pátek 29. března, 16:02 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Otazka
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

O všem a o ničem, ale ne o kytkách

Datum: 01.12.2007 22:54
 

Zkrátka jen tak si popovídat smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Otazka (01.08.2014 11:31)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 22
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 11.10.2023 14:13
     

    No ale jsou tady i holky, které řezané kytky nechtějí, takže vidíte, že je opravdu těžké se někomu zavděčit. Proto někdy vítám, když si oslavenec řekne nebo aspoň naznačí. Známému jsme teď kupovali k narozeninám šunku, vyšlo to na 1 700 Kč, čekalo je ještě spoustu oslav, tak se s manželkou těšili, že to hnedka přijde ke slovu. winking smiley grinning smiley Aspoň se to využije. thumbs down

    Já vítám květiny v květináči, ale asi nejvíc mi udělají radost řezané. Tuto moji radost ovšem nesdílí ani můj chlap, ani synové, prý strašně moc peněz za něco, co do týdne vyhazuji na kompost... Nevysvětlím jim, jak miluji mít po bytě ty plné vázy. winking smiley grinning smiley tongue sticking out smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 11.10.2023 14:13
     

    "pracholapku"... winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    babkaela napsal(a):

    Ach jo, jsem úplně mimo mísu, v životě jsem tam nebyla a nechybí mi to.

    Kamarád dostal k 50tinám od dětí tandemový seskok padákem, užil si to. Jeho žena, taky kamarádka moje, velkolepou oslavu - min. 100 lidí s velkým plátnem, na kterém se promítaly fotky od jejího dětství, od miminka do dospělosti jejich 4 dětí a dost vnoučat + týden v Egyptě s manželem ... od nás kamarádů tak nějak každý nějakou pracholapku, kytku, někjakou debilitu rádoby vtipnou - kdysi mi řekla, že větší stresovou situaci nezažila nikdy před tím. A to se její děti opravdu snažily aby to byl její slavný den.

    U nás se už ani narozeniny tak nějak naveliko neřeší. Kdo co potřebuje si koupí buď sám nebo koupí jiní v době, kdy potřeba je. takže max. dorta, chvilku posedět, nezveme nikoho, s prominutím se.em na to.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 11.10.2023 14:16
     

    Tandemový seskok dostal jako dárek náš padesátiletý kamarád před 14 dny, a pak po zbytek večera hrůzou nepromluvil. winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Ale jinak musím říct, že dostal krásné dárky. Člověka potěší to, že si ty lidi dali práci s přemýšlením a nevyřešili to jen prachama nebo alkoholem.

    On je fanoušek nějakého klubu, tak pro něj sehnali podepsaný dres, dostal permanentku, potom nějaké album oblíbených písniček, lístky na koncert, samé věci,které on opravdu využije. thumbs down

    jaja99 napsal(a):

    Já bych se v těch Dětenicích otočila a odešla, nemám tohle nucené divadýlko ráda. Jooo seskok padákem by se mi líbil, jenže jsem celá rozlámaná dopadla bych jako puzzle:-)

    Jako míchám se do toho protože mě čeká životní jubileum a nejraděj bych, aby všichni tiše zapomněli jen aby se objevila kytice to jo to miluju. Životní sny se mi tak nějak splnily s živým tygrem jsem se pomuckala, letadlem jsem letěla, v moři se vykoupala. Synové i vnoučata jsou v rámci možností zdraví a OK. Sama nejsem, žiju kde jsem celý život chtěla žít. Potřebovala bych nová kolena, ale né ta kovová ta jsou na houby, s nimi si nekleknete a taková kolena mít nemusím, to raději bolavá a klekací:-). Tak asi tak, není co bych si přála, jen ať je dál všechno v klidu tak jak to je :-)

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 11.10.2023 14:17
     
    img_20221024_183914.jpg

    Právě, že je ta kytka na chvíli tak je to výlučná záležitost.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (11.10.2023 15:25)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 11.10.2023 14:17
     

    ... a já Ti držím pěsti a moc Ti přeju, ať to tak ještě mnoho let je. love smiley flower smiley

    jaja99 napsal(a):

    Tak asi tak, není co bych si přála, jen ať je dál všechno v klidu tak jak to je :-)

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 11.10.2023 19:23
     

    Ivčo díky za přání, ještě je čas ❤️

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 12.10.2023 10:32
     

    Jsem debil, že jsem tohle rozklikla ... nemám času nazbyt abych "brouzdala" na netu, ale občas potřebuju ulevit zádů a v křesle u PC to jde nejlíp, nevím proč, snad dostatečně vypolštářováno .. nooo, rozklikla jsem a teď sedí a brečím místo toho co bych šla vařit ...[www.vlasta.cz]

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 12.10.2023 14:56
     

    barák za námi- ačkoliv nebyl starý a nějak moc vadný ,tak ho koupil jeden mladík . oženil se a opravuje . už půl roku . nejdříve sundali celou střechu z tašek - vyměnili i krovy a latě. to už loni a letos výměna oken /byly bílé plastové /za světle hnědé s trojsklem , nové vchodové dveře . na řadu přišlo zateplení a omítka . takže už půl roku se tady práší , pořvávají ukrajinští dělníci a hraje techno . to na plné kule a celý den , kolem je pořád lešení s nějakými závoji , ty rve vítr , soused snad dědil po dědovi a taky dostal dotaci - ale my sousedé už jsme na nervy. dnes zase škrábali omítku a znovu natírali barvou ..ach jo- snad už to skončí---

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 14.10.2023 09:31
     

    ve středu zemřel šef Tatra Kopřivnice p. René Matera .. byl to skvělý člověk - i když milionář , tak neváhal a spolu s p. Strnadlem kdysi Tatru zachránili před krachem . před rokem předal firmu svým dětem a manželce . to už byl nemocný.ti byli nedávno v podniku. dcera se s nimi setkala. pohřeb je v Ostravě a celé vedení se účastní - Čest jeho památce. flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 14.10.2023 14:46
     

    Kaaj, jedna z mála co měla štěstí. Zatím. A měli nahnuto několikrát. Klára tam jeden čas byla několikrát při tvorbě propagačních materiálů. Fotili něco na polygonu, nějaké věci z Paříž Dakar. Jednu chvíli to ale už vypadalo docela špatně. Tak ať to vydrží i potomkům.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 16.10.2023 15:32
     

    Šárka má Covid. Tentokrát začal děsným bolením hlavy , potom ji štípaly oči , rýma, šeredná chřipka.

    Tak jedu pokračovat , dnes musím dát docajku byvalý pokoj. Kluk tam měl několik obrazú ,, vetšinu někdo ukradl, ale díry jak do prdele a hrboly po těch co pověsil jinam. To vám vyfotím ,to je na zabití.Ale nechci aby mě pomáhal, pokud by jste připomínkonaly,mám jen jedny nervy.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (17.10.2023 08:58)
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 17.10.2023 09:46
     

    na parapetu mám misku se slunečnicí pro sýkorky. už více než rok . ale až letos si tam zvykli bužírovat brhlíci . je jich tu dost hodně- asi vyletěli z hnízda. mají dlouhý zobák , tak si berou semínka bokem . jsou taky zajímaví tím , že šplhají hlavou dolů . po stromech i po zdi u okna. a se sýkorkama se perou .. winking smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 17.10.2023 10:06
     

    Káji,to máš pěkný pokoukání. thumbs down

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 17.10.2023 10:08
     

    jo , ale jsou rychlí , tak se blbě fotí . winking smiley navíc mně pořád bolí ruce- tak se mi špatně drží foťák .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (17.10.2023 10:09)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.