pátek 29. března, 09:01 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Omyly, které vás málem přežily...

Datum: 24.02.2007 23:10
 

Taky máte něco, o čem jste byli roky přesvědčeni, že je nějak, a ono to bylo nakonec úplně jinak? Nemyslím tím nějaká zklamání v lásce, myslím to daleko prozaičtěji, asi takto:

 

Na letním táboře v sedmé třídě ZŠ jsem například prohlédla, že helikoptéra je helikoptéra a ne HELIKOKTÉRA, jak jsem to do osudného července vyslovovala.

 

A co teprve Michal Tučný a jeho úryvek textu "sombréro vmáčklé do čela". X let jsem si myslela, že jde o pana Sombréra a tenhle pan Sombréro "má šle (rozumějte kšandy) do čela". Po letech jsem usoudila, že sombréro je klobouk a že jeho nositel "ho má šlé do čela" (jako že ho tam má jdoucí, čili šlé)... Že má ve skutečnosti "sombréro vmáčklé do čela" jsem se dozvěděla až od manžela, je tomu asi dva měsíce, ehm...)

 

Neteř zpívala u vánočního stromečku:


"Nesem vám noviny z betelské kraviny, rozzívejte". 

 

S tetičkou jsme zase jako děti chodívali o prázdninách do kostela, kde jsme zpívali křesťanské písničky, mimojiné se v jedné z nich zpívalo "nové stvoření, to jsem dnes já". Jenom já jsem zpívala "nové koření"...

 

A co vy? Vzpomenete si na omyly, které vás málem přežily?... winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 14
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 20.01.2011 17:13
     

    Nepsal jsi snad že měla jístky do divadla Carlosi? Ten Jenda je popleta, kdoví na co myslel.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 20.01.2011 19:02
     

    A furt nakřivo... grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 20.01.2011 20:17
     


    Ram napsal(a):.

    Když jsou ty řídké chvilky, kdy mám zájem o to co ženská povídá si vypomáhám sítí vzájemně provázaných doplňujících testovacích otázek, pomocí kterých zjistím, zda se v té záplavě slov čirou náhodou neskrývala nějaká jednoduchá informace, kterou může být užitečné si zapamatovat. Pokud testovací otázky ukážou, že ne, tak není nic špatného tu hromadu zbytečných slov zas v klidu zapomenout.

    grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 20.01.2011 20:20
     

    Hani pochopila jsi to jako já? grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil iriska (20.01.2011 20:20)
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 21.01.2011 18:26
     

    tak já jsem to pochopila úplně přesně.Chlapi se na světě vyskytují pouze v jedné základní verzi eye rolling smiley, proto nám taky pořád připadá, že se mluví o tom našem winking smiley A kontrolní otázky typu " jooo, posloucháš, tak co jsem řílala?"Jsou naprosto zbytečné, páč spolehlivě vytočí pouze mluvčího, zatímco "posluchač" zůstává naprosto v klidu. eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smileya ještě se vás snaží přesvědčit, že toto si teda vůůůbec neříkala, nejsu blbec, to bych si pamatoval. angry smiley

    Tímto zdravím Carlose a Honzíka.

    Rama ne, páč ten v záplavě mých slov jistě neshledal nic úderného, tudíš zapamatování hodného. winking smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 21.01.2011 18:28
     

    jo a omyl, který mě stále přežívá???Naivně si myslím, že to co říkám, někdo poslouchá. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 21.01.2011 19:02
     

    Honzík, být mladší, by ti z očí četl co chceš říct.

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 22.01.2011 19:34
     

    šmarjááá, kde byl, když jsem se vdávala??? grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: anonka
    Status:

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 23.02.2011 12:35
     

    Jsem ráda, že jsem objevila tuto diskuzi, protože se plácám v posteli praštěná bacilem tak mi ta hromada smíchu přišla velmi vhodgrinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Jedno upřesnění: Slunino na str. 36 - škarnoutek je kornoutek, dřív se balilo do kornoutků z /i novinového/ papíru, pak teprve přišly sáčky. Moje babička to říkala takygrinning smiley

    A písničky: asi 30 lrt mi trvalo, než jsem přišla na to, že............................ten Skot měl svaly z ocele a oči krvavé..............není o příslušníku národa, anóbrž o stádu, čiže: .......ten skot měl svaly z ocele..........Nějak mi tam celé roky nepasovaly ty "cejchy řežavé"...a pak jsem to konečně viděla napsanégrinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Blátotlačku jsme neměli ani okybaču, babička si s námi povídala a zpívala a trvala na pochopení i výslovnostigrinning smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 23.02.2011 14:49
     

    Omyly nás provází celým životem a některým se opravdu ze srdce zasměju tak y si nemůžu vzpomenout zropvna na nějaké.Jsem starší a už se projevuje asi skleroza ,ale ty vaše mě taky rozesmály. anonka přeji brzké uzdravení.

     
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 23.02.2011 23:21
     

    Anonko, děkuji za upřesnění "škarnoutku". To mě vůbec nenapadlo, že to je kornout. Budu alespoň o něco vzdělanější.

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 24.02.2011 00:11
     


    lostris napsal(a):

    ...........Chlapi se na světě vyskytují pouze v jedné základní verzi eye rolling smiley ........


    Dobrá myšlenka pro založení firmy na "dovybaveni" mužských ve verzích Nadstandard, případně De lux, nebo Excelent. Pochopitelně za "přiměřený poplatek" grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 24.02.2011 05:46
     

    Dobrej nápad Carlosi, základní verze je "kokot drevený".

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 24.02.2011 06:49
     

    Jsem se po ránu odbourala grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 24.02.2011 09:28
     

    Já taky , Honzíku tys mě dostal grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.