úterý 19. března, 12:41 Svátek má Josef
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vaření
hodnocení: 4.90
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: xdeedee
Status: nováček

odstavnovani

Datum: 30.03.2009 11:08
 

ahojky lidicky, moc bych prosila o radu. splnila jsem si sen a koupila si odstavnovac, jsem s nim moc spokojena, zatim jsem odstavnovala jen pomerance, ale je to super, jen nevim, co si pocit s duzinou, uz ctyrikrat jsem ji vyhodila ale bylo mi to lito, napadlo me michat ji do jogurtu, coz jsem jeste nezkusila nebo jake vas napada vyuziti zbyle duziny z odstavnovace?dekuji za rady

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: odstavnovani

    Datum: 30.03.2009 17:11
     

    Prosím tě, používej diakritiku please smiley To se nedá číst sad smiley

    Udělej marmeládu recept máš v každý kuchařce - pokud ti nevadí zrníčka

     
  • Autor: Reklama

    Re: odstavnovani

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: odstavnovani

    Datum: 30.03.2009 20:11
     

    Ono bude asi dost pravdy na tom, jak používání odšťavňovače vtipně popisoval Petr Novotný - nejdřív to v drahém přístroje pracně odšťavní, aby pak vypil šťávu a posléze snědl dřeň vylepšenou šlehačkou nebo něčím podobným. Ale vážně - ta dřeň se dá použít oslazená a zmrazená nebo do těsta (jsou recepty, kde se přidává do těsta strouhané jablko nebo něco jiného). A asi by se toho našlo víc. Věra

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: odstavnovani

    Datum: 30.03.2009 20:29
     

    už jsem taky uvažovala o tom, že si odšťavňovač pořídím, ale já chtěla něco jako je tenhle [www.bilezbozi.cz] - umožňuje právě i šťávy s dužinou smiling smiley 

     

    (Drahuško bez diakritiky tu píše více lidiček, buď mají naistalovaný jiný jazyk nebo třeba nemají klávesnici s českou diakritikou winking smiley , mě to teda zase tak nevadí)

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: odstavnovani

    Datum: 30.03.2009 20:32
     

    Diky za podporu Libi flower smiley zrovna tu premyslim jak se preorientovat na psani s diakritikou,kdyz jsem zvykla v 80% psat na nemecke klavesnici sad smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: odstavnovani

    Datum: 30.03.2009 21:11
     
    34312.jpg

    Suee, jenže ty aspoň píšeš tečky na konci věty a velká písmena, ale dotaz je jak SMS eye rolling smiley

    Libi, mám typ, jako na fotce, značku z hlavy nevím a nevstanu ani náhodou winking smiley ,ale některé druhy ovoce vyždíme tak, že vyndám jen polosuchou drť.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vaření (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.