středa 24. dubna, 02:53 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Ja a pocitac (help!)

Datum: 21.01.2011 12:49
 

Mohlo by se zdat, ze jsem tuto diskuzi zalozila kvuli jednomu sebestrednemu a namyslenemu Vsevedovi, ale neni tomu tak. Myslim, ze by dobre mohla poslouzit tem, kteri momentalne zapasi s nejakym problemem. Zde se vzdycky najde nejaka chytra (myslim doopravdy chytra) dobra duse, ktera poradi.

 

Nepocitam se sice mezi ne, ale presto sem vlozim jednu radu, jelikoz si myslim, ze kdyz uz tuto funkci umi jiz nekolik let pouzivat i muj 9 lety syn, snad se ji nauci i jini. Ackoliv jsem presvedcena, ze minimalne 99% zdejsiho osazenstava o ni vi. Nebo jen 96%?winking smiley

_________________________________________________________________________________________________________

Po označení můžeme začít kopírovat. Kopírovat pomocí klávesové zkratky CTRL + C nebo kliknutím na pravé tlačítko myši, kdy z nabídkového okna odkliknutím příkaz KOPÍROVAT

Pak už stačí vybrat místo, na kterém kopii umístíme, a do toho místa ji vložíme klávesovou zkratkou CTRL + V. Nebo kliknutím na pravé tlačítko myši a z nabídkového okna odkliknutím příkazu Vložit

 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 20
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 10:25
     

    V kvalitě školy asi ne, my byli výběrové gymnásium

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ja a pocitac (help!)

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 10:26
     

    To není mimo téma, ty předpokládáš, že všechny školy jsou kvalitní, v nich kantoři znalí záludností exelu, a že všichni uživatelé prošli tebou vypíchnutou pátou třídou s tímto dokonalým vyučující. Tudíž povýšenecky předpokládáš, že každý, kdo to nezná, je idiot, protože to bral v pátý třídě a přitom to nezná. Tož tak.

    A odpověz Morgan, mě už sis všímal dost. Nebo ona zvolila špatná slova?

    Omlouvám se za skočení do hovoru.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (26.01.2011 10:39)
     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 11:03
     


    Majka napsal(a):

    To není mimo téma, ty předpokládáš, že všechny školy jsou kvalitní, v nich kantoři znalí záludností exelu, a že všichni uživatelé prošli tebou vypíchnutou pátou třídou s tímto dokonalým vyučující. Tudíž povýšenecky předpokládáš, že každý, kdo to nezná, je idiot, protože to bral v pátý třídě a přitom to nezná. Tož tak.

    A odpověz Baseth, mě už sis všímal dost. Nebo ona zvolila špatná slova?

    Dvě drobounké připomínky:

    1 Pátou třídou jsi v téhle diskusi začala TY

    2 Povýšeneckými větami na adresu počítačových znalostí učitelů ZŠ rovněž.

    Tož tak.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 11:16
     

    Majko,to je zbytočné. On zásadne odpovedá len tam,kde može niekoho poučovat a ponižovať. Otázky,ktoré sú mu nepríjemné ignoruje.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 11:45
     


    Ram napsal(a):

     

    Majka napsal(a):

    To není mimo téma, ty předpokládáš, že všechny školy jsou kvalitní, v nich kantoři znalí záludností exelu, a že všichni uživatelé prošli tebou vypíchnutou pátou třídou s tímto dokonalým vyučující. Tudíž povýšenecky předpokládáš, že každý, kdo to nezná, je idiot, protože to bral v pátý třídě a přitom to nezná. Tož tak.

    A odpověz Baseth, mě už sis všímal dost. Nebo ona zvolila špatná slova?

    Dvě drobounké připomínky:

    1 Pátou třídou jsi v téhle diskusi začala TY

    2 Povýšeneckými větami na adresu počítačových znalostí učitelů ZŠ rovněž.

    Tož tak.

    Pátá třída je nadsázka, ale neznamená, že moje tvrzení neplatí. A nemluvím o kantorech jako takových, jen bych se ráda s takovým setkala, nic víc. Není to o pohrdání, ale o zkušenosti. Nehledě k tomu, že obvinění z pohrdání z tvé strany je velmi, velmi humorné.

     

    Mimochodem, když mě bude bolet břicho, na weeku se zeptám, co s tím a očekávám odpověď typu zkus mátový čaj. Nečekám diagnózu, dokonce ani od tebe, i když bych možná mohla, pokud svoje příznaky popíšu přesně.

     

    Kdyby zadavatelka původního dotazu byla schopná popsat přesně, co má za problém, nejspíš by nepotřebovala naši laickou pomoc. Nakonec si poradila i bez nás, tudíž o tom ví víc, než si vůbec troufla doufat. Někdy totiž stačí problém pojmenovat a správnou odpověď si najdu i bez přechytralých narážek.

