pátek 29. března, 15:18 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Ja a pocitac (help!)

Datum: 21.01.2011 12:49
 

Mohlo by se zdat, ze jsem tuto diskuzi zalozila kvuli jednomu sebestrednemu a namyslenemu Vsevedovi, ale neni tomu tak. Myslim, ze by dobre mohla poslouzit tem, kteri momentalne zapasi s nejakym problemem. Zde se vzdycky najde nejaka chytra (myslim doopravdy chytra) dobra duse, ktera poradi.

 

Nepocitam se sice mezi ne, ale presto sem vlozim jednu radu, jelikoz si myslim, ze kdyz uz tuto funkci umi jiz nekolik let pouzivat i muj 9 lety syn, snad se ji nauci i jini. Ackoliv jsem presvedcena, ze minimalne 99% zdejsiho osazenstava o ni vi. Nebo jen 96%?winking smiley

_________________________________________________________________________________________________________

Po označení můžeme začít kopírovat. Kopírovat pomocí klávesové zkratky CTRL + C nebo kliknutím na pravé tlačítko myši, kdy z nabídkového okna odkliknutím příkaz KOPÍROVAT

Pak už stačí vybrat místo, na kterém kopii umístíme, a do toho místa ji vložíme klávesovou zkratkou CTRL + V. Nebo kliknutím na pravé tlačítko myši a z nabídkového okna odkliknutím příkazu Vložit

 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 20
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 27.04.2011 22:50
     

    Aničko neporadím, to jsem ještě neslyšela, ale přijde mi to legrační. On celý svět je vzhůru nohama, že jo. Tak se třeba jen tvůj notebook snaží přizpůsobit grinning smiley promiň

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ja a pocitac (help!)

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 27.04.2011 22:51
     

    Aničko, kolegyni v práci se to občas taky stane... Klepni na pravé tlačítko myši, vyleze ti menu, které bude teda bohužel taky vzhůru nohama a jde to nějak vrátit.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 27.04.2011 22:52
     

    Už som to vygooglila- Ctrl + alt+ šípka nahoru. uf,to mi spadol šutrák za srdca.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 27.04.2011 22:56
     

    já taky smiling smiley, zrovna jsem ti to sem chtěla hodit smiling smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 28.04.2011 08:27
     

    Tak já dnes taky problém. Ovšem opět originální.

    Včera jsem vypínala počítač s tím, že se aktualizují widle. No a ráno sice po zapnutí normálně hučel, ale na monitoru tma. Takže kontrola kabelů, nic, vypnout a zapnout, zase nic, znovu jsem s tím hrkala, až to najednou naběhlo. Jenže...

    Na ploše si kurzor myši žil svým životem, prostě stepoval z místa na místo závratnou rychlostí. Myš odpojena, kurzor to ani nezaznamenal, tancoval dál. Takže restart, žádná změna. Takže jsem šla od toho a začala hledat možnost zazálohovat si honem data, než to klekne zcela. No a po 10 minutách najednou klid a všechno šlape. Takže zálohuju, až se ze mě kouří.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 03.05.2011 16:36
     

    Dnes jsem řešila zajímavý problém, jak napsat a s dvojčárkou. V mapě znaků u XP nic takového není. Možná by Didi mohla vědět, pokud si vzpomínám, tak jsem jako dítě psávala tetě FRÄULEIN s dvojčárkou. V sedmičkách je a s dvojčárkou, ale opačně nakloněné.

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 03.05.2011 17:05
     

    Přehlásky - dvojčárky, se používají u psacího písma, u tiskacího jsou správně tečky, Takže Fräulein, Mädchen... a nemáš co řešit.flower smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 03.05.2011 17:14
     

    Jenže tenhle případ je jméno zapsaný v matrice s čárkama sad smiley A je třeba to stejně přepsat i do oddacího listu.

    S tím psacím jsem to tak nějak tušila, dík za potvrzení.

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 03.05.2011 17:15
     

    To snad ani napsat nejde, ne? Dvojčárka se dělá pravým Altem a nulou a k tomu ti to velký A nevezme, takže asi pešek.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 05.05.2011 22:29
     

    dopsat to tam fixem nemůžeš? confused smiley

    (kdyby to bylo tak jednoduché winking smiley)

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 06.05.2011 07:00
     

    Hani, takhle to zjevně pořešili ti předtím, kdy se snažili opsat poctivě jméno z matriky psané růčo. No asi přerušíme ten začarovaný kruh, bude to s tečkama winking smiley

     
  • Autor: Leontynka
    Status: začátečník

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 05.06.2011 12:41
     

    Prosím pomoc!!!

    Nějakým podivným nedopatřením se mi před časem podařilo, že mi obsah mailové schránky změnil velikost písma na maličké. Sotva to přečtu.

    No a teď se mi to samé podařilo i ve druhé mailové schránce.

    Ale tentokrát jsem zaregistrovala, že to udělalo poté, co jsem se snažila smést chlup z noťase, tzn. levou spodní stranu. Asi jsem prostě zmáčkla některé z tlačítek CTRL, FN, ALT apod najednou. A nejde to zpátky, nevím co s tím...

    To nastavení pak drží, takže když se do schránky přihlásím z jiného počítače, pořád to tam vidím mrňavé. Hledala jsem to v nastavení mailboxu ale nic takového jsem tam nenašla, a zkusila jsem kde co.

    Tušíte někdo, jak se to dá zrušit???? Nikde to nemohu najít! Díky moc!!!

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 05.06.2011 13:04
     

    V Mozzile Firefox funguje CTRL a + k zvětšení, popř. Ctrl a - ke zmenšení. Popř. / Zobrazení / Velikost stránky / Normální

    V IE Zobrazit / Velikost textu.

     
  • Autor: Leontynka
    Status: začátečník

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 05.06.2011 14:00
     

    Jéééé díky!!!!

    Používám Google Chrome, ale fungovalo to také!!!!

    Já věděla že to bude nějaká prkotina!! Není nad jednoduché a rychlé řešení! Že jsem se nezeptala už dávno!!! Díky moc, hned se mi lépe funguje!!!

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 05.07.2011 12:32
     

    Mám probém s tím, že se mi už druhý den sám od sebe restartuje počítač sad smiley. Uprostřed psaní zčerná obrazovka, pc se restartuje... nevíte, co za tím může být? confused smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.