čtvrtek 28. března, 11:02 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Ja a pocitac (help!)

Datum: 21.01.2011 12:49
 

Mohlo by se zdat, ze jsem tuto diskuzi zalozila kvuli jednomu sebestrednemu a namyslenemu Vsevedovi, ale neni tomu tak. Myslim, ze by dobre mohla poslouzit tem, kteri momentalne zapasi s nejakym problemem. Zde se vzdycky najde nejaka chytra (myslim doopravdy chytra) dobra duse, ktera poradi.

 

Nepocitam se sice mezi ne, ale presto sem vlozim jednu radu, jelikoz si myslim, ze kdyz uz tuto funkci umi jiz nekolik let pouzivat i muj 9 lety syn, snad se ji nauci i jini. Ackoliv jsem presvedcena, ze minimalne 99% zdejsiho osazenstava o ni vi. Nebo jen 96%?winking smiley

_________________________________________________________________________________________________________

Po označení můžeme začít kopírovat. Kopírovat pomocí klávesové zkratky CTRL + C nebo kliknutím na pravé tlačítko myši, kdy z nabídkového okna odkliknutím příkaz KOPÍROVAT

Pak už stačí vybrat místo, na kterém kopii umístíme, a do toho místa ji vložíme klávesovou zkratkou CTRL + V. Nebo kliknutím na pravé tlačítko myši a z nabídkového okna odkliknutím příkazu Vložit

 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 20
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 05.07.2011 12:41
     

    máš XP? nebo jaký máš?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ja a pocitac (help!)

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 05.07.2011 12:44
     

    Anavi, spíš, jaký máš antivir? Nechci strašit.... ale vypadá to na zavirování

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 05.07.2011 12:46
     

    nám to dělal starší PC když se zahřál....tak po 20ti minutách

     
  • Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 05.07.2011 12:51
     

    Mě to dělala stará myš :-)

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 05.07.2011 14:23
     

    Mám taky občas, ale červeno, před očima, ale ani myší ani virem to není. Myslím, že ani starej harware se na tomto úkazu nepodílí. Spíš špatná obsluha smoking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 14.07.2011 12:25
     
    Anavi napsal(a):

    Mám probém s tím, že se mi už druhý den sám od sebe restartuje počítač sad smiley. Uprostřed psaní zčerná obrazovka, pc se restartuje... nevíte, co za tím může být? confused smiley


    Chyba je odhalena. Je to vadný zdroj. A teď mám dilema. Původně je tam 400 W, ten stojí nový kolem sedmi stovek. Kamarád mi věnoval funkční 250 W s tím, že by to na mé používání mělo stačit. Mám tam jen fotky a spouštím přes to net. 250 W mi schválil i zdejší správce sítě. Ale známý, který mi ten pc opravuje, mi tvrdí, že musím objednat nový zdroj 400 W - tak samo teď nevím, nakolik je to důležité a nakolik chce vydělat... takže bych ráda slyšela názor "odborníka", jestli se někdo vyznáte. Prý mi kvůli té 250 pak shoří celý PC a bude to pak ve výsledku investice větší (nevím, jestli to s tím nějak souvisí, ale prý tam mám nějakou lepší grafickou kartu a je k tomu potřeba větší zdroj?). Já tomu vůbec nerozumím, takže mě může nakecat v tomhle směru "kdo chce, co chce", ráda teda uslyším názor někoho, kdo ví, o co go. díky moc

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (14.07.2011 12:55)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 14.07.2011 13:04
     

    Nejsem až tak odborník, ale fotky dávají PC dost zabrat a selský rozum mi říká, že to není moc dobrý dávat slabší komponent než byl původní. To je, (podle mne) jako kdybys dala na automatickou pračku, která má mít podle normy 16 A jistič, a ty bys dala jen 6 A jistič a pak by ses divila, že ti vyhořel barák

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (14.07.2011 13:05)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 14.07.2011 13:07
     


    drahus napsal(a):

    Nejsem až tak odborník, ale fotky dávají PC dost zabrat a selský rozum mi říká, že to není moc dobrý dávat slabší komponent než byl původní. To je, (podle mne) jako kdybys dala na automatickou pračku, která má mít podle normy 16 A jistič, a ty bys dala jen 6 A jistič a pak by ses divila, že ti vyhořel barák


    jsem ještě nedodala, že by to bylo pouze dočasné řešení, cca na 2-3 měsíce. Mě by to takhle řešit původně nenapadlo, jen se ptám proto,že mi tohle přechodné řešení doporučil někdo, kdo se počítači zabývá... tak jsem nad tím pouvažovala a zajímalo mě, do jaké míry je to možné

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 14.07.2011 13:20
     

    Je to asi loterie - pravděpodobně se nic nepřihodí, ale může

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 14.07.2011 14:19
     

    Ivčo, ptala jsem se známého a ten říká, že ten 250W by to nemusel utáhnout a mohl by ti zase odejít a s ním i něco dalšího. Že by slabší, než tam byl, nedával.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 14.07.2011 14:27
     

    Dobrej zdroj je základ, já jsem schopná odvařit i silnější. Vlastní zkušenost.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 14.07.2011 15:10
     

    ok, díky moc, naházím do prasátka smiling smiley

     
  • Autor: Leontynka
    Status: začátečník

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 02.10.2011 18:48
     

    Ahoj. Potřebovala bych poradit. Před časem mi v průběhu zálohování spadla elektrika, a úplně mi to rozhodilo celý systém. Stále mi to hlásí chyby, když chci otevřít word nebo excel, ale program se nakonec otevře. Hlásí mi to systémovou chybu, s tím že problém mám vyřešit přeinstalací systému.

    Chci zkusit obnovit systém ze zálohy, i když jsem bitovou kopii systému dělala někdy před rokem. Vím že mi to smaže všechny další programy, které jsem od té doby nainstalovala, s tím problém nemám, nainstaluji je poté znovu. Jenže nemohu udělat novou zálohu dokumentů, protože mi zálohovací jednotka hlásí plný disk - nejspíš tím jak spadla elektrika, tak má také nějaký problém.

    Když tedy zkusím obnovit bitovou kopii systému ze zálohy, smaže mi to i všechny nové dokumenty, nebo ne?

    Bohužel, noťase jsem koupila s nainstalovaným systémem (Windows7), což byla 64 bitová verze, ale pokud bych ho chtěla přeinstalovat z CD, tak mám k dispozici jen 32 bitovou verzi, což bych nerada.

     

    Tušíte někdo, jak by se dal celý problém co nejjednodušeji vyřešit? Obávám se, že i ta poslední záloha na zálohovacím zařízení může být v důsledku výpadku proudu vadná. Jsem ostuda, strašně dlouho jsem nezálohovala, moje chyba!!!! Nejraději bych všechno ze zálohovacího zařízení smazala, udělala zálohu na uvolněný disk, a poté zkusila obnovit bitovou kopii. Jenže ta se právě nachází na té zálohovací jednotce. Chtěla jsem to prohledat, a smazat jen všechno ostatní, ale zdá se, že je to jakoby zašifrované, neukazuje mi to klasické složky a dokumenty...

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 02.10.2011 20:27
     

    nejjednodušeji to vyřešíš návštěvou IT

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 11.11.2011 11:27
     

    Znalci, potřebuju pomoc. Stáhla jsem nějaké pohádky a jednu várku vypálila na DVD. Když jsem chtěla vypálit další, vyskakuje mi tabulka

     

    že vyskytla se interní chyba confused smiley confused smiley confused smiley

    Co dělám špatně???

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.