     

    To je ode mě vše.

     
  • Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 12:27
     


    Morgan napsal(a):

    Stačilo se zeptat, Rame. Ale ty ses prostě ptát nechtěl. Zkrátka stačilo jen zas někoho "ponížit". Za další, vskutku nevíš, zda stačila úprava, jakou jsi ty popsal. Napsala prostě jen to, co považovala ze svého pohledu v tomto okamžiku za potřebné. I lékař se tě dál vyptává. Takže ta tvá reakce je prostě jen vzteklá, to je celé.

    Morgan, tvé argumenty jsou srozumitelné i mně, starému blbovi. Mužná je to právě tím, že jsem blb, třeba lidé s vyšším IQ vnímají život a vše s ním spojené trochu jinak.

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 14:05
     


    HanaK napsal(a):

    Ne nejednalo se o formátování buněk, potřebovala jsem sloučit text z více buněk do jedné. (viz můj příspěvek "věty rozsekané po jednom dvou slovech v jedné buňce")

    Dělá to textová funkce CONCATENATE. Makra se na to opravdu nehodí, respektive dá to s nima tolik práce, že to oproti klasickému kopírování nestojí za to.

    A nesuď moje znalosti, nic o nich nevíš. (s výjimkou toho, že jsem do dnešního ráno neznala fci CONCATENATE, ty taky ne, jinak bys mně ji poradil)

    Tak to jsem moc rád, že jsem ti správně poradil, když jsem ti hned v první větě napsal, že je potřeba využít některé pokročilejší funkce Excelu (jako je sloučení textu CONCATENATE) smoking smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 14:07
     

    Docela ti to trvalo, než jsi to vyčetl / vytelefonoval / vygooglil.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 14:21
     


    HanaK napsal(a):

    Docela ti to trvalo, než jsi to vyčetl / vytelefonoval / vygooglil.


    Hani, on to urcite jistojiste vedel, jenom zrovna nemel cas na odpoved nebo musel cekat, az dcera prijde ze skoly.winking smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 15:55
     
    Galad_Elen napsal(a):

    ... my byli výběrové gymnásium...

    ...Kantor na gymplu nás známkoval podle toho, kolikrát ho kdo zabil v Buláncích.

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Ram (26.01.2011 16:28)
     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 16:49
     

    Rame, přijde ti k smíchu, že jsem vyvrátila tvé tvrzení, že je to o kvalitě školy?

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 16:53
     

    bacha na ty smajlíky. Jeden mudrc tady tvrdí že jsou znakem duševní impotence........jen cituji

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 17:06
     


    iriska napsal(a):

    bacha na ty smajlíky. Jeden mudrc tady tvrdí že jsou znakem duševní impotence........jen cituji

    Máš pravdu, už jsem z toho smíchy nejen impotentní. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 17:24
     

    že by i inkontinentní? ... no možné je všechno...

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 18:41
     
    Hm... v 97r. som sa pri nastupe do noveho zamestnania na velke vypoctove stredisko s celos. posobnostou musela za 1mesiac!! samostudiom naucit ovladat Excel i Word - "diplomovou" pracou bolo stvrtrocne cislo nasho podn. casopisu - vo forme novin so stlpcami,textami v roznom formate, obtekanim a prelinanim sa obrazkov a textov, tabulkami atd. ( predtym som sice ovladala celkom slusne aj nejake dalsie textove i tabulkove SW , ale tieto boli pre mna uplne nove - i keeeeed....ono casto v mnohom maju rovnaky zaklad..)
    Hm, dnes poviem ze viem z toho vsetkeho vseobecne viete co... i ked ak nieco nutne potrebujem tak stale este nakoniec pridem ako na to....smoking smiley...
    Takze tak, ako napisali uz predomnou aj ine osobky, ze niekto neovlada detailne to, s cim nerobi pravidelne, tak...to viem uplne tiez bez "udivu" pochopit...len neviem pochopit, ked niekto nevie poradit - pripadne pekne po lopate - ako riesit danny problem , tak naco sa vobec do takejto diskusie zapaja...( v zivote som zaucala v skutocnosti desiatky!!! kolegyn do prace s VT a s roznymi programami a velmi dobre poznam sposob ako na to - bud co najjednoduchsie ( zmacknes toto tlacitko, alebo kliknes tam)...alebo pokial ide o nieco komplikovanejsie - ist krok za krokom...
    Myslim, ze podstatou tejto diskusie je toto - poradit to, co viem jednoducho....a zbytocne nemudrovat o nesmrtelnosti chrusta...ale nemam ani problem s odlahcenim nejakymi vtipnymi srandickami, aleeee skoda.....ze nie kazdy pristupuje k diskusiam na Weeku "jednoducho" racionalne.... eye rolling smiley
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.