pátek 29. března, 16:01 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Rady a porady tety Zlaty
hodnocení: 5.00
Diskutujte! V tomto blogu bych chtěla, aby se každý kdo má nějakou bolístku, nebo problém v řešení jaké koliv situace vyjádřil. A my všichni se snažili poradit jak a v čem postupovat. Jsou tyto otázky řešeny na určitých blogů, ale musím listovat abych,postupně došla k nějaké informaci,toho kterého blogu. Tak například.:jak postupovat při jakékoliv nehodě -skvrna,rozbití-čehokoliv,samostatné umělecké práce(kreslení,modelování,hrnčířství,kameni)co použít v té které situaci neb jinou věcí lze zaměnit.Tyto všeobecné informace potřebné pro domácnost,zahradu,školku,školu,rodinu-takové= pel mel.
 
 
 
 
Autor: balanclady
Status:

Oprsklá mádež

Datum: 19.05.2008 21:33
 
Dnes jsem jela v přeplněné tramvaji s tříletou vnučkou.Nemohu za to ,že vypadám jako mladá mamina. BYL TAM DĚDA O HOLI A TOHO TAKY NIKDO NEPUSTIL. Tak se mu hodilo ,aby neustále mluvil o tom proč mladou pani s malým dítětem ,mladík okolo 28 let nepustí sednout. ,,Prosím Vás nepustil by jste tu paní sednout s dítětem? " mladík klidně seděl dál a odpověděl :,,nechtěl, vždy když pustím sednout maminku ,tak si sedne a dítě nechá stát" Stála jsem za ním a to už jsem navydržela ,abych neodpověděla tomu mladíkovi,že dnešní mládež je čím dál tím oprsklejší.Seděl a slyšel mě ani nehles. A to, když vystupoval ,předním na sedadla seděla jeho mamka v mém věku . A ta dělal taky kamenou tvář. Prostě co vychováváme tak to si asi zasloužíme. LIDI - dělejte něco ! thumbs up
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678
    Aktuální stránka: 8 z 8
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 19.01.2010 22:56
     


    Majka napsal(a):

    Já takhle nechávala svoje děti, chceš tím naznačit, že bych mohla být tvoje matka??? grinning smiley

    Nikolivěk smiling smiley, na to jsi příliš mladá!!! grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Oprsklá mádež

     
     
  • Autor: dominikat
    Status: nováček

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 21.04.2015 15:36
     

    Ta dnešní mládež je opravdu hrozně vychovaná.

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 25.10.2017 11:45
     

    Oprsklost nezná mezí. Sedí v tramvaji a mají natažené nohy do prostoru stojícího cestujícího. No to jsem ještě neviděla ,aby se ještě kvůli tomu rozčiloval a řekl to nevidíte moje nohy. Řekla jsem ,že sice nosím brýle ,ale na zem se koukám pouze venku. Zde není proč když tu pouze stojím. Hoch už nic neřekl ale poznámku jsem měla vy zase nevidíte kdo vedle vás stojí tak to snad vůbec nic neřeší.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 25.10.2017 12:52
     

    to znám - kdysi v Chorvatsku , když jsem mladým navařila , popapali a chtěla jsem mýt nádobí . zeťák si natáhl svoje dlouhé nohy do půl kuchyně a hrál si s mobilem . musela jsem jeho nožičky obcházel a ani ho nenapadlo je skrčit . spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 23.02.2024 19:28
     

    OPĚT MĚ TOTO téma vzalo.

    Jezdím v dopravních prostředcích a je to ještě horší ,ty blbé mobily jsou teda něco ,každý do toho čumí a ani nezvedne oči , aby vás nemusel pustit. Občas si nad ně stoupneme a začneme mluvit o tom jak se dnes mladí chovají. Jelikož jsme starší tak na sebe mluvíme trošku hlasitěji ( TY CO MAJÍ SLUCHÁTKA TO TAKÉ SLYŠÍ ) no a zábava opravdu nevázne pak se dostaví moment .kdy se zastydí vstanou a někteří radši i vystoupí ,aby to tak špatně nevypadalo. A co vy ? grinning smiley jakou máte zkušenost nebo fiántu ?

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 23.02.2024 22:33
     

    Já jsem v nedávné době jela párkrát s kočárkem a vždy se někdo nabídl, že pomůže. A to tu jezdí ty nízké autobusy, takže ani není někdy třeba. I mladí, pamatuju si jednu hodně namalovanou slečnu. Jela se mnou i nazpátek a už šla automaticky ke mně.

    Vykašlala bych se na nějaké opičárny a normálně se zeptala, jestli by mě pustil sednout/zvedl tašku, když by mi stání dělalo problém. Vlastně pamatuju si trochu uraženého pána, který mě pouštěl sednout, a já nechtěla. Měla jsem dítě v nosítku a trochu prudilo, radši jsem s ním trochu pohupovala. No někdy i starší mají problémy a radši přes jednu zastávku postojí než se zvedat.

     
  • Autor: JaniV
    Status:

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 23.02.2024 22:36
     

    Zkušenost mám smiling smiley

    Tuhle jedu narvaným vlakem,na čtyřsedadle dva řízci koukají do mobilu,každý vedle sebe na sedadle batoh.Místo volné nikde nebylo.

    Tak jsem si k nim stoupla a povídám : dobrý den,

    mohl by mě jeden ten batoh pustit sednout?

    Řízci se na sebe podívali,trochu se uculili,oba vyskočili a batohy dali nahoru.

    Poděkovala jsem jim zdvořile.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil JaniV (23.02.2024 22:38)
     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 24.02.2024 10:18
     

    To bylo vtipný, lepší, než si do nich rýpnout thumbs down

     
  • Autor: JaniV
    Status:

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 24.02.2024 12:06
     

    grinning smiley flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 24.02.2024 18:37
     

    Já když už musím jet raději stojím, bolí mě šíleně kolena a tu frašku se vstáváním nikomu nepřeju, stála bych i kdybych jela sama

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 26.02.2024 14:32
     

    grinning smiley thumbs down

    JaniV napsal(a):

    Zkušenost mám smiling smiley

    Tuhle jedu narvaným vlakem,na čtyřsedadle dva řízci koukají do mobilu,každý vedle sebe na sedadle batoh.Místo volné nikde nebylo.

    Tak jsem si k nim stoupla a povídám : dobrý den,

    mohl by mě jeden ten batoh pustit sednout?

    Řízci se na sebe podívali,trochu se uculili,oba vyskočili a batohy dali nahoru.

    Poděkovala jsem jim zdvořile.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 26.02.2024 14:33
     


    jo, to mi říkalo hodně starších lidí, když jsem jim nabízela volné místo: Slečinko, jen seďte, já už bych nevstal grinning smiley.

    jaja99 napsal(a):

    Já když už musím jet raději stojím, bolí mě šíleně kolena a tu frašku se vstáváním nikomu nepřeju, stála bych i kdybych jela sama

     
  • Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 26.02.2024 18:44
     

    Anavi svatá pravda, nerada bych pak bavila celý dopravní prostředek, to raději budu s úsměvem trpět a dělat frajerku:-)

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Rady a porady tety Zlaty (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.