čtvrtek 28. března, 21:04 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Ja a pocitac (help!)

Datum: 21.01.2011 12:49
 

Mohlo by se zdat, ze jsem tuto diskuzi zalozila kvuli jednomu sebestrednemu a namyslenemu Vsevedovi, ale neni tomu tak. Myslim, ze by dobre mohla poslouzit tem, kteri momentalne zapasi s nejakym problemem. Zde se vzdycky najde nejaka chytra (myslim doopravdy chytra) dobra duse, ktera poradi.

 

Nepocitam se sice mezi ne, ale presto sem vlozim jednu radu, jelikoz si myslim, ze kdyz uz tuto funkci umi jiz nekolik let pouzivat i muj 9 lety syn, snad se ji nauci i jini. Ackoliv jsem presvedcena, ze minimalne 99% zdejsiho osazenstava o ni vi. Nebo jen 96%?winking smiley

_________________________________________________________________________________________________________

Po označení můžeme začít kopírovat. Kopírovat pomocí klávesové zkratky CTRL + C nebo kliknutím na pravé tlačítko myši, kdy z nabídkového okna odkliknutím příkaz KOPÍROVAT

Pak už stačí vybrat místo, na kterém kopii umístíme, a do toho místa ji vložíme klávesovou zkratkou CTRL + V. Nebo kliknutím na pravé tlačítko myši a z nabídkového okna odkliknutím příkazu Vložit

 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 20
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 11.11.2011 17:21
     

    A zkusila jsi ten počítač restartovat?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ja a pocitac (help!)

     
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 11.11.2011 22:35
     

    Jojo, zkusila jsem i restart.sad smiley

    Buď jsem trubka něco odklikla blbě a nevím co, nebo mám stáhnutý soubory s něčím, co mi nechce vypalovačka brát.thumbs up

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 28.12.2011 15:38
     

    Minulý problém mám furt, ale našla jsem jiné řešení.winking smiley

     

    Teď mám jinýangry smiley

    když otvírám novou stránku, místo aby mi naskočila stránka s obsahem, který hledám, naskakujou mi celoplošný reklamy. Vím, že se to dá někde vypnout, ale nemůžu najít kde. please smiley please smiley please smileyprosím, prosím o radu. Používám Google Chrome.

    flower smiley flower smiley flower smileydíky, díky, díkyflower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 28.12.2011 16:02
     

    Nemohla by sis pomoci nějak takto? Vyčetla jsem jinde...

    v Google Chrome to normálně zablokovat jde pomocí rozšíření AdBlock. Úplně stejně jako v ostatních prohlížečích.
    A pokud se Vám přesto někde na stránce nějaká reklama zobrazí, kliknete pravým tlačítkem myši kdekoliv na stránce, vyberete z rozbalené nabídky "blokovat reklamu na této stránce", pak Vás to navede, že máte kliknout přímo na tu reklamu a pak už ji to trvale odstraní. Na jedněch stránkách jsem to takto dělala. Ale tady zrovna ta Fio banka se mi přestala objevovat hned po nainstalování AdBlocku.

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 19.02.2012 09:51
     

    Koukám, že poslední dobou tu furt něco řeším.

    POMOC!!!!!!!please smiley please smiley please smiley please smiley please smiley please smiley please smiley please smiley please smiley please smiley please smiley

    Chtěla jsem opravit vkládanou fotku. Klikla jsem na otevřít v programu. Protože se mi ale neobjevil program který jsem chtěla, a tady nastal problém, odklikla jsem něco a najednou mám na ploše všechny ikony zobrazené Adobe reader a při kliknutí na jakoukoliv ikonu ptoho kterého programu se mi zobrazuje okno že Adobe reader nemůže otevřít ......

    jak a kde se to dá opravit?

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 19.02.2012 10:34
     

    Podle mého laického (avšak logického) úsudku jsi, nechtěně změnila zobrazení ikon, resp. jejich přejmenování koncovkou "pdf", A chování PC v případě potřeby otevření souboru (např. složky "dokumenty") je více než logické že složku dokumentů Adobe prostě otevřít tím pádem nemůže. Jedná se o dva rozdílné typy souborů. Podle mého by stačilo kliknout ikonu (netuším, jde-li to dávkově na všechny) a přejmenovat zpět, resp. odmazat příponu "pdf"

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 19.02.2012 10:36
     

    Pravděpodobně jsi nastavila otvírat soubory jednoho typu v adobe. takže klikni pravým na nějaký původně obrázek, dej otevřít v programu (nějaký tvůj prohlížeč obrázků) a zatrhni, že tento typ souborů chceš otvírat v něm.

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 19.02.2012 13:17
     

    Jste zlatí.love smiley flower smiley love smiley flower smiley love smiley Díky za pomoc.

     

    Ale já nevydržela a protože je neděle, letela jsem za sousedem a tam jsme to vyřešili odinstalováním všech změn k poslednímu možnému datu. Naštěstí to bylo přede dvěma dny, takže se odmazalo to nepatřičné + poslední aktualizace Windows. Adobe zmizlo a aktualizace jsme naistalovali znovu.thumbs down 

    Ale co jsem tam blbec angry smileypředtím vyváděla, to nechápu.nono smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 09.04.2012 08:58
     

    Potřebovala bych akutně poradit:

    Jde nějak zobrazit klávesnice na monitoru, že jo? Tak to bych prosila poradit jak to udělat. please smiley

    Potřebuju pak Printem vyfotit a dále s tím pracovat.

    Díky. flower smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 09.04.2012 09:25
     

    najdeš různě na netu třeba tad, neví jestli je to to co potřebuješ

    [cs.wikipedia.org]

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 09.04.2012 09:34
     

    No není, ale využít se to snad dá. Já myslela klávesnici zobrazit na monitoru....ale obrázek přinejhorším taky využiju. Díky moc.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 09.04.2012 09:43
     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 09.04.2012 10:24
     

    Téda Lado, ty jsi dobrá thumbs down flower smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 09.04.2012 10:33
     

    pdrlajs... grinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 09.04.2012 12:42
     

    Lado...díky moc...to je přesně ono!!!! thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.