pátek 29. března, 09:25 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotografování
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5

Ohňostroje

Datum: 31.12.2006 19:37
 
8.jpg
Další fotografie:

Tak už mám první úlovek....



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 18 z 21
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2014 18:03
     
    047.jpg
    Další fotografie:

    tak a ty jsou letos poslední winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ohňostroje

     
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2014 18:55
     

    irisko, krásné záběry thumbs down

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2014 20:21
     

    Nikdo po mě nemůže chtít ,abych šel sledovat ohňostoj, když jsem jej sledoval 32 let rok co rok bezprostředně.

     
  • Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2014 20:47
     

    Patřím spíš k těm mélo lidem, kteří ohňostroje nemají rádi. Částečně to způsobilo konání ohňostrojů každý rok v červnu na Brněnské přehradě. Když jsem si poprve přečetla, kolik tun se vystřílí a napadá do vody, každý rok se bojuje se sinicemi, desítky milionů stojí čistění, prostě ohňostroje nemusím. A k tomu vystresovaná zvířata, mrtvé ryby ve vodě...... nono smiley nono smiley angry smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2014 21:01
     

    Mně se na dálku líbí, ale protože mám stejné výhrady, jako ivik, nechci, aby byly

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2014 21:14
     
    p1430975.jpg pohled do pekla.jpg
    Další fotografie:

    tak sem dám ty moje nepovedený eye rolling smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2014 21:17
     
    p1440062.jpg prskavka.jpg
    Další fotografie:

    nono smiley nic moc sad smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2014 21:55
     

    Krásný fotky thumbs down , od všech.

    Ale .... ohňostroje nemám ráda ze stejných důvodů jako Ivik + vadí mi, že u nás se střílí už od předvánoc. Sice ne tak moc jako na Silvestra, kdy ze všech stran okolo začnou bouchat a blikat už v 16. hod a končí tak kolem 2., ale kdo to má furt poslouchat. Naše psiny jsou sice cvičené na to, aby jim občasný výstřel nevadil, přesto - na Silvestra jsou do bytu. Čeho je moc, toho je příliš - "I celá kráva do polívky je moc.", říkavala moje máma.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2014 22:02
     

    Ona fakt stačí jedna nehoda a ze psa se stane uzlíček nervů. Může být před tím zvyklý, jak chce sad smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2014 22:19
     

    Drahuško, zažili jsme to s naším Aránkem. Přesto, že na velké bouchání taky s Arkou bývali zavření doma, dodnes nevíme kdy, co, kde, ale cca od 3 let se najednou začal bát i bouřky - byl by snad schopný rozbourat dveře, utéci kamkoliv (jednou v noci na nás zvonil kamarád, že pes sedí u branky zvenčí, propasíroval se pod drátěným plotem za bouřky) - od té doby při prvním náznaku hřmění kdo byl doma prvně utíkal zavřít psy, a to jsem také viděla poprvé psa plakat - nevydal ani hlásku, ale tekly mu slzy jako hrachy.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2014 23:34
     

    My šli kdysi s naší briardkou Aškou z procházky a před vrátky na zahradu projelo kolem auto a nějakej spratek z něj vyhodil takovou tu zápalnou sirku. Spadla čubině na záda a tam bouchla. Vypálila jí díru na hřbetě. sad smiley Od té doby se bála i letadel. Prostě všeho. Vždycky se schovávala ve vaně a hrozně se třásla. Jednou mi skočila do namočenýho prádla. Prostě šílená hrůza ze všech hlubokých a hodně hlasitých zvuků. Doufám, že na toho parchanta jednou taky došlo angry smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2014 23:43
     

    debil! Aby se tejden vys--t nemoh a kuna mu vejce vypila. nono smiley

     
  • Autor: ZdenkaB
    Status: začátečník

    Re: Ohňostroje

    Datum: 02.01.2014 00:09
     

    Moc pěkné foky thumbs down, ale po tom , co jsme si užili s našim Aranem taky ohňostroje nemusím. Hrozně se bál jakékoli rány, že se blíží bouřka jsme věděli ještě když byla kilometry daleko. A Silvestr to byl úplný konec. Byl z něho roztřesený, slinící uzlíček nervů, který se snažil za každou cenu dostat někam pryč sad smiley . Jednou se mu podařilo prorazit natřikrát zajištěná vrata. Poslední roky už jsme si chodili k vetovi pro prášky.

    Jsem za ty roky tak vycvičená, že i když ho už od září nemáme, pořád ještě po každé větší ráně startuji k oknu kontrolovat co dělá pes.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 02.01.2014 00:17
     

    Nejhorší je, že říkají, že ty prášky psa utlumí jen v pohybu, ale psychicky jsou na tom stejně blbě sad smiley Slyší to, bojí se, ale jsou na tom hůř, protože se nemůžou hýbat sad smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Ohňostroje

    Datum: 02.01.2014 11:24
     



    drahus napsal(a):

    Nejhorší je, že říkají, že ty prášky psa utlumí jen v pohybu, ale psychicky jsou na tom stejně blbě sad smiley Slyší to, bojí se, ale jsou na tom hůř, protože se nemůžou hýbat sad smiley

    Tak to můžu potvrdit ... máma manžela měli fenku čau-čau a ta se hrozně bála, tak na radu veta dali prášek, mysleli si ,že pesanka bude spavá a tím pádem nebude se bát, ale ona nespala, a nemohla chodit a to bydleli ve 4. patře bez výtahu a museli jí nosit, neušla ani metr a to i snad na druhý den , od té doby jí žádný prášek nedali nono smiley nono smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotografování (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.