čtvrtek 28. března, 16:33 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Omyly, které vás málem přežily...

Datum: 24.02.2007 23:10
 

Taky máte něco, o čem jste byli roky přesvědčeni, že je nějak, a ono to bylo nakonec úplně jinak? Nemyslím tím nějaká zklamání v lásce, myslím to daleko prozaičtěji, asi takto:

 

Na letním táboře v sedmé třídě ZŠ jsem například prohlédla, že helikoptéra je helikoptéra a ne HELIKOKTÉRA, jak jsem to do osudného července vyslovovala.

 

A co teprve Michal Tučný a jeho úryvek textu "sombréro vmáčklé do čela". X let jsem si myslela, že jde o pana Sombréra a tenhle pan Sombréro "má šle (rozumějte kšandy) do čela". Po letech jsem usoudila, že sombréro je klobouk a že jeho nositel "ho má šlé do čela" (jako že ho tam má jdoucí, čili šlé)... Že má ve skutečnosti "sombréro vmáčklé do čela" jsem se dozvěděla až od manžela, je tomu asi dva měsíce, ehm...)

 

Neteř zpívala u vánočního stromečku:


"Nesem vám noviny z betelské kraviny, rozzívejte". 

 

S tetičkou jsme zase jako děti chodívali o prázdninách do kostela, kde jsme zpívali křesťanské písničky, mimojiné se v jedné z nich zpívalo "nové stvoření, to jsem dnes já". Jenom já jsem zpívala "nové koření"...

 

A co vy? Vzpomenete si na omyly, které vás málem přežily?... winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 14
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 24.02.2011 10:35
     

    Honzíku, v nadstandardu ".....plechom obitý"

     
  • Autor: Reklama

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

     
     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 25.02.2011 00:11
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley ....

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 25.02.2011 04:12
     

    Mám také jeden dávný, písničkový, z Noci na Karlštejně.

    Jak zpívají vévoda bavorský a král cyperský "Kdypak tetřevi hon s lovci prohrají? Když tokají, když tokají..", tak mně nikdy nedělalo problém tam rozumět navzdory totální absurditě a túúze kostrbaté větné stavbě "Kdypak, Petře, Vy, Honzlovci prohrají?" A dodneška se musím nutit do originálu. smoking smiley

    I když já tu alibisticky plácám cosi o absurditě nono smiley , ale svou logiku to má. Král cyperský se jmenoval Petr a Honzlovce jsem nutně pokládala za starobylý a vážený bavorský rod. winking smiley Že se v Noci středověce tyká, mi bylo šumák. Král a vévoda jsou cizinci, jiný kraj, jiný mrav. Holky, nebo vdolky, že jo. smoking smiley

    -------------

    Jsem tu samý gramatický překlep. eye rolling smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Hanule (25.02.2011 04:17)
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 25.02.2011 07:46
     

    Hehehehegrinning smiley grinning smiley grinning smiley , Hanule Ty se i mýlíš tak krásně intelektuálně... Ty snad i čůrat chodíš oduševnělegrinning smiley .

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 25.02.2011 08:06
     


    Stano napsal(a):

    Hehehehegrinning smiley grinning smiley grinning smiley , Hanule Ty se i mýlíš tak krásně intelektuálně... Ty snad i čůrat chodíš oduševnělegrinning smiley .

    Tos vystihla grinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 25.02.2011 08:08
     

    A to si povšimni, v kolik hodin to o tom slovutném bavorském rodu Honzounů nebo čeho psala grinning smiley grinning smiley.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 25.02.2011 08:11
     

    ...šišikriste eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley Ze mě by v tak nekřesťanskou dobu vylezlo tak akorát ....uéééh confused smiley

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 25.02.2011 08:13
     

    Tak ze mně by v tuto dobu vylezlo tak akorát: "Kleo táhni do hajzlu, nažrat nedostaneš!"

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 25.02.2011 09:38
     

    Galad tu příčinu mého nočního běsu v podobě následného bdění prakticky trefila. Tak jsem šla umýt nádobí a upéct buchtu.

    Ze záchoda esemeskuji s Morgan, tudíž jde o projev navýsost vytříbený. Alespoň v jednom proudu teda. grinning smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 27.02.2011 11:18
     

    Holky, ještě mě pochodem kolem drahuščina slunce v galerii napadlo, že já jsem jen trapný troškařský břídil.. Vemte si takového pospíška, která před šestou píše rovnou román. winking smiley grinning smiley thumbs down

    Majka napsal(a):

    ...šišikriste eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley Ze mě by v tak nekřesťanskou dobu vylezlo tak akorát ....uéééh confused smiley

     
  • Autor: MartaZ.
    Status: nováček

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 17.03.2011 13:36
     

    Konečně jsem to dolouskala coffe smiley jsem ráda, že mám jasno s lemrouchem winking smiley

    Lilie nejsou mi připomněly, jak se moje sestra modlila kecky rodičky boží ( ke cti rodičky boží).

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 15.05.2011 21:02
     

    Kecky jsou super grinning smiley thumbs down. Martin Harych v Superstar mě přiměl konečně si ujasnit od Elánů Sestřičku z Kramárov:

     

    Angína pectoris, šepkajú doktori
    Srdce mám na mraky, škoda debát
    Ty nežná potvora, až ma raz otvoria
    Tak zistia príčinu - mám to z teba

     

    Já tam měla "škoda chrbát", "škoda trvá", "škoda drbat", jen škodu debát nikdy grinning smiley grinning smiley.

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 25.06.2012 13:18
     

    Stačí si pustit první půl minutu:

    [url]

    [/url]

     

    Velbloud se poved

    hotový byl hned

    dva hrby a krk

    mám to než bys mrk

    to nakreslil Matýsek.

     

    Tak Adam tam zpívá "máš to než by smrt". (Pak nemá malovat babičkám rakve... eye rolling smiley )

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Stano (25.06.2012 13:19)
     
  • Status:

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 25.06.2012 13:44
     

    kecky jsou perfektní, můj syn ještě nedávno zpíval na vánoce velmi procítěně koledu s Valachy "hajdom hajdom pidli dom". Je mu 22 let a je normální...

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 25.06.2012 21:37
     

    Zrovna nedávno jsem si říkala, že se tohle téma dlouho neobjevilo. Tak jsem ráda, že přibyly aktuality winking smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.