čtvrtek 28. března, 19:43 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Omyly, které vás málem přežily...

Datum: 24.02.2007 23:10
 

Taky máte něco, o čem jste byli roky přesvědčeni, že je nějak, a ono to bylo nakonec úplně jinak? Nemyslím tím nějaká zklamání v lásce, myslím to daleko prozaičtěji, asi takto:

 

Na letním táboře v sedmé třídě ZŠ jsem například prohlédla, že helikoptéra je helikoptéra a ne HELIKOKTÉRA, jak jsem to do osudného července vyslovovala.

 

A co teprve Michal Tučný a jeho úryvek textu "sombréro vmáčklé do čela". X let jsem si myslela, že jde o pana Sombréra a tenhle pan Sombréro "má šle (rozumějte kšandy) do čela". Po letech jsem usoudila, že sombréro je klobouk a že jeho nositel "ho má šlé do čela" (jako že ho tam má jdoucí, čili šlé)... Že má ve skutečnosti "sombréro vmáčklé do čela" jsem se dozvěděla až od manžela, je tomu asi dva měsíce, ehm...)

 

Neteř zpívala u vánočního stromečku:


"Nesem vám noviny z betelské kraviny, rozzívejte". 

 

S tetičkou jsme zase jako děti chodívali o prázdninách do kostela, kde jsme zpívali křesťanské písničky, mimojiné se v jedné z nich zpívalo "nové stvoření, to jsem dnes já". Jenom já jsem zpívala "nové koření"...

 

A co vy? Vzpomenete si na omyly, které vás málem přežily?... winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 14
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 09.04.2014 17:30
     

    Na základce jsem místo geometrie říkala gilometrie. grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

     
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 09.04.2014 18:05
     

    Určitě znáte písničku Pec nám spadla. Bylo mi divný, proč se ta baletka jménem Pecnám nepostaví sama stydlin smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 09.04.2014 19:17
     

    Jak jsi, probůh, vydedukovala, že Pecnám je auzgerecht zrovna baletka? grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 09.04.2014 22:07
     

    Napadlo me to same co Maj:-)

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 09.04.2014 22:41
     



    Majka napsal(a):

    Jak jsi, probůh, vydedukovala, že Pecnám je auzgerecht zrovna baletka? grinning smiley

    ... pec=baletka ?? Holkii !! Pec, radiátor, vafky, kamna, ..... jsou v řiti a potřebujou opravit.

    Ale ............ . Už jsem to sem jednou dával.

    POHLAVÍ.

    Jsem se hádal s kamarádem co to je pohlaví !? Já tvrdil (bylo mi 8 !!!! Ne včera), že pohlaví je taková ta socha od prsou nahoru, jako třeba Lenin na chodbě (busta) ve škole a on kanec tvrdil, že to je pinďour, nebo fifina (prý to říkal bratranec). Bo pohlaví nemůže být mezi nohama - říkám. Jsem si myslel, že je úplně blbej a ejhle.

    Teď už vím co je co - naprosto bezpečně ! Určitě smoking smiley .

    P.S.

    Pokud by chtěl někdo slavit, tak Lenin má 22.4. narozeniny................................................. a moje manželka taky - liší se naštěstí v roce narození thumbs down flower smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 11.04.2014 07:33
     

    Pohlaví je hodně dobrý a taky naprosto logický, kde by se vzalo poHLAVÍ mezi nohama?!grinning smiley

     

    Já právě zjistila, že Landa nezpívá "že přijde po životě ráj, kde ti suchou veku daj"... A že se v ráji rozdávaj (asi hned na příjmu) suchý deky. Navíc já teda vytrvale pěji, že přijde "máj". No Husákovic dcérka, no...

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 11.04.2014 08:45
     



    tak63 napsal(a):



    Majka napsal(a):

    Jak jsi, probůh, vydedukovala, že Pecnám je auzgerecht zrovna baletka? grinning smiley

    ... pec=baletka ?? Holkii !! Pec, radiátor, vafky, kamna, ..... jsou v řiti a potřebujou opravit.

    Ale ............ . Už jsem to sem jednou dával.

    POHLAVÍ.

    Jsem se hádal s kamarádem co to je pohlaví !? Já tvrdil (bylo mi 8 !!!! Ne včera), že pohlaví je taková ta socha od prsou nahoru, jako třeba Lenin na chodbě (busta) ve škole a on kanec tvrdil, že to je pinďour, nebo fifina (prý to říkal bratranec). Bo pohlaví nemůže být mezi nohama - říkám. Jsem si myslel, že je úplně blbej a ejhle.

    Teď už vím co je co - naprosto bezpečně ! Určitě smoking smiley .

    P.S.

    Pokud by chtěl někdo slavit, tak Lenin má 22.4. narozeniny................................................. a moje manželka taky - liší se naštěstí v roce narození thumbs down flower smiley

    ....... a také POHLAVÍM winking smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 11.04.2014 18:20
     

    ... myslíš asi to, že Lenin byl plešatej ?? smiling smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 11.04.2014 18:49
     

    Ale byl castecne vyholenej. Ten Lenin. winking smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 11.04.2014 21:26
     

    Taku, maželce přeji všechno nej flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley . A ať si z toho nic nedělá, já mám narozky ve stejný den jak Béda Engels.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 11.04.2014 22:06
     

    ... Elo, to jsme skoro příbuzní smiling smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 11.04.2014 22:12
     

    Skoro jo winking smiley

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 19.04.2014 17:21
     

    Teda takhle jsem se už dlouho nezasmála grinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down Perfektní diskuze thumbs down

    Moje babička se jednou hádala s dědou, že na rekreaci jeli přes Vrhla by a ne Vrchlabí jak tvrdil děda. Že prý on dědek si už prd pamatuje grinning smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 19.04.2014 19:18
     

    grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley

     
  • Autor: koflik
    Status:

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 19.04.2014 22:56
     



    tak63 napsal(a):



    Majka napsal(a):

    Jak jsi, probůh, vydedukovala, že Pecnám je auzgerecht zrovna baletka? grinning smiley

    ... pec=baletka ?? Holkii !! Pec, radiátor, vafky, kamna, ..... jsou v řiti a potřebujou opravit.

    Ale ............ . Už jsem to sem jednou dával.

    POHLAVÍ.

    Jsem se hádal s kamarádem co to je pohlaví !? Já tvrdil (bylo mi 8 !!!! Ne včera), že pohlaví je taková ta socha od prsou nahoru, jako třeba Lenin na chodbě (busta) ve škole a on kanec tvrdil, že to je pinďour, nebo fifina (prý to říkal bratranec). Bo pohlaví nemůže být mezi nohama - říkám. Jsem si myslel, že je úplně blbej a ejhle.

    Teď už vím co je co - naprosto bezpečně ! Určitě smoking smiley .

    P.S.

    Pokud by chtěl někdo slavit, tak Lenin má 22.4. narozeniny................................................. a moje manželka taky - liší se naštěstí v roce narození thumbs down flower smiley

    Můj manžel má narozky jak vaše žena a je plešatej jak Lenin. To je kombince! tongue sticking out smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil koflik (19.04.2014 22:57)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.