sobota 20. dubna, 05:30 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Móda
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Móda
Diskutujte! Co se nosí
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Oblíbený ,,model´´

Datum: 11.01.2007 11:59
 

Máte ve svém šatníku nějaký svůj oblíbený ,,model´´, který nosíte až do roztrhání těla?

Já rolák ze strašně příjemného materiálu. Je samá díra, na mnoha místech se páře, ale nechci se s ním rozloučit. Opravy už mnoho nezmůžou.grinning smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 3 z 5
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Oblíbený ,,model´´

    Datum: 01.04.2007 13:29
     
    Mona napsal(a):
    -------------------------------------------------------
    > Jiné velké plyšové zvíře nemám....


    Mono: grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Oblíbený ,,model´´

     
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Oblíbený ,,model´´

    Datum: 20.09.2008 08:31
     

    Objevila jsem tito prispevky az ted...Mono thumbs down thumbs down grinning smiley skoda ze se nikdo dalsi nepripojil....ja bohuzel nic takoveho nemam,par oblibenych kousku jo ale radsi ty stare roztrhane odrbane veci vyhazuju nejak me ta nostalgie nebere...eye rolling smiley Ani na vytahana trika na spani si nepotrpim,neco pohodlneho to jo ale jinak ne...

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Oblíbený ,,model´´

    Datum: 20.09.2008 15:27
     

    Já tuhle diskuzi vidím taky prvně. Ale k vaší velké smůle žádný oblíbený model němám, já to střídám, musela bych udělat celou kolekci jak od Armaniho grinning smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Oblíbený ,,model´´

    Datum: 20.09.2008 15:31
     

    Práve jsem se prekonala a nekolik svých oblíbených modýlku vyhodila.grinning smiley A ted mi chybí.

     
  • Status:

    Re: Oblíbený ,,model´´

    Datum: 20.09.2008 15:40
     

    tak to som spravola raz &j ja,že som všetko,čo som už nenosila razantne vyhádzala a za pár dní som zistila,že mi to chýba,teraz som už opatrnejšia,najskôr to len uložím do vriec,a ak sa k tomu do pol roka nehlásim,tak to zlikvidujem

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Oblíbený ,,model´´

    Datum: 20.09.2008 16:57
     

    Ke své lítosti musím oznámit, že roláček mě definitivně opustil. sad smiley U tepláků jsem ztratila stahovací tkaničku, takže jsem je nějakou dobu nemohla nosit, neb jsem je měla věčně u kolen. Tato situace již odpadla, gatě drží i bez tkaničky. grinning smiley grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Oblíbený ,,model´´

    Datum: 20.09.2008 20:40
     


    Mona napsal(a):

    Ke své lítosti musím oznámit, že roláček mě definitivně opustil. sad smiley U tepláků jsem ztratila stahovací tkaničku, takže jsem je nějakou dobu nemohla nosit, neb jsem je měla věčně u kolen. Tato situace již odpadla, gatě drží i bez tkaničky. grinning smiley grinning smiley


    moni porad nám ten zlepšovák na tie gategrinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Oblíbený ,,model´´

    Datum: 21.09.2008 08:21
     

    anino...to určitě znáš - nic moc pohyb, miska buráků před spaním...a jde to samo. grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: linet
    Status:

    Re: Oblíbený ,,model´´

    Datum: 21.09.2008 11:17
     


    Mona napsal(a):
    Jiné velké plyšové zvíře nemám....

    Módmí policie - Partyška

    modelka by neměla nechávat svoje pevné trojky doma

    neškodilo by zamaskovat beďary ala " načúral bjúty"

    mastné vlasy umejt

    doporučuji bílé legíny

    a kočkolodičky grinning smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Oblíbený ,,model´´

    Datum: 21.09.2008 11:31
     

    Linet thumbs down thumbs down grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: linet
    Status:

    Re: Oblíbený ,,model´´

    Datum: 21.09.2008 11:44
     

    ještě bych doporučila esli dotyčná stojí modelem tak ne po flašce rumu, pak je zřetelná zemská gravitace

    Partyška smoking smiley

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Oblíbený ,,model´´

    Datum: 23.09.2008 22:57
     

    Tak mým oblíbeným kouskem je mikina ještě po mém bratrovi. Šedá, s kapucí, sepraná, vytahaná. Dřív jsem v ní chodila do lesa, k ohni a podobně, teď v ní spím grinning smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    lonely_feather

    Re: Oblíbený ,,model´´

    Datum: 31.03.2009 17:08
     

    Já mám oblíbené všechno z obchodu atomrat.cz thumbs down love smiley

     
  • Autor: alina
    Status: nováček

    Re: Oblíbený ,,model´´

    Datum: 18.11.2013 12:12
     

    to asi vypada hrozne, ale chapu))) obcas mam svoje veci tak rada, ze musim je mit na sebe porad, potom samozrejme nevypadaji pekne))) ja jsem naprosto zavisla na dlouhych svetrech pastelových barev (kupuji vzdycky v eshopu proidentity) a musim je proste porat mit v skrine, protoze jsou pohodlne a jen diky nim si v prace sitim jako doma) ale vzdy stihnu koupit novy nez ten muj se zacne uplne rozpadat))]

     
  • Autor: alina
    Status: nováček

    Re: Oblíbený ,,model´´

    Datum: 18.11.2013 12:16
     

    taky mam svuj oblibeny kus, ktery musim porad mit))) skoda, zeto neni cerne saty, ale dlouhy sedivy svetr (evidentne zeny s doby Chanel se trochu pokazily))).. nenosim ho az do dir, ale skoto kazdy den je na me))) nakupuji prevesvim v eshopu proidentity, kde je velky vyber ruznych svetru a miken a vzdycky tam najdu ten svuj))

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Móda (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.