pátek 19. dubna, 19:23 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Krása a kosmetika
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Rebarbora
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Omlazení pleti

Datum: 03.11.2020 12:52
 

Ahoj, co používáte abyste si udržely pleť bez vrásek? Samozřejmě žádné nemám (nebo možná jen trošku grinning smiley grinning smiley ), každý tip dobrý. please smiley

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Omlazení pleti

    Datum: 03.11.2020 16:51
     

    Nejlíp funguje nabrat kila.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Omlazení pleti

     
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Omlazení pleti

    Datum: 03.11.2020 17:49
     

    Prdlajs kila,rebarbora. Jedině rebarbora !!!!! winking smiley tongue sticking out smiley grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Omlazení pleti

    Datum: 03.11.2020 18:28
     



    cancourek napsal(a):

    Prdlajs kila,rebarbora. Jedině rebarbora !!!!! winking smiley tongue sticking out smiley grinning smiley

    ... se schováš za lupen ?? grinning smiley

    Souhlasím s Majkou. Taky nemám vrásky. Ani se už na břiše neopaluji na zebru ... grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Omlazení pleti

    Datum: 03.11.2020 21:01
     



    cancourek napsal(a):

    Prdlajs kila,rebarbora. Jedině rebarbora !!!!! winking smiley tongue sticking out smiley grinning smiley

    Cancourku eye popping smiley ... zázrak eye popping smiley

    No, nedalo mi to a odskočil jsem si uškubnout rebarboru. Opravdu to funguje eye popping smiley. Omylem jsem si na ní sednul a srostla mi p...l. Úplně do hladka.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil tak63 (03.11.2020 21:02)
     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Omlazení pleti

    Datum: 03.11.2020 21:03
     

    Průšvih eye popping smiley , co se mnou bude confused smiley , nemám v zahradě rebarboru, co si počnu eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: Evin
    Status:

    Re: Omlazení pleti

    Datum: 03.11.2020 22:25
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down grinning smiley . Všem love smiley flower smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Omlazení pleti

    Datum: 03.11.2020 22:52
     



    alenak napsal(a):

    Průšvih eye popping smiley , co se mnou bude confused smiley , nemám v zahradě rebarboru, co si počnu eye rolling smiley grinning smiley

    Zkusil bych chleba se sádlem, špek, výpečky mls smiley, škvarky, .......... a to všechno sežrat mls smiley.

    To já nemůžu, protože bych byl tlustej. To holka když přibere 5 kg, tak je akorát o 5 kg hezčí ... přibere, tam kde má, ale mě vyroste akorát pupek ...... a co s ním ???? winking smiley

     
  • Autor: Andysss
    Status: nováček

    Re: Omlazení pleti

    Datum: 01.11.2022 09:59
     

    Používáte nějaké vitamíny na pleť nebo něco na ten zpusob? Je mi jasné že vrasek mě to uplně nezbaví, ale nějakým způsobem by to mohlo pomoci ne? kosmetiku apod. používám poměrně kvalitní, ale výživu žádnou.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Krása a kosmetika (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.