slyšel mě ani nehles. A to, když vystupoval ,předním na sedadla seděla jeho mamka v mém věku . A ta dělal taky kamenou tvář. Prostě co vychováváme tak to si asi zasloužíme. LIDI - dělejte něco ! thumbs up
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 2 z 8
  • Autor: Ivulka
    Status: začátečník

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 23.05.2008 05:43
     
    Evano,však já taky od života dostávám i dobro.Toužila jsem mít holčičku a mám ji.Když za mnou vždycky příjde a řekne mi jak mě miluje a nebo můj mladší syn,když mi řekne,že jsem hodná mamka.Není co bych mohla chtít víc,smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Oprsklá mádež

     
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 23.05.2008 14:32
     
    Ivulko počkej za pár let jaké to bude. Puberta je někdy hrozně nesnesitelná , pro všechny přítomné. nono smiley
     
  • Autor: Ivulka
    Status: začátečník

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 24.05.2008 10:49
     
    Obávám se,že se to nedozvím jaké to bude za pár let,protože pubertu mého syna nepřežijuthumbs up thumbs up thumbs up
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 24.05.2008 19:15
     
    Ivulko klídek...počkej až bude "po" tak ještě budete spolu vzpomínat..jak on tě točil a tys pěnila....Jinak ti přeju hodně sil,abys bylo všechno OK...
     
  • Autor: Ivulka
    Status: začátečník

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 24.05.2008 21:56
     
    Díky moc za slovní podporu vám všem tady.Synovi bude za pár sedmnáct a já počítám,že ještě tak do osmnácti bude bouřit a pak se to snad uklidní.DOUFA'M!!!!!!!!spinning smiley sticking its tongue out
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 24.05.2008 22:14
     
    Neboj...rebelujou všechny...to je normální...Dej si na druhou misku vah..zda doma pomáhá, stará se o mladší sourozence a tak...Uvidíš,která ta miska převládá.. winking smiley
     
  • Autor: Ivulka
    Status: začátečník

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 25.05.2008 10:11
     
    Dělám to už dávno,že každý synův zápor vyvažuji kladem,ale musím říct,že pokud bych ho na váhy měla postavit bude to jako s Dorotou Máchalovou z pohádky S čerty nejsou žerty.thumbs up thumbs up thumbs up
     
  • Status:

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 25.05.2008 10:22
     
    A bude hůř...... Jen co se stane pohlavek trestným činem.
     
  • Autor: Ivulka
    Status: začátečník

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 25.05.2008 10:55
     

    Je hezké,že pamatují ve vládě tolik na to,aby se neubližovalo dětem,ale myslím,že by mohli začít vymýšlet dotatek k zákonu.Nejen rodič bude potrestán za pohlavek,který většinou právem vlepil svému dítku,ale i dítko by mělo být potrestáno,pokud pohlavek vlepí svému rodiči.Mládež si totiž zvykla na to,že jim mi dospělí ustupujeme.Já říkám,že jako dítě jsem poslouchala své rodiče a teď jako rodič mám poslouchat děti.angry smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 26.05.2008 14:01
     

    Lado, tobě se to říká: tebe nerozhodí nic smiling smiley, potřebovala bych občas aspoň trochu tvého nadhledu a rozvahy smiling smiley, v pubertě ti ty dva moje asi pošlu na několikaměsíční prázdniny grinning smiley.

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 27.05.2008 11:41
     
    Zakázat pohlavky je blbost, dodnes s bratrem říkáme, že nás rodiče bili málo grinning smiley
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 27.05.2008 11:44
     
    Anebo dost, ale měli mizernou mušku. smoking smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 27.05.2008 13:04
     

    Galad: A naše mamka zase o bráchovi říká: Dokud jsem mu jednu mohla plácnout, byl to slušnej kluk grinning smiley grinning smiley grinning smiley (on je teda porád, jen je někdy malinko držkatej, no winking smiley )

    A úsloví Škoda rány,která padne vedle, to bylo naší mamce skutečně vlastní... a nemám teda pocit,že bychom ji měli o to míň rádi. Spíš na to dodneška s bráchou vzpomínáme, jak za náma lítala s vařečkou po bytě a my zdrhali a měli záchvaty smíchu. A jí z nás bylo do breku... Jo, jednou mi to dětičky vrátěj i s úrokama grinning smiley grinning smiley Už začaly... winking smiley

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 27.05.2008 13:08
     
    Ivulko, thumbs down
    Vydrž, mamčo, bude líp. Vím, o čem mluvím. smiling smiley

    Ivulka napsal(a):
    Díky,ale život není jen pořád těžký,nebo lehký.Život je jedna velká houpačka.Jednou jsme nahoře a pak zase dole.Moje heslo zní.Nečekej,že tě udělá druhý šťastným,ale buď štěstím pro druhé.smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley
     
  • Autor: Ivulka
    Status: začátečník

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 27.05.2008 22:35
     
    Fakt bude lépe????Asi ano.Nejspíš máte pubertu svých dětí úspěšně za s sebou.Dospívání mých dětí jsem se tak nějak podvědomě bála delší dobu.Když bylo nejstaršímu synovi 14let a mladšímu 11 let,chodili spát škola,neškola v osm hodin.Pokaždé,když jsem jim v tuto hodinu zavírala pokojíček a usedala k televizi,cítila jsem klid,že mám ty svá dítka pěkně v pelíškách,ale zároveň jsem cítila i takový zvláštní strach,že ten můj klídek kvočny co má svá kuřátka pěkně pod křídli skončí.Čím dál víc jsem byla vděčná za klidné večery,kdy mi děti spinkají doma a nikde se netoulají po nocích.Syn úspěšně ukončil základní školu a v září se chystal na školu střední.Měla jsem z něho opravdu radost.Hrál výborně fotbal.Dokonce se dostal na mezinárodní turnaj do Rakouska a jako jediný z mužstva byl vybrán na celostátní výběry ve fotbale.O velkých prázdninách přišel zlom.Syn si čím dál víc vynucoval být venku déle.I nadále jsem zavírala pokojíček v osm hodin,ale už tam zbylo kuřátko jen jedno.Nesla jsem to těžce,ale zároveň jsem si říkala,že v patnácti přijít domů v deset není tragédie.Ovšem opravdová tragédie se odehrála v srpnu kdy byl syn u babičky.Slavili tam narozeniny nějakého kamaráda.Jasně,že o limonádě tam nebyli a syn spadnul do ohně.Utrpěl popáleninu třetího stupně na rukách.Vlastně měl štěstí,že tam ty ruce strčil,protože by spadl do ohně obličejem a to by bylo hrozný.Zbytek prázdnin strávil po nemocnicích.Dopadlo to dobře.Plánovaná plastika se dělat nemusela.Od té doby co spadl do ohně se začal chovat jako cvok.Slova já chci a vy to uděláte a já tohle nechci a vy to po mě nechtějte jsou na denním pořádku.Škola ho nebaví.Z maturitního oboru jsem ho dala na tříletý a i tam měl problémy.Teď čekáme na dopis,že ho vzali na jinou školu kde půjde zase od prváku.Co bude dál,nechci ani pomyslet.
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Rady a porady tety Zlaty (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.