sobota 20. dubna, 00:48 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Balkonové květiny
hodnocení: 4.10
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Balkonové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: lostris
Status:

oleandry

Datum: 19.08.2007 15:38
 
ahoj frogu ty lonské kvetoucí řízky jsou fakt super,asi máš dobrého dodavatele,že?grinning smiley
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 10
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: oleandry

    Datum: 12.04.2020 09:45
     



    Pinka napsal(a):

    V týdnu má mrznout, tak nevím, jestli je mám zas schovat když mají na květ.

    Podle toho,kolik bude stupňů,ony snesou mrazík,myslím že do -5.Ten jeden oleandr asi vyhodíme,zdá se,že je suchý.

     
  • Autor: Reklama

    Re: oleandry

     
     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: oleandry

    Datum: 12.04.2020 11:20
     

    No zimě když je mrazík, tak jo, ale mě jde o ten květ, to by asi nevydržel.

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: oleandry

    Datum: 12.04.2020 18:30
     
    15867086005459059686429540863678.jpg

    Dnes jsem ze sklepa vyházela oleandry ven pomocí mého muže který je podával sklepovým okýnkem. Některé to zřejmě zimování neustály, zastřihnu je při nejhorším skončí v biu flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil maguska (12.04.2020 18:32)
     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: oleandry

    Datum: 13.04.2020 10:45
     

    magusko, některé listy mám jako ty, ostřihala jsem je a uvidím. To jsou ty od tebe, nerada bych o ně přišla winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: oleandry

    Datum: 13.04.2020 22:16
     

    Já je stále upravovala a přistřihovala, pořád se mi to nelíbilo, tak jsem je vzala hodně zkrátka. Jsem zvědavá, jestli to rozdýchají. confused smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: oleandry

    Datum: 14.04.2020 09:33
     

    Ach jo, mít zahradu, tak bych je tam ml určitě, krásné jsou flower smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: oleandry

    Datum: 14.04.2020 10:33
     

    holky nebojte se je radikálně ostříhat. Já to udělala a nestačila jsem se divit. Mám ho skoro 30 let, ostříhala jsem ho na 50 cm a krásně obrostl. Takže hurá na střih, nebojte se. thumbs down

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: oleandry

    Datum: 15.04.2020 13:17
     

    Irisko tos mě trochu uklidnila. Já mám celkem tři, dva kupované současně a každý jde úplně jinak, jeden je bohatý a druhý opravdu "koštěl", tak jsem ho minulý týden pořádně prostříhala a slíbila, že když se nevzmátoří, poletí grinning smiley Tak to třeba zabere

    iriska napsal(a):

    holky nebojte se je radikálně ostříhat. Já to udělala a nestačila jsem se divit. Mám ho skoro 30 let, ostříhala jsem ho na 50 cm a krásně obrostl. Takže hurá na střih, nebojte se. thumbs down

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: oleandry

    Datum: 20.10.2022 23:41
     

    Ahojte prosím sháním řízeček jeden nebo dva oranžového oleandru, nemá tu na Weeku někdo please smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: oleandry

    Datum: 21.10.2022 12:13
     

    Já bych ho mít měla, ale je ještě malý , z letošní objednávky a zatím nekvetl, takže barvu nemůžu potvrdit. A Magu, když nebude nikdo mít a počkáš na příští rok, máš ho u mě smiling smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: oleandry

    Datum: 21.10.2022 12:32
     
    dsc02977.jpg

    Maguško, nevím, co myslíš barvou oranžovou. Já mám jen losos, je spíš takový růžovo lososový. Tak ten bych ti mohla nabídnout. Nekvetl nijak bohatě, nemám ho ani vyfocený. Tady vypadá spíš růžovej.

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: oleandry

    Datum: 21.10.2022 23:23
     

    Gabčo, takový mám letos dokonce dovezla řízky z dovolené: plný řůžový/vonící, prázdný bílý s jemným růžovým nádechem a prázdný tm.vínový. Od sousedky jsem dostala dospělé rostliny poloplný žlutý a poloplný tm.vínový. Kvetl mi pr.sv.růžový a dal musím počkat až mi pokvetou, nevím jaké zůstaly barvy. Sestříhala jsem je na krátko. Jen ten oranžový: broskvový neboli meruňkový by ještě chtěla a už by byla konečná s oleandry.

    Pinko moc děkuji za nabídku, ozvala by se na jaře jo! spinning smiley sticking its tongue out flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil maguska (21.10.2022 23:24)
     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: oleandry

    Datum: 22.10.2022 08:56
     

    Jasně Magu, budu s tebou počítat smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: oleandry

    Datum: 22.10.2022 09:20
     

    Jsem na tu oranžovou zvědavá. Nenabízím ale můžu případně poslat svůj. Já koupila ve výprodeji ve velkoobchodě něco jako meruňková to vypadalo. Ale postupně, jak květy stárly, vypadalo to spíš na růžovou. Musím říct, po letech zkušeností, že ale nejbohatěji květou jednochuché s běžnou růžovou barvou a bílé.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: oleandry

    Datum: 27.10.2022 00:21
     
    img_20220724_202141.jpg

    Takhle teď vypadá můj radikálně ostříhaný třicetiletý stařeček winking smiley . Přivezla jsem si z dovolené řízky, tak jsem zvědavá jestli se chytnou.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil iriska (27.10.2022 00:23)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Balkonové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.