pátek 26. dubna, 00:13 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Ja a pocitac (help!)

Datum: 21.01.2011 12:49
 

Mohlo by se zdat, ze jsem tuto diskuzi zalozila kvuli jednomu sebestrednemu a namyslenemu Vsevedovi, ale neni tomu tak. Myslim, ze by dobre mohla poslouzit tem, kteri momentalne zapasi s nejakym problemem. Zde se vzdycky najde nejaka chytra (myslim doopravdy chytra) dobra duse, ktera poradi.

 

Nepocitam se sice mezi ne, ale presto sem vlozim jednu radu, jelikoz si myslim, ze kdyz uz tuto funkci umi jiz nekolik let pouzivat i muj 9 lety syn, snad se ji nauci i jini. Ackoliv jsem presvedcena, ze minimalne 99% zdejsiho osazenstava o ni vi. Nebo jen 96%?winking smiley

_________________________________________________________________________________________________________

Po označení můžeme začít kopírovat. Kopírovat pomocí klávesové zkratky CTRL + C nebo kliknutím na pravé tlačítko myši, kdy z nabídkového okna odkliknutím příkaz KOPÍROVAT

Pak už stačí vybrat místo, na kterém kopii umístíme, a do toho místa ji vložíme klávesovou zkratkou CTRL + V. Nebo kliknutím na pravé tlačítko myši a z nabídkového okna odkliknutím příkazu Vložit

 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 20
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 19:29
     


    skrblice napsal(a):

    že by i inkontinentní? ... no možné je všechno...


    Skrblice máš pravdu skoro jsem z toho učurával smíchy, když jsem si představil klasifikační řád výběrového gymnázia dle Galad.thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ja a pocitac (help!)

     
     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 19:32
     

    Víš Rame, třeba biologii jsme měli na vysokoškolské úrovni. To že byl učitel na IT idiot s tím nemá co dělat.

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 22:56
     

    Rame, když si budeš chtít místo rady jen tak potlachat, tak si vezmi mobilní telefon a napiš třebas manželce sms, určitě jí to potěší. winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 23:08
     


    Galad_Elen napsal(a):

    Mně kupříkladu nedávno překvapilo, že kolegové v práci píšou zavináč přes nějakou číselnou zkratku. Já znám jen pravý Alt+V

    Tak já neznám naopak pravý Alt + V. Já jedině @ (držet alt a zároveň 064)

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 23:09
     


    HanaK napsal(a):

    je to v Mapě znaků

    Můžeš podrobněji, prosím? please smiley

    Potřebuji to při práci docela často, používám ostudné m3... confused smiley stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 23:18
     


    Galad_Elen napsal(a):

    Víš Rame, třeba biologii jsme měli na vysokoškolské úrovni. To že byl učitel na IT idiot s tím nemá co dělat.


    Nevím Galad a je mi to docela šumák stejně jako to, kdo byl u vás ve škole idiot.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 27.01.2011 07:09
     

    Ta Mapa znaků je pod nabídkou Start / Programy / Příslušenství / Systémové nástroje / Mapa znaků (možná je to umístění u mne v pc a u tebe může být jinde smiling smiley )

    V Excelu se dělá horní index přes Menu / Formát / Buňky / Písmo a zaškrtnout Horní index.

    Ve Wordu přes Menu / Formát / Písmo a zaškrtnout Horní index. Ve Wordu si můžeš přidat ikonku na horní dolní index - na konci řady ikonek je "šipka dolů" / Přidat či odebrat tlačítla / Formát a patřičnou ikonku si přetáhneš do řady ikonek.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil HanaK (27.01.2011 10:52)
     
  • Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 27.01.2011 07:40
     

    Galad, nedělej si starosti, idiot se najde všude, ani ho nemusíš hledat. Někdy se mu ani nevyhneš, to je ten průser!

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 27.01.2011 07:52
     

    Honzo winking smiley thumbs down

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 27.01.2011 08:06
     

    Horní index ve Wordu je jednoduše CTRL +SHIFT +ROVNÁ SE

    V Excelu se musí přes CTRL +SHIFT +F nebo CTRL + 1

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Ram (27.01.2011 13:54)
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 08.04.2011 15:58
     

    POMOC,nekde jsem si neco stiskla a klavesnice pise pismenka jinak nez jsem zvykla.

    napr. y/z, 2/@, 3/#, atd.

    PORADI NEKDO?please smiley

    please smiley please smiley please smiley please smiley please smiley please smiley

     
  • Autor: wzteklina
    Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 08.04.2011 16:11
     

    Alt+Shift...doufám, že to pomůže...

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 08.04.2011 16:13
     

    Hespo, asi sis na liště přepla na americkou klávesnici winking smiley Na liště jsou písmenka EN nebo CS. Když na ně klikneš, můžeš si tu klávesnici přepnout

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 08.04.2011 16:37
     

    Janinkoflower smiley love smiley flower smiley

    Děkujuuuuflower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

    Já tu zkoumalaq všechny klavesový zkratky a pod. Ale na lištu jsem se nepodívala.stydlin smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 27.04.2011 22:47
     

    Help!!!! neviem čo sa stalo,či som niečo náhodou nestlačila,alebo,či náhodou čokli nestúpli na klávesnicu,ale ... V notebooku mám celú obrazovku hore nohami. Keď zapnem notas a programi len nabiehajú,tak je ešte všetko OK,ale akonáhle sa mám prihlásiť,zadať heslo -tak už je všetko naopak. Neviete čm to može byť ? please smiley please smiley please smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.