čtvrtek 28. března, 14:30 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Ja a pocitac (help!)

Datum: 21.01.2011 12:49
 

Mohlo by se zdat, ze jsem tuto diskuzi zalozila kvuli jednomu sebestrednemu a namyslenemu Vsevedovi, ale neni tomu tak. Myslim, ze by dobre mohla poslouzit tem, kteri momentalne zapasi s nejakym problemem. Zde se vzdycky najde nejaka chytra (myslim doopravdy chytra) dobra duse, ktera poradi.

 

Nepocitam se sice mezi ne, ale presto sem vlozim jednu radu, jelikoz si myslim, ze kdyz uz tuto funkci umi jiz nekolik let pouzivat i muj 9 lety syn, snad se ji nauci i jini. Ackoliv jsem presvedcena, ze minimalne 99% zdejsiho osazenstava o ni vi. Nebo jen 96%?winking smiley

_________________________________________________________________________________________________________

Po označení můžeme začít kopírovat. Kopírovat pomocí klávesové zkratky CTRL + C nebo kliknutím na pravé tlačítko myši, kdy z nabídkového okna odkliknutím příkaz KOPÍROVAT

Pak už stačí vybrat místo, na kterém kopii umístíme, a do toho místa ji vložíme klávesovou zkratkou CTRL + V. Nebo kliknutím na pravé tlačítko myši a z nabídkového okna odkliknutím příkazu Vložit

 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 20
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 21.01.2011 22:03
     


    Majka napsal(a):

    No jo, ale kdo to má v tom hledat grinning smiley


    Kdybys me videla jak "mazane" jsem tuhle hledala ruska pismeka pod temi nasimi. Jsem si vsechno vypsala na papir a pak kazde pracne hledala zas na tom papire. Vim, ze to asi jede jinak, ale byla jsem lina hledat nejakou inteligentnejsi metodu.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ja a pocitac (help!)

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 21.01.2011 22:07
     

    Didi, já bych asi použila google translator.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 21.01.2011 22:10
     

    Přihazuji nedávno obdrženou radu od Majčí pro nás, šťastné majitele smoking smiley grinning smiley winking smiley Vist. Hodí se při psaní všelijakých speciálních znaků a znáčků. flower smiley

    dej start, napiš do vyhledávání klávesnice a ve výsledcíh vyber položku klávesnice na obrazovce

    V programu Klávesnice na obrazovce klikněte na pravou klávesu Alt. Na klávesách se nyní objeví znaky, které lze napsat pomocí klávesy AltGr. Horní řádka kláves zobrazená modře (písmena s čárkami a háčky) obsahuje znaménka, která se doplní k dalšímu napsanému písmenu (podobně, jako když píšete háčky a čárky). To znamená, že když stisknete klávesovou kombinaci pro znaménko, na obrazovce se nic nezmění, teprve když napíšete písmeno, ke kterému se má znaménko připojit, objeví se celý znak i se znaménkem.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 21.01.2011 22:13
     


    Majka napsal(a):

    Didi, já bych asi použila google translator.


    Ja myslela, ze translator pise povetsinou paskvily. Tedy nikdy jsem ho nepouzila, tak to nevim objektivne, ale spis co jsem videla.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 21.01.2011 22:18
     

    Didi, z češtiny do ruštiny asi v pohodě, hlavně to bude bez práce v azbuce. A pokud tam je hovadina, tak to poznáš a upravíš.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 25.01.2011 19:09
     

    Help me, Hilfe, pomoc. please smiley

    Potřebovala bych někoho, kdo umí s Excelem. Překopírovala jsem si z .pdf do Excelu nějaký dokument a protože to byla tabulka z úzkými sloupci, tak mám nyní věty rozsekané po jednom dvou slovech v jedné buňce.

    Asi

    takhle

    úplně

    pitomě.

    angry smiley

    Zkopírovat to k sobě můžu pomocí Ctrl+C a Ctrl+V, ale je to rozsáhlé, moc práce. Nevíte jak to dostat nějak elegantně k sobě?

    (ne, sekretářku nemám smiling smiley)

    Děkuju flower smiley

     
  • Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 25.01.2011 19:12
     

    Pošlu ti SZ.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 06:57
     

    Mám obavu, že z pdf zkopírovaný text bude rozsekanej tak jako tak sad smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 07:52
     

    Stačí využít některých pokročilejších funkcí v Excelu, ale to chce s ním umět víc než umět zmáčknout pravé tlačítko myši.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 08:36
     

    Tak povídej... smiling smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 08:45
     

    A poprosila bych o odpověď hned, potřebuju to rychle dodělat.

    Vzhledem k tomu, že to víš, to pro tebe jistě nebude problém.

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 09:03
     

    Tak to máš nejspíš smůlu.

    Samozřejmě, že to pro mne není problém.

    Potíž je pouze v tom, žes tu potíž popsala natolik blbě, že není jasné, CO to je za problém.

    Na rozsekaný text má Excel několik možností nápravy.

    Pro kterou se rozhodnout je otázka toho, jak konkrétně ta chyba vypadá.

    Každé řešení je vhodné na něco jiného. A některé je i složitější než bys byla schopna pochopit. Umíš napsat krátký prográmek ve Visual Basicu, což je programovací jazyk, který Excel obsahuje? Pak není řešení jednodušší. Napiš si ho. Já ho napsat umím, ale ten funguje jen na konkrétní případ protože je to jen sled jednoduchých příkazů a bylo by zbytečné ho dělat složitý, jen proto aby byl univerzální.

    Myslet si že každá pomoc musí být jednoduchá je zpozdilé.

    Takže SORRY.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 09:09
     

    Hani dávám Ti palec thumbs down...měla jsi pravdu grinning smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.01.2011 09:14
     

    Rame, já jsem si to mezitím zjisttila, je to jedna jednoduchá funkce, kterou ty evidentně neznáš.

    Jo a pod pravým tlačítkem myši doopravdy není, v tom máš pravdu. smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.