pátek 29. března, 08:59 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a fitness
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Obáváte se prasečí chřipky?

Datum: 28.04.2009 10:42
 
Anketa
Obáváte se ohrožení ptačí chřipkou?
Anketa ukončena.
V anketě již hlasovalo 4 uživatelů.
Ano, je možné, že propukne i zde 2
 
50%
Nepřipouštím si tuto možnost 1
 
25%
V žádném případě, je to zbytečná panika 1
 
25%

[www.novinky.cz]

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (28.04.2009 12:00)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12345 | další
    Aktuální stránka: 1 z 5
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Obáváte se prasečí chřipky?

    Datum: 28.04.2009 11:16
     

    ....nejak jsem se o toto tema jeste nezacala zajimat, clovek ma svych malych starosti dost grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Obáváte se prasečí chřipky?

     
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Obáváte se prasečí chřipky?

    Datum: 28.04.2009 11:40
     

    Já si zvlášť intenzivný strach nepripúšťám,ale pokial už je v Európe,tak je len otázkou času,keby prepukne aj u nás.Dúfam,že následky však nebudú tak dramatické. Myslím,že na svojej strane máme niektoré faktory (iné hygienické návyky,nástup leta-ÚV paprsky ,možné prirodzené zníženie infekčnosti). Takže nehlasujem ani pre jednu možnosť,u tej prvej by som podmieňovací sposob -je možné-zamenila za istotu-prepukne.

     
  • Status:

    Re: Obáváte se prasečí chřipky?

    Datum: 28.04.2009 11:45
     

    v správach je to čaraz častejšie,ale akosi si to stále nepripúšťam

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Obáváte se prasečí chřipky?

    Datum: 28.04.2009 11:46
     

    Se přiznám, že já strach mám sad smileyTy mutující sajrajty jsou stále odolnější a tím, že se každý cpe na každý kýchnutí antibiotiky thumbs up , jim jen napomáhá nabývat na síle angry smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Obáváte se prasečí chřipky?

    Datum: 28.04.2009 11:48
     

    Já bych odpověděla asi takhle:určitě propukne i tady,ale zatím se nijak neobávám.

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Obáváte se prasečí chřipky?

    Datum: 28.04.2009 12:13
     

    jasně,že se bojím,ale to je tak jediné,co můžu dělat. A pohled do laboratoře,kde visí ty hrůzostrašné mundůry,brýle...a mám obavu ,že kdyby mě v tom lékař přišel prohlédnout,dřív než mě skolí prasečí mor,zemřu na vyděšní z mimozemštanů.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Obáváte se prasečí chřipky?

    Datum: 28.04.2009 12:32
     

    Takovýhle věci mě fakt děsej sad smiley sad smiley sad smiley

    [www.novinky.cz]

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Obáváte se prasečí chřipky?

    Datum: 28.04.2009 13:43
     
    ..dnes som si bola predpisat lieky u nasej doktorky...a bavili sme sa trochu aj na temu tejto chripky.. sad smiley...a kedze vie, ze som v jednom kuse chora...a k tomu este cestujem winking smiley "do sveta", tak mi navrhla, nech sa dam este zaockovat proti chripke eye popping smiley...i ked je otazne, ci sa da mmt. zohnat vakcina, kedze je uz po sezone..( v lekarni mi slubili, ze sa pokusia... confused smiley)
    -----------
    Hm...tak neviem, ale podla nich ...ti, co boli zaockovani by ciastocne chraneni mali byt..Tak neviem, priznam sa...ze mnohe informacie uz beriem s rezervou, ci to v mojom pripade nemyslela skor vseobecne ako v spojitosti s prave tymto konkretnym virusom...Do podrobnejsej debaty som totiz nemala chut sa pustat.. smoking smiley, chcela som odtial vypadnut co najskor - chcela totiz aby som absolvovala par vysetreni...Hihi, samozrejme...som prikyvla, aj papiere vzala...ale aj tak to necham napotom spinning smiley sticking its tongue out
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Obáváte se prasečí chřipky?

    Datum: 29.04.2009 08:55
     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Obáváte se prasečí chřipky?

    Datum: 29.04.2009 09:33
     
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Obáváte se prasečí chřipky?

    Datum: 29.04.2009 12:45
     
    Hm...aj tak su informacie casto dost rozporuplne..a novinari maju o com pisat..ale na druhej strane aj samotni lekari urcite mozu len hadat...ako sa epidemia bude sirit a vyvijat...
    [primar.sme.sk]
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Obáváte se prasečí chřipky?

    Datum: 06.05.2009 10:46
     

    Já snad ani nevím, jestli se bojím nebo ne. Kolem všeho je vždycky nafouklá mediální kampaň, že člověk nemůže odhadnout, jak moc vážné to je. A vzledem k tomu, že stejně nemůžu nic dělat, tak mám nastražené jedno ucho, aby mi neuniklo něco důležitého, ale jinak si tím nenechávám narušit svůj život ani plány. Kdybychom si všechny ty katastrofální zprávy a předpovědi připouštěli, tak umřeme strachem dřív, než nás něco takového dostihne. Věra

     
  • Autor: Ivanka3
    Status: nováček

    Re: Obáváte se prasečí chřipky?

    Datum: 31.10.2009 17:36
     

    JÁ SE ZAČÍNÁM BÁT,PRÝ UŽ JE U NÁS HODNĚ NEMOCNÝCH,A MÁM OTÁZKU JSTE OČKOVANÝ PROTI SEZONNÍ???

     
  • Status:

    Re: Obáváte se prasečí chřipky?

    Datum: 31.10.2009 17:51
     

    Vzhledem k tomu, že jsem starý prase, tak jo......

     
Stránky:  12345 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a fitness (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.