pátek 19. dubna, 06:20 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Ja a pocitac (help!)

Datum: 21.01.2011 12:49
 

Mohlo by se zdat, ze jsem tuto diskuzi zalozila kvuli jednomu sebestrednemu a namyslenemu Vsevedovi, ale neni tomu tak. Myslim, ze by dobre mohla poslouzit tem, kteri momentalne zapasi s nejakym problemem. Zde se vzdycky najde nejaka chytra (myslim doopravdy chytra) dobra duse, ktera poradi.

 

Nepocitam se sice mezi ne, ale presto sem vlozim jednu radu, jelikoz si myslim, ze kdyz uz tuto funkci umi jiz nekolik let pouzivat i muj 9 lety syn, snad se ji nauci i jini. Ackoliv jsem presvedcena, ze minimalne 99% zdejsiho osazenstava o ni vi. Nebo jen 96%?winking smiley

_________________________________________________________________________________________________________

Po označení můžeme začít kopírovat. Kopírovat pomocí klávesové zkratky CTRL + C nebo kliknutím na pravé tlačítko myši, kdy z nabídkového okna odkliknutím příkaz KOPÍROVAT

Pak už stačí vybrat místo, na kterém kopii umístíme, a do toho místa ji vložíme klávesovou zkratkou CTRL + V. Nebo kliknutím na pravé tlačítko myši a z nabídkového okna odkliknutím příkazu Vložit

 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 20
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 09:25
     

    Hani grinning smiley thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ja a pocitac (help!)

     
     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 09:29
     

    No jestli stačilo formát buňky zarovnání a odstranit zatržítko zalomit text. Tak to sorry to nebyl problém. A nesuď co znám nebo ne, když o tom nic nevíš.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 09:31
     

    No to by si měl někdo napsat do památníčku grinning smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 09:41
     

    Myslím, že tato diskuse má jasný cíl: řešit potíže s PC. Velké či malé, je opravdu subjektivní. Pokud někdo stabilně nepracuje s Excelem, těžko čekat, že bude znát vše,. Pak i zdánlivě, pro druhého, banální chyba, je prostě problém a není zač se stydět. Začínali jsme všichni a od toho ta diskuse je. Pokud považuješ za problém jen věci typu: vyhořela mi základová deska, jak vydoluji data, jak se dostanu do BIOSU, mám potíž s „jaderným reaktorem", pak je jasné, že tě prostě naše „přízemní" potíže asi opravdu obtěžují, ale je také pravdou, že je číst nemusíš a tím se vyhneš veškerým konfrontacím s naším neumětelstvímsmiling smiley

     

    Ono jde totiž o jedno, Rame: napsat všeobecnou moudrost, je jistě velmi pohodlné. Pokud bys měl opravdu zájem jí pomoct, a ne se jen zas předvést, zkrátka by ses optal na specifikaci problému. A pokud jsi v užívání Excelu vážně dobrý, pak si myslím, že by tvoji pomoc Hana opravdu ocenila.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 09:42
     

    Majčí asi si ho budu muset pořídit, páč některé rady jsou fakt nad zlato grinning smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 09:59
     


    Morgan napsal(a):

    Ono jde totiž o jedno, Rame: napsat všeobecnou moudrost, je jistě velmi pohodlné. Pokud bys měl opravdu zájem jí pomoct, a ne se jen zas předvést, zkrátka by ses optal na specifikaci problému. A pokud jsi v užívání Excelu vážně dobrý, pak si myslím, že by tvoji pomoc Hana opravdu ocenila.

    Svatá pravda. Jen by o to musela požádat trochu jinými slovy a pokusit se popsat trochu lépe problém, který žádným problémem nebyl, nýbrž jen prostou úpravou přednastaveného formátu buněk, jež se učí v informatice na ZŠ.

    Lékaři taky nenapíšeš mailem, že tě bolí břicho a potřebovala by ses toho rychle zbavit. Vzhledem k tomu, že ví o co jde, tak pro něj jistě nebude problém ti pomoci, že?

    Být lékařem tak bych ti napsal, že takhle diagnózu neumím. Případně aby sis došla na záchod.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 10:02
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley v informatice 5. třídy grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley 

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 10:03
     

    Stačilo se zeptat, Rame. Ale ty ses prostě ptát nechtěl. Zkrátka stačilo jen zas někoho "ponížit". Za další, vskutku nevíš, zda stačila úprava, jakou jsi ty popsal. Napsala prostě jen to, co považovala ze svého pohledu v tomto okamžiku za potřebné. I lékař se tě dál vyptává. Takže ta tvá reakce je prostě jen vzteklá, to je celé.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Morgan (26.01.2011 10:04)
     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 10:07
     

    Kdo vyšel už z páté třídy, nejspíš má smůlu.

    Moje dcera tohle ze základky umí. (ale je fakt, že ji končí devátou třídou)

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 10:13
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley I ty vtipálku, já bych ráda viděla učitele IT na základní škole, co by uměl alespoň správně formátovat text ve wordu grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    A to už nemluvím o tom, že když jsem my byli v páté třídě, jediný počítač byl kuličkové počitadlo vedle tabule.

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 10:14
     

    No tak já se i k počítači na základce dostala, ale Excel nás fakt neučili, ani Word

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 10:16
     

    Simtě, tvůj kantor IT na gymplu by se mohl učit na weeku.

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 10:18
     

    Kantor na gymplu nás známkoval podle toho, kolikrát ho kdo zabil v Buláncích stydlin smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 10:19
     

    Ne nejednalo se o formátování buněk, potřebovala jsem sloučit text z více buněk do jedné. (viz můj příspěvek "věty rozsekané po jednom dvou slovech v jedné buňce")

    Dělá to textová funkce CONCATENATE. Makra se na to opravdu nehodí, respektive dá to s nima tolik práce, že to oproti klasickému kopírování nestojí za to.

    A nesuď moje znalosti, nic o nich nevíš. (s výjimkou toho, že jsem do dnešního ráno neznala fci CONCATENATE, ty taky ne, jinak bys mně ji poradil)

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 10:21
     


    Majka napsal(a):

    já bych ráda viděla učitele IT na základní škole, co by uměl alespoň správně formátovat text ve wordu

    Na takovéhle povýšené a pohrdlivé věty, ať reaguje nějaký učitel. Já za sebe mohu říci, že takové učitele znám osobně. Takže to nejspíš bude i v kvalitě školy, že ses s nikým takovým nesetkala. Ale to už je mimo téma

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.