čtvrtek 28. března, 16:23 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotografování
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5

Ohňostroje

Datum: 31.12.2006 19:37
 
8.jpg
Další fotografie:

Tak už mám první úlovek....



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 19 z 21
  • Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 02.01.2014 11:29
     

    Naši psi se naštěstí nebáli, naučili se, že to nic nedělá, ale také byli s námi doma smiling smiley . Dospěli jsme dokonce do takové fáze, že jsme se šli při ohňostroji venčit (bývaly od 22.30 do 23 hod). S Ajaxem a Ajkou to došlo tak daleko, že jsme stáli na pozemku a koukali, jak to před námi bouchá a svítí, od kopce za námi se to odráží, takže s ozvěnou. Ohňostroje byly vzdušnou čarou tak 1km od nás, jako podívaná nádhera, ale i tak nemusím nono smiley . Letos Ajax ohňostroje prospal, ale letos to u nás moc nebouchalo thumbs down winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ohňostroje

     
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 02.01.2014 11:32
     

    Naše Betynka se nebála, jako že by někam zalejzala, ale při každé ráně běhala k oknům, ke zdroji hluku a štěkala a hledala útočníka. Zavazovala jsem jí uši šátkem a vycpávala plínama a pouštěla nahlas muziku. Trochu to zabíralo.

    Nynější Beníček je naštěstí pohodář a i kočky jsou v klidu.

     
  • Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 02.01.2014 11:45
     

    U mě kočky v klidu a babuchy by si to šly s tím kdo to provozuje vyrovnat, venku hledají odkud se to ozývá a šly by si to vyřešit osobně :-) hlavně Ričinku viditelně s.ali. V posteli zalezly a usnuly ještě během kanonády. Jen takové ty děsné duté bouchavice co otřásly i postelí tak ty je rozčilovaly nejvíc.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Ohňostroje

    Datum: 02.01.2014 17:23
     

    Já rachejte nemám ráda, nikdy jsme je neodpalovali...mám z nich velkej respekt. NIkdo by mě nedostal o půlnoci ven ani náhodou..Na řízený ohňostroj se ráda kouknu..u nás je každý rok už v podvečer, takový malý i s hudbou..žádná mega a úplně stačí..

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 02.01.2014 18:21
     

    My ho máme až na zahájení lázeňské sezóny. Dvakrát za rok by to Kubera nedovolil a myslím, že je to tak správně. Jenže ho stejně nevidím. Brání mi okolní domy.

     
  • Autor: Rejpal
    Status:
    www.samokecna.e..

    Re: Ohňostroje

    Datum: 02.01.2014 20:29
     

    U nas to take bouchalo. Zajimavy je ze nas pes se pokazdy boji a letos mu to ani nak moc nevadilo confused smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2015 23:29
     
    016.jpg
    Další fotografie:

    letošní

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2015 23:36
     

    Paráda thumbs down U nás byla taková mlha, že bylo vidět jen nepatrné záblesky

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 03.01.2015 00:59
     
    r 092.jpg
    Další fotografie:

    Irisko povedly se thumbs down . U nás byla mlha a i mrholilo, co bylo dál nebylo skoro vidět.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 03.01.2015 01:05
    Hodnocení fotografie "Ohňostroje": 5
     

    pěkný thumbs down . My jsme měli mlhu a jen jsme slyšeli práskání rachejtlí.

     
  • Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 03.01.2015 08:45
     

    Tady se zbohatlíci zbláznili a jednu chvíli bylo světlo jak ve dne. Jenže pejsiny jim chtěly jít natrhnout prdel tak na focení nebylo pomyšlení.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 03.01.2015 11:12
     

    jsme Besině pustili rádio na plný kule, ale stejnak se klepala. Brzo ale byla už v klidu, U nás žádná mlha nebyla o Silvestru ani druhý den na ohňostroji co pořádá město.

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Ohňostroje

    Datum: 04.01.2015 02:24
     
    10848654_10152931901492622_7432115548819399803_o.jpg

    Tradiční 1.1 v 18:00 z kruháče na Jihu. Lidi jak myší.....

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Ohňostroje

    Datum: 05.01.2015 05:49
     
    10.jpg
    Další fotografie:

    Krásně se vám povedly... thumbs down U nás byl hned večer..pro děti..už začala padat mlha o půlnoci nebylo nic vidět. Zato novoroční..obloha jasná, tak bylo pěkný pokoukání..Parádně jsem si zafotila.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Ohňostroje

    Datum: 05.01.2015 05:52
     
    19.jpg
    Další fotografie:

    winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotografování (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.