pátek 29. března, 13:14 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kuchyně
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Kuchyně
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: alca
Status: začátečník
Klikni pro filtrování

odkapávač na nádobí

Datum: 11.08.2006 10:20
 

Prosím nemáte někdo  odkapávač na nádobí od TESCOMY 35 cm. Jestli ano tak jak se osvědčil nebo kdyby byl i obrázek z reálu. Našla jsem ho jenom na internetu ale radši bych ho viděla 

" naživo".

Díky předem

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: alca
    Status: začátečník

    Re: odkapávač na nádobí

    Datum: 14.08.2006 14:34
     

    Nikdo to v kuchyni nemáte?

    Ach jo, mě se to moc líbí, že bych nemusela mít na  lince nic. Zkusím oběhat někde nějaké obchody jestli to mají na skladě  ale spíš to bude na objednávku.

     
  • Autor: Reklama

    Re: odkapávač na nádobí

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: odkapávač na nádobí

    Datum: 14.08.2006 17:52
     
    já tuhle vymoženost vůbec nepoužívám. Když už se mi to nevejde na odkapávač od dřezu, dávám to normálně na linku, pak to setřu a nikde žádný "krámy" smiling smiley.
     
  • Autor: alca
    Status: začátečník

    Re: odkapávač na nádobí

    Datum: 15.08.2006 12:52
     

    Já bych to chtěla ještě jako alternativu k myčce, protože manžel  myčku moc neakceptuje  a když mě chce naštvat  (což je asi tak 5x do týdne) tak si "své" nádobí  myje ručně a nechá ho  neuklizené v košíku na lince . A tento odkapávač se pověsí na zeď a může se i sklopit tak , že nezabere žádné místo a já když uklidím současný košík tak je hned zle. Já jsem si před rokem prosadila myčku a kde může tak mi  to dá "sežrat".

    Co Vaši partneři, také se na pomocníky do kuchyně dívají skrz prsty ?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: odkapávač na nádobí

    Datum: 15.08.2006 14:27
     
    alco, manžel pomocníky vítá. Jelikož jsem furt brblala, že nepomáhá s nádobím, koupil myčku a má ode mě klid smiling smiley smiling smiley smiling smiley
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: odkapávač na nádobí

    Datum: 21.02.2007 13:59
     

    Tak to my máme,právě v té staré kuchyni, zabudovaný odkapávač ve skříňce nad dřezem. Mám i pěkně velký dřez a ne to prdítko,jaký se teď prodávají. Taky jedna z věcí, proč se nechci téhle kuchyně zbavovat,ale jen inovovat.

    Až nabiju baterky,vyfotím.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kuchyně (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.