čtvrtek 18. dubna, 20:56 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Ja a pocitac (help!)

Datum: 21.01.2011 12:49
 

Mohlo by se zdat, ze jsem tuto diskuzi zalozila kvuli jednomu sebestrednemu a namyslenemu Vsevedovi, ale neni tomu tak. Myslim, ze by dobre mohla poslouzit tem, kteri momentalne zapasi s nejakym problemem. Zde se vzdycky najde nejaka chytra (myslim doopravdy chytra) dobra duse, ktera poradi.

 

Nepocitam se sice mezi ne, ale presto sem vlozim jednu radu, jelikoz si myslim, ze kdyz uz tuto funkci umi jiz nekolik let pouzivat i muj 9 lety syn, snad se ji nauci i jini. Ackoliv jsem presvedcena, ze minimalne 99% zdejsiho osazenstava o ni vi. Nebo jen 96%?winking smiley

_________________________________________________________________________________________________________

Po označení můžeme začít kopírovat. Kopírovat pomocí klávesové zkratky CTRL + C nebo kliknutím na pravé tlačítko myši, kdy z nabídkového okna odkliknutím příkaz KOPÍROVAT

Pak už stačí vybrat místo, na kterém kopii umístíme, a do toho místa ji vložíme klávesovou zkratkou CTRL + V. Nebo kliknutím na pravé tlačítko myši a z nabídkového okna odkliknutím příkazu Vložit

 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 20
  • Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 15.01.2013 15:50
     

    Já tam byla a odhlašovala jsem se. Asi 10x semě to ptalo, jestli to myslím vážně. Vždycky jsem se odhlásila, ale druhý den stejný dotaz. Pak už dali pokoj. Ani nemluví správně česky, všechno je to kdoví odkud ze zahraničí angry smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ja a pocitac (help!)

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 17.05.2013 09:05
     

    Dnes jdu na radu já. Nikde jsem nenašla na netu odpověď na to, proč se mi v libreoffice nezobrazují řídící znaky, i když je mám zapnutý. Dokonce jsem šla tak daleko, že jsem odinstalovala starý a nainstalovala novější verzi. Já se bez nich neobejdu!!!! angry smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 17.05.2013 09:44
     

    Už jsem to vyřešila. Z nějakého pochybného důvodu nebyly zapnuté některé znaky v nastavení, ale proč i v nově nainstalované verzi, tomu nerozumím. No hlavně, že mi to funguje.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 17.05.2013 16:10
     

    Hi hi a co jsou řídící znaky spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 17.05.2013 16:22
     

    Tak nic winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 17.05.2013 17:12
     

    A poučení nikde sad smiley tongue sticking out smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 17.05.2013 17:27
     

    Nuže dobrá, to jsou takový znaky, co ukazují, kde je v textu mezera, entr, tabulátor... je podle nich vidět, jak je text formátovaný, ale netisknou se.

    Zapínají se povětšinou tlačítkem se znakem enteru

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 17.05.2013 17:42
     

    Aha, tak to vůbec nevím. stydlin smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 27.08.2013 09:32
     

    Pomoooc please smiley

    Včera jsem si stáhla nějaký program na stahování videjí z facebooku a stáhlo se mi něco s tím a teď, když rozkliknu firefox nebo i IE, tak krom domovské stránky, kterou jsem si opravila, mi při přidání panelu naskočí nějaký cizí vyhledávač a už se mi nezobrazují panely náhledů stránek, jak jsem byla zvyklá. nemůžu se toho vyhledávače zaboha zbavit a musím zbytečně pracně z oblíbených zadávat do otevřených panelů stránky, na které jsem zvyklá, které mívám otevřené současně a jen si mezi nimi přepínám. Nevím, zda jsem to napsala srozumitelně confused smiley

    Jak se toho hajzla mám zbavit confused smiley please smiley Je to Delta search angry smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 27.08.2013 09:45
     

    myslím, že by se to mělo dát doladit v nastavení vyhledávače confused smiley

    např. V IE to je v Zobrazit a a zaškrtneš, co chceš a zrušíš zaškrtnutí, co nechceš....

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 27.08.2013 09:49
     

    Tak jsem teď koukala IE už to neukazuje, ale můj oblíbený Firefox v tom lítá pořád sad smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 27.08.2013 09:55
     

    Drahuško, já mám v nastavení Chrome "Při startu otevřít skupinu" nebo tak nějak a tam se mi taky vloudila při stahování nějaká divná stránka. Stačilo ji zrušit

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 27.08.2013 10:08
     

    Já jsem už něco takovýho hledala ve firefoxu a nemůžu to najít

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 27.08.2013 10:41
     

    Drahuško, snad ti pomůže tohle [forum.mozilla.cz] [forum.mozilla.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil zuziberka (27.08.2013 10:42)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 27.08.2013 12:15
     

    Zuziberko, srdíčko, zlatíčko - děkujuuuuuuuuuu love smiley love smiley love smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.