čtvrtek 28. března, 14:53 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Otazka
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

O všem a o ničem, ale ne o kytkách

Datum: 01.12.2007 22:54
 

Zkrátka jen tak si popovídat smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Otazka (01.08.2014 11:31)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 22
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 18.11.2023 15:19
     
    img_20231118_122307.jpg

    Dnes v Bauhausu měli nazdobený strom těmito andílky. Z polystyrenu a křidýlka z papírových proužků. Úplně obyčejné a pěkné.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil iriska (18.11.2023 19:28)
     
  • Autor: Reklama

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 18.11.2023 17:57
     

    Irisko, stačil by asi i jen kornout z pevnějšího papíru, ani nemusí být polytstyrén.

     

    Je to jednoduché a pěkné.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 18.11.2023 19:26
     

    Byl nazdobený velký strom a vypadalo to zajímavě

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil iriska (18.11.2023 19:29)
     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 18.11.2023 23:09
     

    Irisko, určitě to vypadá dobře a kdyby si člověk chtěl pohrát, tak vyrobit nemusí být ani nákladné. Někdy co vídám, tak mají jeden motiv a třeba různé velikosti. Taky to nevypadá špatně.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 19.11.2023 19:45
     
    ryzce.jpg

    Osvědčené místo a ryzce sebrané asi na 20 m2.

    Zítra se hodí na kmín, máslo a sůl mls smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 19.11.2023 20:16
     

    Taku, thumbs down . Toto tu neroste, v dobrém závidím, nechala bych se pozvat na mňamku. grinning smiley Už jsem koukala v obchodě po hlívě, ale cena mě vyrazila dech, asi 190 Kč. Kolem stovky, co stála dříve, bude asi sen. winking smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 19.11.2023 20:55
     

    Taku, závidím stydlin smiley a přeju flower smiley . Dávno tomu co jsem jedla. U nás letos ani bedla.

    Alenko, nezkusilas vypěstovat hlívu sama? Sestřenice chválí koupila kdesi cosi něco podobného ,[www.huka.cz] , už si nepamatujenod koho, prý přijel na náměstí k nim nějaký prodejce, no chválila, z RD se přestěhovala do garsonky v pečovatelském domě a tam nejsou vhodné podmínky.

    Já koupila předloni? asi ... koupila podobnou "kostku" v Bauhausu - žampiové, za 145 Kč,- vyrostl jeden ... vím kde chyba byla, nepůjdu do toho znovu, jednak sama jsem úplně nepojízdná, a taky nevím, zda druhé ruce to opět nezruší.

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 19.11.2023 22:58
     

    Taky bych nepohrdla. mls smiley

    Jednou se mi kostka žampionů vydařila. Ale pouze jedinkrát. Už štěstí nepokouším.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 20.11.2023 21:07
     

    Taky jsem zkoušela žampíci v kostce. Vyvedly se, pouze ve sklepě byla invaze mušek, děs. Hlívu jsem měla napěstovanou na špalcích ořechu, třešně se neosvědčily. Už to je víc let, bylo to naočkováno na kolíčky. Kupovala jsem to dokonce na Floře od nějakého lesáka, brácha to dal na pařez po ořechu. Těm se to moc vyvedlo, nejvíce hlívy měli asi až 3 rokem. Vloni jsem opět sehnala ořech špalky. Ale koupila jsem kolíčky v sáčcích. To byla chyba, z toho nic nebylo, muselo to být zaschlé. Špalíky ještě jsou u sousedovi stodoly, ani nic z toho. Dokonce jsem měla připravenou v pytli slámu, že koupím sadbu doporučenou na webu. Ta sláma by se musela propařit, nějak na to nedošlo... smiling smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 21.11.2023 08:18
     

    sem tam koupíme trochu žampionů v obchodě . jinak houby ještě v sezonu od dcery- ale to dva , tři praváky na řízečky. mls smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 21.11.2023 22:13
     
    p1000117.jpg



    babkaela napsal(a):

    Taku, závidím stydlin smiley a přeju flower smiley . Dávno tomu co jsem jedla. U nás letos ani bedla.

    Bedly jsem nehledal, ale potkal jsem tři. Nechal jsem je pro někoho, komu udělají radost.

    Dnes jsme měli ještě polévku z ryzců mls smiley → ta byla ..... s čerstvým chlebem mls smiley

    Na bedly a ryzce mám místa, kde pro ně akorát dojdu a seberu. Ta místa jsem objevil díky fence Týně, se kterou denně šmejdíme po lesích a polích. Je to mimo cesty, kde nikdo nechodí.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 24.11.2023 06:44
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley takže v sobotu se nemá chodit na Červený kámen - což je hora nad námi .. bude tam hon na divoké prasata. bude střelba jak u Verdunu winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 24.11.2023 11:44
     



    kaaj napsal(a):

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley takže v sobotu se nemá chodit na Červený kámen - což je hora nad námi .. bude tam hon na divoké prasata. bude střelba jak u Verdunu winking smiley

    Kolik se postřelí myslivců😪

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 24.11.2023 14:59
     

    grinning smiley Záleží na tom, jestli budou abstinovat. Ale je to třeba. Divočáci jsou hodně přemnožení.

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 24.11.2023 16:32
     

    Já vždycky říkám myslivců ať se postřílí kolik chce, je to jejich volba. Hlavně ať trefjej hodně prasat, nebo se budem za chvíli bát chodit ven. Ale už tu konečně máme vlky tak snad sníží stavy nejen divočáků ale i srnčího.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.