pátek 29. března, 14:09 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Založte si eDeníček! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 

Od prázdnin k podzimu a podzimní výzdobě

Autor: Milushka - začátečník
Datum: 19.11.2018 10:08
 
Anketa
Dělali jste podzimní výzdobu nebo se chystáte dělat až tu vánoční?
Hlasovat mohou pouze registrovaní uživatelé.
V anketě již hlasovalo 0 uživatelů.
podzimní 0
 
0%
zdobím až na Vánoce 0
 
0%

Také jste si všimli, jak ten čas letí? Ještě nedávno tu bylo (babí) léto a za chvíli tu jsou opět Vánoce. Letošní rok je každopádně pro mě i manžela zajímavý. Zatímco dříve se u nás skoro nic nedělo, letos máme jeden zážitek za druhým a já jsem za to nskutečně ráda. V létě jsme dali hned dvě dovolené. Jednu autem do Bulharska a Rumunska a jednu leteckou do Řecka.

Dříve jsme skoro necestovali, takže letos jsme si to pořádně vynahradili. Hlavně jsme ještě chtěli využít dobu, kdy zatím nemáme děti (které jsou v plánu smiling smiley ), protože potom bude cestování o dost složitější - určitě to spousta z vás zná. Ty jo, hned bych se k moři vrátila zas, i když přiznávám, že mám raději chození po horách. Čím více přírody, tím lépe. To moře má ale také něco do sebe.

Jenže léto je pryč a teď je tu podzim. Takže se od vzpomínání na dovolené přesouvám k podzimní výzdobě domu, se kterou jsem si letos dala záležet - nějak mě to chytlo. Baví mě to a vždy se hrozně odreaguju. Volný čas trávím teď hodně na Googlu a na Pinterestu a hledám inspiraci a tipy na podzimní (a taky už vánoční) výzdobu grinning smiley Mám ráda vše přírodní a zdá se mi, že když si to člověk vyrobí sám, má z toho daleko větší radost, než když si to koupí. I vánoční výzdobu mám vždy celou vlastní výroby.

Jak tak koukám na kalendář, tak do výroby něčeho vánočního můžu pustit už za chvíli. Vždyť říkám, že ten čas letí. Už se pomalu začínám těšit na zimu smiling smiley


 

Galerie: Klikněte pro zobrazení
autumn-2758709_640.jpg
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Blog - RSS - Bydlení a domácnost (Blog)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.