čtvrtek 25. dubna, 14:09 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kultura
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Oblíbené filmové scény

Datum: 30.03.2008 17:13
 

Taky máte u některých filmů oblíbenou scénu, na kterou přímo čekáte a nenecháte si ji utéct? Já myslím, že každý jich několik má.

Tak zrovna teď jsem shlédla mou oblíbenou: film Páni kluci - hned na začátku, jak Janžurka honí Tomáše a roztomile ,,hopsá´´ po pražcích. grinning smiley

Přidejte nějakou. winking smiley

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Mona (30.03.2008 19:47)
 

Komentáře a názory

 
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Oblíbené filmové scény

    Datum: 30.03.2008 17:45
     
    scénky ani ne,spíš typické hlášky,na ty se těším celý film.třeba:nemáte strach z infekce?proč,když si pak umejem ruce,nemůže se nám nic stát!Film je jasný nebo neee?grinning smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Oblíbené filmové scény

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Oblíbené filmové scény

    Datum: 30.03.2008 18:02
     

    lostris...jo, Dr.Mráček. grinning smiley

    Nebo je kouzelná scéna z pohádky Byl jednou jeden král, jak pracuje Werichovi mimika, když mu Maruška řekne, že ho má ráda jako sůl. A pak ta scéna, jak mu odcházejí dvořané a poddaní s tím, že ,,co to je za krále, včara vyhnal Marušku, dnes sebral lidem sůl a zítra jim bude holit hlavy´´. Jak to pak Werich krásně opakuje. thumbs down grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Oblíbené filmové scény

    Datum: 30.03.2008 19:18
     
    Moni, dnes jsem u okopávání myslela na Tvoji skvělou diskusi s citáty z filmů a chtěla jsem ji vytvořitgrinning smiley , hiii a ty mi čteš myšlenky a vymyslíš ještě něco novéhothumbs down hlava otevřenáflower smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Oblíbené filmové scény

    Datum: 30.03.2008 19:23
     
    jájo...ty citáty jsem také zvažovala....ale když už to bylo na L, tak proč to opakovat, že jo. grinning smiley
     
  • Status: expert

    Re: Oblíbené filmové scény

    Datum: 30.03.2008 19:36
     

    Nojo, ale scénu si já starucha blbě vybavuju, musím nějakou vykoumat.

    Třeba jak Kolářová leje kafe z malé konvičky Kemrovi do obřího hrnku kafe. Ale ten film je jedna oblíbení scéna za druhou třeba jak padají z lehátek, nebo stoh, nebo v železářství....

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Oblíbené filmové scény

    Datum: 30.03.2008 19:50
     

    Jo, to je pravda...taky to máme rádi.

    Nebo scénka z Kolji u řeky Vydry. thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Oblíbené filmové scény

    Datum: 30.03.2008 19:53
     
    Joo ten film je taky plnej oblíbených scén, třeba zdobení okna, nebo složenky krávy zelený...
     
  • Autor: helen
    Status:

    Re: Oblíbené filmové scény

    Datum: 30.03.2008 23:47
     
    Je to už sice trochu ,,profláknutý ,, ,ale scéna u doktora z Vesničky se mi ještě neomrzela , protože Hrušínský je můj miláček.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Oblíbené filmové scény

    Datum: 31.03.2008 09:18
     
    Mám jich spoustu, ale musím zapřemýšlet, co sem hodím winking smiley
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Oblíbené filmové scény

    Datum: 31.03.2008 12:58
     
    Mám, tak například "Maminko, pročpak stále leštíš ta zrcadla?" "Aby ses viděl, jakej seš mladík". Vůbec bych tu nejradši ocitovala půl scénáře z "Marečka". love smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Oblíbené filmové scény

    Datum: 31.03.2008 13:10
     

    Stano, jo, tak ta je dobrá!!! Tu "zběsilost" leštění si zřetelně vybavuji smiling smiley.

     

    Mně pobavila (jak pubertální!) scéna ze Snowboarďáků, jak si Kotek rozmíchává barvu ve flašce (pohybem nahoru dolů) a vtom vrazí jeho matka do dveří a vidí ho zezadu.... stydlin smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Oblíbené filmové scény

    Datum: 31.03.2008 16:54
     
    mě běhá mráz po zádech při scéně z pána prstenů 3.Blázne, mě nemůže zabít žádný muž!nato rytíř sundá helmici ,objeví se dlouhé vlasy ,a odpoví,já nejsem muž a bodne.
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kultura (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.