čtvrtek 28. března, 11:42 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Klikni pro filtrování

Odčervení koček

Datum: 03.03.2008 20:20
 

Zjistila jsem, že náš "Garfield" má škrkavky, tak jsem dneska koupila v lékárně Drontal na odčervení ([www.bayer-cz.cz]) - prodavačka mi chtěla sdělit dávkování, tak se zeptala na váhu kočky, tak jsem jí řekla že plus mínus 5, 5 kg a koukala na mě nějak vyjeveně grinning smiley , že prý to musí být pořádný kus winking smiley , máte s tímhle přípravkem dobré zkušenosti nebo používáte pro odčervení nějaký jiný přípravek?

 

PS: dostat do něj tabletu a půl bylo nadlidským úkonem, avšak po půl hodině korunováno úspěchem winking smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Odčervení koček

    Datum: 25.08.2015 16:46
     

    Loupáčku, když jsi našel tento web na to, abys sem mohl prásknout svou nezaplacenou reklamu, jistě jsi tak zdatný, abys zadal název přípravku do prohlížeče a vyhledal si eshopy, kde ti ho prodají

     
  • Autor: Reklama

    Re: Odčervení koček

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Odčervení koček

    Datum: 25.08.2015 16:55
     

    grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Odčervení koček

    Datum: 13.05.2016 23:04
     

    Po odčervení doporučuju použít probiotika, aby se zvířátko po tom odčervení dalo lépe a rychleji do kupy.

     
  • Status: expert

    Re: Odčervení koček

    Datum: 14.05.2016 09:03
     

    To jsi hodný, žes tady poradil grinning smiley

     
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: Odčervení koček

    Datum: 14.05.2016 09:46
     

    a vy se nezeptáte Andyho, jaká probiotika jsou nejlepší? Nebo že by nás to nikoho nezajímalo? confused smiley grinning smiley tongue sticking out smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Odčervení koček

    Datum: 14.05.2016 10:38
     

    Hele a proč bych dávla probiotika, když jsem použila Stronghold, což je spot, který je jak na blechy, tak na vnitřní červy, včetně tasemnice i ušnímu svrabu. ale nejde zažívacím traktem a takových spotů je víc druhů winking smiley spinning smiley sticking its tongue out

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.